СЕДМИ КЛАС

  • 39 255
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 39 761
Моята изкарала 3ка по физическо, не можела да скача на дължина. Няма да се карам за физическо обаче.
Все още не им върнали всички входни нива.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Моята изкарала 3ка по физическо, не можела да скача на дължина. Няма да се карам за физическо обаче.
Моята 4. Може и по милост да е, не знам. Уж щеше да отказва категорично да скача(че миналата година се преби при скок от място на асфалта и сега я е страх). Ама после има две шестици-на дългото бягане и на коремните преси. Laughing
Абе физическото ни е проблема, за поредна година, заради нормативите. 6 по физическо-все едно я приеха в желаната гимназия. Crazy Не разбирам-здрава, няма отклонения физически, даже на външен вид докарва на баскетболистка, ама няма желание. Е, и данни за спортист не показва.

# 722
  • София
  • Мнения: 39 761
Моята ходеше на плуване. След това категорично се отказа. Сега не мога да я накарам, макар че съм казала всички "+" на този спорт.
Явно спорта ще е писане на формули по математика  Laughing

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Явно спорта ще е писане на формули по математика  Laughing

... за време  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

AnMary, такова нещо като вашето не бях чувала от 30 години...

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
И при нас се покриват нормативи по физическо. Още миналата година имаше 2 на скок от място, понеже не успяла да скочи 1,60 ли беше, 1,80 ли... И какво по-точно трябва да направя? Или пък тя? Изобщо не обръщам внимание на оценките по физическо. Във вида, в който се провеждат в момента тези часове поне в нашето училище, те са абсолютно безсмислени. А да пишеш на някого 2, защото не бяга бързо е същото, като да пишеш 2 за фалшиво пеене или неумение да рисува. Тези оценки няма да са им нужни за нищо тази година. Колкото изкара, толкова. А пък да се карам - абсурд. Приемам го с насмешка.

Снощи час и половина писа домашна по МАТ. За домашна по литература вече имат съчинение - разсъждение по "На прощаване от 1868" /нека децата ви го пишат навсякъде с годината, във Варна тази година им резнаха по една точка, понеже са писали само "На прощаване", а не "На прощаване от 1868 г."/ Не съм видяла още темата, нито какви насоки са им дадени за писане, но така или иначе ще го пише събота и неделя. Ще падне голяма мъка и мрънкане.  Cry
 

# 725
  • sf
  • Мнения: 10 145
Заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804763.new#new

Общи условия

Активация на акаунт