Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 120-та тема

  • 177 334
  • 780
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 111
много уважителен размер на тавата  Wink Браво на теб, герой си ти да правиш такова количество!   bouquet

# 511
  • Мнения: 636


И да си направя едно признание - колкото повече годините ми напредват, толкова по ми се услаждат нездравословните неща  Laughing[/color]

+1

По този повод моя свекър има един лаф, че всичко хубаво на този свят е или забранено, или аморално, или вредно. Аз също смятам, че когато нещо е с мярка, не вреди, а и от домашото по-хубаво няма.
У нас ,не знам колко е здравословно, имаше:
чорбичка от манатарки

свинско с прясно зеле

и салата от печени чушки

# 512
  • Мнения: 35 983
и аз една лютеница, която лесно се приготвя в апартамент:


клик

# 513
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Солени фунийки



Негърчета

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 113
Аз се заиграх с едни хлебчета - все интернетски идеи Simple Smile Вдетинявам се нещо....

кученца




тикви

# 515
  • Мнения: 22 867

Capt_Flint, заигравай се, хем приятно, хем виж какъв прекрасен резултат! Heart Eyes    bouquet  chef
Негърчетата на rossonera ми напомниха време, дето често се правеха и колко отдавна не съм се сещала за тях! Heart Eyes    bouquet  chef
choppi, вкусно меню! Heart Eyes    bouquet
lu4a, голяма си подстрекателка, цял следобед пека лютеница на фурна, щото се оказа, че нямам подходящ съд, ами на два пъти. И тиквички имам, ама хич пък точно сега няма да ги правя. Може утре! Grinning  bouquet
пеп-4о,  Heart Eyes Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes    bouquet  chef
Love`s Green Kitchen, чуден е тигровият хляб! Heart Eyes Преди време пекох малки "тигърчета", много симпатично се получават.    bouquet  chef

У нас сельодка под шубка,


питка и пак панирани кашкавалчета в кори за баница,


панирани сърнели и лютеницата във фурна, признавам си, не очаквах да стане толкова добра, все едно е оная, дето се бърка на двора на огъня. А какъв букет от аромати е....... Crazy lu4a,    bouquet


шоколадови кексчета


и шоколадовата тортичка с рула на Лео   bouquet в тройна доза! Laughing

# 516
  • Мнения: 697
ето и нашите "гозби" за последните дни или поне тези които успях да снимам  Mr. Green
рамстек
баница на тиган
макарони с МАКУИН  Laughing за малката принцеса
сладкиши на Йоли /предложен от Све/ и от "бон апети"
лазаня
баница -кекс ; и парче
Скрит текст:
мляко с ориз или "сутляш"

# 517
  • Мнения: 6 017
Capt_Flint много са хубави, да се чуди човек от кое да си вземе Simple Smile
labrex много вкусно изглежда лютеничката.  Wink

От мен едно Вишнево- шоколадово руло

# 518
  • Мнения: 82
Labrex, megansg, Capt_flint, rossonera, mimi, много вкусни предложения. Особено ми харесаха хлебчетата кученца  Laughing

От мен един любим и ужасно вкусен Тиквен пай:



Рецептата е тук: http://vkusnoteka.blogspot.com/2013/10/blog-post_21.html

Успешна и вкусна седмица  Hug  chef  bouquet

# 519
  • Мнения: 17 987
Росонера, тия солени фунийки кога им слагаш плънката?

# 520
  • Мнения: 112
 labrex , радвам се, че лютеницата ти е харесала. Аз от няколко години я правя все така, защото няма къде да слагам казан и огнище. Когато имам време си изпичам една тава чушки, обелвам ги и ги прибавям към останалите продукти, но само когато имам повече време Peace
Love`s Green Kitchen  и lanvinka с мног апетитни сладкиши  bouquet
вели , много овкусотии при теб  bouquet
Бутер руло със солена плънка

# 521
  • Някъде там
  • Мнения: 16 080
Луча може ли рецептата за бутер рулото че ми остана едната половина тесто от тарта?

# 522
  • Мнения: 92
Момичета и момчета, имам чувството, че от месеци не е имало толкова вкусни неща в темата, както последните 1-2 седмици!   chef

Първо ще си позволя да ви споделя за една игра-томбола във фейсбук стрницата ми - наградата е сладкарски курс или силиконови формички за бонбони - ето линк към условията и малко повече за самия курс - тук.

А сега да почерпя за отминалия ми преди седмица рожден ден с едни шоколадови пастички:

# 523
  • Мнения: 2 152
правих едни питки-цвете



# 524
  • Варна
  • Мнения: 202
От мен бърза вечеря кьопоолу,салатка,кюфтенца и котлети с лук







Общи условия

Активация на акаунт