Miles & More как се получава хартиена карта?

  • 1 343
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Регистрирах се в Miles & More и прочетох, че трябва да имам хартиена карта (Paper card), която трябва да показвам при чек-ин. Как да полуа тази карта? Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 380
По мои спомени - след регистрацията ще получиш мейл, в който имаш една картинка, на която ти е картата. Принтираш и готово.
Освен това трябва да можеш да се логваш и в системата им (след като си се регистрирала), там номерът ти също го има.

# 2
  • Мнения: 4 335
Трябва да можеш да я разпечатиш от сайта, потърси из менютата. Но по принцип карта не ти трябва, достатъчно е да кажеш номера на чек-ин, или да го напишеш като купуваш билета или правиш онлайн чекин

# 3
  • Мнения: 1 381
Разпечетваш я на ПДФ формат. След това ти изпращат истинкста карта.

# 4
  • Мнения: 2
 Благодаря ви!! А след колко време изпращат истинската карта?

# 5
  • Мнения: 10 691
Благодаря ви!! А след колко време изпращат истинската карта?

На мен ми я изпратиха след около месец - два ...

# 6
  • Мнения: 6 031
Благодаря ви!! А след колко време изпращат истинската карта?
Моята дойде доста бързо - около две седмици.

# 7
  • Мнения: 1 381
май 2 месеца бяха. определено беше след като вече летяхме с Луфтханза.

# 8
  • Мнения: 4 335
Май трябваше да спечелиш 3000 мили за да ти пратят, забравил съм. Аз така и не получих. И без това имам цял портфейл в нас да ми заема място в чекмеджето.

# 9
  • Мнения: 2 237
При нас 14 дни след полета (по-рано не става) можеш онлайн да попълниш формуляр, чрез който да изискаш причисляване на милите от полета, за който не си попълнил номера на картата. Важно е само да разполагате с билета (ако е закупен онлайн, пазете файла) или поне картончетата от чек-а заради номера на полета примерно. Правила съм го няколко пъти и работи.

Общи условия

Активация на акаунт