Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 27

  • 74 780
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 653
Нотариус в Люлин, дали има друг освен този в 8 м.р. Този работил само с предварително запазен час #Cussing out
Този в 8-ми м.р. изобщо го забрави, пълна трагедия е! ooooh! Жената в Силвър центъра е много любезна, ходили сме няколко пъти там. Мисля, че работеха от 9:00 до 17:00. Като влезете там, където са офисите (почти срещу входа на банката), питайте портиера и ще ви упъти.

Иначе ВУ на спирката на 111 не е лоша, последно си взех едни направо нови 3/4 дънки за 3 лева, и други готини неща съм намирала. За Мъпета трябва да имаш много време и нерви за ровене  Laughing иначе и там има попадения.

# 736
  • София
  • Мнения: 39 768
Читалището в 3та част ми е по-близо и ако утре имам време ще се разходим.
За флейта (блок флейта) намирам информация само за частни уроци. Ще попитам и в читалището.

# 737
  • София
  • Мнения: 5 247
Много съм щастлива. Преди малко получих писмо от Столична община, съобщавайки ми, че моята молба за изграждане на повдигната пешехода пътека пред 56-то СОУ, на ул. Търново, е одобрена и ще съм една идея по-спокойна, когато догодина детето ми тръгне първи клас там. Беше ми омръзнало от джигитите на ул. Търново, които карат с над 100 и минават на червено, сега, надявам се, тази повдигната пътека, да ги усмири малко!

Иха! И аз съм щастлива! Браво! Браво на теб! Това е страхотна новина! Толкова е хубаво да има значение обществената воля. Кажи сега към кого да се обърна за да се сложат кофи за боклук по градинките и детските кътове и да се мете по алеите и около пейките.

# 738
  • Мнения: 4 569
Аз съм фенка на Хуманата на Захарна фабрика.
Има и едно ВУ, малко мърляво, но с търсене се намира нещо интересно, зад Кипърските.
Харесвам и този на Пощата, на спирката на 108.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 285
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт