Австрия - на ски

  • 1 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 154
Не успях да намеря инфо тук (последните са от 2009-2011г.) и за това пускам тема.
С приятели искаме да отидем на ски в Австрия тази година. От инфото, което намерих се насочих към Цилетрал или Карпун, но съм отворена и за други предложения. Ориентирала съм се към къща - апартамент или отделни стаи, така че да можем да сме самостоятелни, но ако намеря хубава оферта за хотелско настаняване със самолет това може и да се промени. Въпросът ми е:

- Моля по-опитните да ми препоръчат къде е по-подходящо за начинаещи и леко напреднали - аз съм се спускала няколко пъти на ски пътя в Банско, но ще ми е по-спокойно на писти за начинаещи, другото момиче сега ще се качва на ски, а мъжете ни се чувстват комфортно на червени писти, така че тях не ги мисля Simple Smile   bouquet

# 1
  • София - Варна
  • Мнения: 170
bergfex.com - всичко, което те интересува - писти, цени, прогноза, настаняване по региони и курорти. Обаче според мен вземете 2-3 часа уроци, за предпочитане в България. Ние си носим оборудване. Не знам с какви очаквания сте, но ще ви е по-скъпо от тук.

# 2
  • София
  • Мнения: 154
Благодаря за инфото   bouquet

А кога им е ваканцията на учениците? Не искам да съвпаднем с почивките им.

# 3
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Всяка страна по различно време, а и там си има ски-училища за ученици постоянно. Ученици ще има. Обаче пистите са широки, на опашки за лифтове не се чака.

# 4
  • София
  • Мнения: 292
Ние сме в Ишгл с приятели. Страхотно е. Препоръчвам го на всички. Вече втора година сме тук. Страхотни писти, и за напреднали и за начинаещи. Ски учителите са много добри. Аз предпочитам група, защото е по-евтино, а искам да карам с учител повече.

Общи условия

Активация на акаунт