Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 5

  • 60 296
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 405

Румяна Илиева е инструктор по фитнес и хранене.

Доста от нас спазват нейни режими, тренират с нея и имат прекрасни резултати Simple Smile
Тук може да видите отзивите!

Ако искаш да ти бъде изготвен режим - влез тук  Party

Ако след изготвен режим лично за теб, те мъчи глад, имаш въпроси и не ги срещаш в книжката, която ти я изпратена - пиши на Руми!

В темата може да споделяме своите трудности, постижения, въпроси и да си помагаме взаимно  Hug
А занапред, който се престраши, може да публикува свои преди-след снимки  Peace

От 29.09.2014 започваме и 90-дневното предизвикателство.   newsm44
Идеята е да запалим близки, роднини, познати, приятели да тренират 5 дни в седмицата поне по 5 минути на ден!



Ето и едни от най-често задаваните въпроси:

Може ли да тренирам по време на цикъл?

С какви гири да тренирам?

Какви упражнения за корем да правя, за да го стегна?

Олеле, кантара показва повече! Grinning

Как да се храним на празник?

Ако искаш вкусни рецепти и разнообразни
тренировки всеки месец - включи се В КЛУБА!


Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 21:47 от Merry.

# 1
  • Мнения: 1 534
Скок! Предизвиках 3-ма човека.  Flutter
Утре ще се снимам и начало.
А такава мускулна треска да имам.  Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 5 405
Аз предизвиках доста, но за сега само 1 приятелка се отзова. Тоест, която не е тренирала, другите тренират и ще се включат, тях не ги броя. Имам 1 точка  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 462
Включвам се от утре. Никого не съм предизвикала освен самата себе си, но да видим. Hug  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз съм тук Simple Smile
Записах се и в петицията за преброяване на Руми, но се замислих дали трябваше  newsm78

Аз си тренирам редовно, няма да съм от хората, които предизвикателството е "запалило".

# 5
  • Мнения: 5 405
Лале, тя петицията е да преброи всички, които са се включили, не само новите, така че си си точно на място  Peace

Edit: Добавих и линка за петицията, чудех се какво ми убягва...  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 545
От толкова много статии публикувани наведнъж съвсем се обърках  newsm78
Дано утре ми се поизясни ситуацията Grinning

# 7
  • Мнения: 5 405
Аз мисля, че успявам да се ориентирам Grinning
Има нова статия за всяка нова тренировка, качва тренировка 1 за ниво 3, тренировка 1 за ниво 2, после в същия ред, но тренировка 2. Ако ви е толкова объркано, според мен следете само Ден 1 от 90 - съответното ниво. До утре предполагам, че ще е ъпгрейднала тренировките 3 и 4  Peace
Ден 1 - ниво 2
Ден 1 - ниво 3

# 8
  • Мнения: 221
Оп и аз  съм тука.Ще се пробвам с тренировките за напреднали Simple Smile

# 9
  • Мнения: 124
Включвам се и аз!!! Данооо да мога да продължа 21 дни и тогава знам, че всичко ще стане супер! Имам проблем единствено с целулита, просто искам да си стегна краката и дупето.

# 10
  • Мнения: 6 300
Ехо, банда, ето ме и мен!
Попрегледах малко и добре съм се преценила с ниво 2. Laughing Но утре ще се види какво ще сабя покаже! Wink
Много е хубава лилавата стая, но пък щеше да е по-готино да говори на български.

# 11
  • Мнения: 1 534
Аз пак с дебилен въпрос.  Embarassed Mr. Green
Ден 1 правим всички 5 упражнения по веднъж, пък по - екзалтираните 2 пъти. Нали?  Laughing  Joy

# 12
  • Мнения: 2 545
Ще трябва да изчакаме търпеливо до утре да се качат всички клипчета. В момента сме под голям стрес, така да се каже  Grinning...

Аз лично тъкмо се поуспокоих, че ще се справя с аеробната част на ниво 2, и се оказа, че това съвсем не било всичко...  hahaha.

Само си забраних да поглеждам в ниво 3, че си докарах допълнителен стрес. Но пък съм сериозно респектирана от всички, които ще тренират това ниво. Упражненията им са на светлинни години от ниво 2. Отсега им казвам "Браво!"


Колкото до "зарибяването" на нови последователи,  аз лично не бих си дала допълнителна точка. Не ми се струва редно да се кичим с лаври за чужд успех. Защото човек сам узрява за такъв вид промяна и сам решава кога да направи първата крачка. За да узрее каквото и да е, са нужни време, слънце и топлина. Времето съвсем не е в наши ръце, но пък можем да бъдем "слънце" и "топлина", за тези около нас, които искат да се променят към по-добро. Добрият пример и доброто отношение винаги дават добър резултат, а най-хубавото е, че никога не изискват награда за това.

Според мен от "зарибяването" можем да имаме само морална награда Grinning.

# 13
  • Мнения: 5 405
Симпат.., много хубаво си го написала и сега реших да си дам 1 точка, когато този човек завърши предизвикателството, защото все пак ти си бил причина за този човек да промени начина си на живот по един или друг начин. Смятам, че заслужаваме поне 1 точка?!  Grinning Чака ни лакомство в края на седмицата...  Joy честно, не знам с какво бих се наградила  Thinking

Suede,  Joy
Ден 1 имаме 4 тренировки по 5 минути. Правиш ги всичките, ако искаш да тренираш 20 минути, ако не - избираш си ги според мускулната си треска  Laughing ако искаш, само 1 направи, твое е решението.

Чувствам се сякаш чакам Нова година  Joy Joy Joy

Чудя се за добро утро ли да се разбия с тренировките  Blush или да си се заредя с хубава закуска и после да се потя. Че аз не съм особено в кондиция за тежки тренировки на добро утро, после трябва да ме инжектират с храна по най-бързия начин, за да не припадкам Grinning

# 14
  • Мнения: 1 534
Хм, щом е според МТ за мен утре нищо.  Confused
Лакомство викаш, ми значи си избирам между лазаня.. баунти. От както започнах да се мажа и аз като лачена циганска вечер с кокосовото масло все на баунти ми мирише. Иде ми да си нагриза кожата, толкова е вкусно.  Laughing Домашния и той само върви след мене и повтаря, че съм била ходещо баунти.  Tired Joy

Общи условия

Активация на акаунт