На почивка на Лазурния бряг,апартамент под наем,препоръки ?

  • 2 877
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 422
Здравейте!Търся препоръки и информация за апартамент под наем или хотел на прилична цена..

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
къде? Лазурният бряг е едно понятие  ooooh!  Не може да няма значение за теб в тулон ли си, в кан ли си, по-близо до Италия ли да си...! Има достатъчно евтини местенца, дори да тръгнеш днес с колата (още повече, че е септември), ще си намерите един плаж и просто ще останете на място.
Цялата ивица от Италия до Марсилия съм я обиколила, за мен тиражираните места ница, кан, монте карло, сен тропе са за 1 ден обиколка по "забележителности" като яхти, пристанище, градини, дворец, червен килим и оттам нататък - намирате мястото в гугъл мапс (релеф) със зуум. Антибите имат хубав плаж, градския им плаж, но пък има незаменими местенца, просто си пътуваш и попадаш - без туристи, без спасители, без чадъри, без бийч барове...природа и бял пясък! Като се сетя за името на градчето, ще ти го напиша, някъде си го бях запаметила,но ние просто го намерихме - купихме си един чадър от квартален магазин, забихме го на плажа и се размазахме буквално. А на крачки е селцето, с пекарна с франзели и тарталети - най-вкусното ядене в живота ни.
Към Тулон и Марсилия не препоръчвам, ако ви е мил живота ахха! Около антибите и ница. Ница е красив град, нощем особено...един от любимите ми френски градове.

# 2
  • Мнения: 4 422
Благодаря!Точно това имам предвид Ница,Кан или Антиб ,но наем на апартамент на нощ е 130 долара мининмум на вечер ..множко ми се вижда,Сега търся в букинг и airbnb ,но е скъпичко..
Дайте и др сайтове..

# 3
  • Мнения: 7 605
Виж не на самия бряг, а малко по-на вътре. Приятелката ми дава апартамент под наем за 60 евро на вечер (двустаен), но е на 25км от брега.

# 4
  • Мнения: 437
Не знам колко човека сте , но за 130 долара което е грубо 100 евро не е проблем хотел в Ница или дори Кан след като вече сезона отмина.

# 5
  • Мнения: 4 422
Искаме на брега или близо ,че да направим плаж..Хотелите и те са с подобни цени ,а са 2-3 зв рядко..

# 6
# 7
  • Мнения: 437
Ето нещо дето ми хвана окото и ще видя зимата дали ще е още свободно за другото лято.
600 евро на седмица за юли месец на това място никак не е лошо.

http://www.abritel.fr/location-vacances/p1163961a

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Може да следиш fr.vente-privee.com
регистрирай се, като нашия фешън дейс е, само, че оригинал. Освен дрехи и боклуци, има супер яки оферти за пътувания, екскурзии, къмпинги, апартаменти - всичко във франция, имаше неща на ривиерата (примерно къмпинг или студио) от типа 140-220 евро на седмица!
Освен това имаме вече закупил познат от сайта точно екскурзия - супер доволна е, всичко е точно.
Аз си купувам дрехи - също съм доволна!!!

# 9
  • Мнения: 4 422
стенк скъпо ни е и сме 4 търсим нещо с 2 спални...
Жозефин страхотна идея аз имам регистрация в Brandalley и съм виждала там оферти,ще се регистрирам и тук и ще проверя..

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
виждам, че има текущи оферти - то винаги има. На мен ми дай само екскурзии да организирам, имаме вече направени няколко европейски пътешествия, няколко стари столици и прочие, въпросът е да има навити и пари и тръгвам всяка секунда.  Laughing
Не спомена с деца или без, това е доста важно. Ако сте без деца и сте 4-ма, най-вероятно е да спите в апартамент с 1 спалня, в хола се разтяга и спалнята на ези-тура я хвърляте. Апартаменти с 2 спални винаги се водят за 6 човека и съответно са по-скъпи. Ще оцелеете, няма в апартамент да стоите я!

ако не говориш френски малко по-трудно се търси във вант привее, но избери си държава франция при регистрацията, за да видиш френските оферти.
Cote dázur е лазурния бряг, epuise е свършил, disponsible - още наличен.

В момента оферти има за продължението на лазурния бряг след марсилия, може да ви е далече. Тук там се намират интересни, ако не ви притеснява пътя - може да пробвате там. Около ница обаче не видях да има. Така или иначе ще минете през там и ще видите в ница.
Имайте предвид, че във франция хотелите по-рядко имат включена закуска, в италия по-често имат, през седмицата не се паркира по улиците или се плаща, стаите във френски хотели са почти винаги кутийки. Не съм била навсякъде но в планина, море и париж беше така  Laughing Пък и съм го чула от другаде. Говоря все пак и за бюджетните хотели/3 звезди...в един 4- 5 звезден сигурно има големи стаи, гледай площта, във вант привее я описват винаги в "presentation" както и дават карта на местоположение "carte"

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 11:35 от Josefin

# 11
  • Мнения: 4 422
Благодаря!В Групон намерих хотел в Ментон..След Марсилия наистина е много далеч..Искаме 2 спални,без деца сме ще търсим още.Във Венте приве е трудна регистрацията иска ми френски адрес откъде да го измисля.. Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
е, как! Даваш адреса на франстубг или друг превозвач. Има теми за тях, те това работят Simple Smile На мен нещата на техен адрес ми ги карат, но само един път се регистрирай да гледаш офертите, не е нужно да поръчаш!!!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 422
Поиска ми адрес още при регистрация..Ще проверя пак ,иначе имам рег-ция в един от превозвачите .

# 14
  • Мнения: 743
мимозата,аз съм била в този http://www.hotelcomtedenice.com/ хотел в ница,на много удобно място,на много прилични цени спрямо стандарта и на 100 мт спира трамвая (няма друг като него  Sunglasses),
може би ще отида за карнавала и пак там ще отседна без да търся друг хотел,до него е супермаркета и всяка сутрин пазар с плодове и зеленчуци -какво повече се иска?

Общи условия

Активация на акаунт