С шарените есенни листа идва втората черта--Тема 86

  • 23 041
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 696
Относно ТСХ по мои наблюдения, вече една година всеки месец изследване, това е хормон, който много играе, поне при мен. Аз съм имала месец от 1,5 на близо 6, при това на терапия, така че за мен няма нищо странно в различните стойности!

# 751
  • Мнения: 19 722
Да де, ама на мен ми искат да е под 2 за процедура Mr. Green

# 752
  • София
  • Мнения: 11 784
Cristi в колко ти е часа? Аз съм в 12:00 в панацея при др. Начев

# 753
  • Мнения: 4 696
Да де, ама на мен ми искат да е под 2 за процедура Mr. Green
Ще влезе в релси с малко хапченца, както казах аз поне много бързо го свалям, ама и бързо го покачвам.

# 754
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
За бременните приятелки вече съм писала милион пъти. Радвам се за тях, но това не значи, че на мен не ми се доревава. С никой не мога да споделя, защото ще ме сметнат за егоиска, видиш ли не се радвам на тяхното щастие, а все мен си гледам. Сигурна съм, че това ще са й думите на ММ. Донякъде е така, защото на него хората една дума не му казват, а само пред мен или дори зад гърба ми коментират.

Преди да почнем с опитите и аз се радвах на всички бременни покрай мен, но сега си викам само на мен ли ми има нещо, че не мога да забременея. Не разбирам защо хората превръщат нещо подобно в състезание.  Ето аз съм бременна, х е бременна, у е бременна, ти изоставаш.

# 755
  • Мнения: 76
Zdraveite momiceta!Pisha ot telefona izvinete me.Imam nujda ot savet.Kakto vi pisah po-rano dnes vchera mi beshe O i kakvo mi se sluchva sega predi 1cas zapochna da me boli korema nisko dolu kato predi C,otivam do WC i imam rozovo nqkakvo takova techenie,mnogo se isplashih zashtoto posledniq mi C beshe na 31.08.2014 svarshi mi na 6 i sega pak.Ne znam dali da go otdavam na tova,4e tozi mesec imam mnogo nervi i pritesneniq pak i sestrichkata mi dnes q operiraha-Vsichko mina uspeshno i si mislq,che sega kato zapochnah da se uspokoqvam i lelkata pristigna  za kapak.Kakvo da pravq,na nqkoq ot vas sluchvalo li i se e takova neshto?

# 756
  • София
  • Мнения: 1 757
Каролина ако е само зацапване може да е от О.при спукване на фуликула,а ако си е силно най вероятно има проблем или хормонален или полип.Отиди на лекар утре

# 757
  • Мнения: 19 722
Cristi в колко ти е часа? Аз съм в 12:00 в панацея при др. Начев
Рано сутринта, защото после трябва да тичам Sad

# 758
  • Мнения: 76
Mel ne zanm dali e ot O poneje i drug pat sam imala zacapvane pri O,no nikoga ne e bilo pridrujeno s tolkova silni bolki mai nai-dobre e da izchakam do utre i da otida na doki.

# 759
  • София
  • Мнения: 522
Момичета дайте ми 5 минути да пусна новата тема  Simple Smile

# 760

Общи условия

Активация на акаунт