Препарати за съдомиялна - 7

  • 94 884
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 294
Да , на мястото на таблетката се сипва гела . Догоре ако са мръсни , аз си сипвам на око , по принцип до средата слагам .

# 556
  • Варна
  • Мнения: 987
Привет момичета Simple Smile
Днес сестра ми ми подари тази скромна машинка:

http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … P-500-WH/p/683157

На упътването пише,че производителят препоръчва таблетки fairy in jar,затова си взех такива,но сега май като ви чета ще си взема платиниум Simple Smile

Вече я пуснах - пое 1кг сол и доволно количество гланц и чакам резултата

Дали могат да се мият в нея порцеланови сервизи?

Керамични тенжери миете ли?

 chef

# 557
  • София
  • Мнения: 12 006
Привет момичета Simple Smile
Днес сестра ми ми подари тази скромна машинка:

http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … P-500-WH/p/683157

На упътването пише,че производителят препоръчва таблетки fairy in jar,затова си взех такива,но сега май като ви чета ще си взема платиниум Simple Smile

Вече я пуснах - пое 1кг сол и доволно количество гланц и чакам резултата

Дали могат да се мият в нея порцеланови сервизи?

Керамични тенжери миете ли?

 chef
Честито, със здраве да си я ползваш Simple Smile
Порцелан може, керамична тенджера - не знам, нямам такава. Само да кажа, че моя порцелан не е нещо кой знае какво, а е обикновен, т.е. и да се прецака, все ми е тая Mr. Green
Заповядай в тази тема, ще ти е полезна, може да си зададеш въпроса и там. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=880456.60
Какъв препарат пишело на машината си е реклама, не е задължително да изполваш такъв, а какъвто ти допада.

# 558
  • Мнения: 294
Аз и порцелан мия и керамични съдове , няма проблем . Мия с Финиш или Фейари

# 559
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз мия керемични съдове, не съм имала проблем.

Препоръчаха ми прах за съдомиялна Зенакс или нещо подобно. Използвал ли го е някой и знаете ли точното му име?

# 560
  • Мнения: 781
Препоръчаха ми прах за съдомиялна Зенакс или нещо подобно. Използвал ли го е някой и знаете ли точното му име?
Не съм го чувала този препарат .

# 561
# 562
  • Мнения: 799
Влизам да споделя, че съм много доволна от таблетките на Денкмит  Peace  Всеки път се разтварят  и измиват чудесно дори и загорели неща  Mr. Green  Ползвам и техният полиращ препарати съм доволна, а ние сме мнооооого варовита вода

# 563
  • София
  • Мнения: 38 493
Ох, напоследък съм се видяла в чудо с миялната - един път мие, един път не мие! В смисъл по чашите остава нещо мътно, по лъжичките това-онова...
С таблетки на Лидл съм, преди бях с други. Досложих сол. Пускам все една и съща програма.
Какво още да направя?
Миялната е на около година, Беко.

# 564
  • Мнения: 5 618
Ох, напоследък съм се видяла в чудо с миялната - един път мие, един път не мие! В смисъл по чашите остава нещо мътно, по лъжичките това-онова...
С таблетки на Лидл съм, преди бях с други. Досложих сол. Пускам все една и съща програма.
Какво още да направя?
Миялната е на около година, Беко.
Профилактика правила ли си?

# 565
  • София
  • Мнения: 38 493
Не съм. Трябва ли да е със специален препарат?

# 566
  • София
  • Мнения: 12 006
Не съм. Трябва ли да е със специален препарат?
Да. Има такива специализирани за почистване на съдомиляна на различни марки. Слага се такъв препарат без посуда и се пуска 1 цикъл. Погледни си и филтъра да не е задръстен с парченца от остатъци храна.

# 567
  • Мнения: 5 618
Не съм. Трябва ли да е със специален препарат?
Да, аз ползвам на ККласик, виждала съм и на Финиш. На КК се маха само фолиото от капачката, шишенцето се слага с капачката надолу в празна машина и се пуска на интензивна (високоградусова и дълга) програма. Прави се на 2 месеца или на 60 цикъла на миялната.
Също така можеш да свалиш перките и да видиш дупчиците да не са задръстени. За филтъра вече са ти писали.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 987
Аз си купих такъв препарат за почистване на Heitmann,едно прахче е към 4 лв беше в Елитис
Не съм го пробвала,но на същата марка имам препарат за стъклокерамика и съм доволна
От към таблетките най-доволна съм от Феъри Платиниум,на опаковката пише,че и филтъра почиствали

# 569
  • Мнения: 48
Здравейте,
Виждам, че част от вас са доволни от таблетките на Лидл W5.
Сега от понеделник ще има 50 бр таблетки на друга тяхна собствена марка, Cleffekt.
Дали някой ги е ползвал, има ли доволни?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт