The Walking Dead - Тема 12 - Смазваща

  • 23 742
  • 728
  •   1
Отговори
# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Пу, първа.  Party

# 2
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Димо, виждаш ли корицата на темата? При мен не излиза, но ми показва, че е качена.  Thinking

Тва четохте ли?

http://comicbook.com/2014/10/13/the-walking-dead-season-5-premie … ted-episode-in-s/

# 3
  • Мнения: 442
Вижда се.

# 4
  • London
  • Мнения: 612
Запис.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Вижда се, вижда се.

Ауу, имаме си  рекорд!  Crazy

# 6
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
В моя телевизор е проблема, значи. Мерси.  Hug

П.П. От Адблок било. Crossing Arms

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Изчетох ви оттатък.
Този, който показаха в края на епизода,
Скрит текст:
е приятелят на Рик от първи епизод. Имаше и син, но го гътнали зомбитата. После го даваха барикадиран в някво градче, в което Рик отиде да търси запаси.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
Да бе, грешката беше, че някои са гледали версията без него.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Хубу, че те питах коя версия да сваля.  Hug

Иначе, не съм плакала по време на епизода, леко ми се насълзиха очите на една от последните сцени.

# 10
  • Мнения: 9 144
Писателки  Whistling

Окасо, Керъл е уникална жена, но не е лесбийка... от тия работи разбирам, така че зАбрави.
Чакам и настоявам Рик да и се извини с повечко думи, не само с прегръдка.

Then ретроспективите бяха за да оправдаят канибалите, нали Гарет пак ще се появи, онзи дългокосия дето го изядоха зомбитата беше изнасилвача на майката на Гарет, тази, която пък Каръл я остави на зомбитата.
Днес мернах обяснения на Къркинатора, че няма лоши и добри, така че пак ще проявяваме разбиране и ще решаваме морални дилеми в зомби-света.  Mr. Green

Да напомня трейлъра от Комик-кона Гарет ще се весне поне още веднАж, а може и повече. „The Walking Dead Season 5  | Comic Con Trailer HD“: http://youtu.be/mBh4U-hUklA

Последна редакция: вт, 14 окт 2014, 04:11 от Бумър

# 11
  • София
  • Мнения: 27 181
запис!!!!!!  Sunglasses

преди малко изгледах размазващото начало на сериала на сериалите  Twisted Evil

нямам думи. Най-доброто началото от всички сезони до тук.
Всичко беше изпипано, перФЕКтни   chef

Много силни моменти

Скрит текст:
Срещата на Керъл с Дерил ; на Рик и Карл с Джудит, на Тайриз със Саша. Ей така ги искам всичките заедно и щастливи.  Praynig

края на серията беше размазващ

Скрит текст:
ха, викам си кой е този с маската, а то култовия Морган, който в пилота спаси Рик, а после мисля, че в третия сезон го дадоха още веднъж вече превъртял след смъртта на сина му. Simple Smile
трябваше обаче да се върнат и унищожат до крак ония боклуци, но нали трябва да има драма и екшън и за нататък. Така че това мазно гейче Гарет (супер отвратителен ми е) ще се върне, а го има и в трейлъра за сезона


# 12
  • Мнения: 5 741
"The walking dead - смазваща", заглавието много ми харесва. Бумър за кой дългокос говориш, че те зомбитата в този епизод хапнаха обилно. Съгласна съм с Diavolo
Скрит текст:
Трябваше да ги избият до крак тия изроди

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Идвам и аз,да ви питам къде мога да видя само въпросната сцена с Морган,че и аз съм гледала орязания вариант Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 736
Накрая, Пламе, накрая. Ма тия дето сваляме в 6.05 ч. няма как да си избираме рилийз, щото беше сал едничък.  hahaha

Да, да, ясно обясниха защо са решили да станат от жертва палач, ама ще се радвам ако ни лишат от повече размисли по тая линия. Все пак, не всеки станал жертва на изтезания става канибал, айшеимсеневиди.   Naughty

Бум, ама пък така искрено и братски я прегърна Рик Каръл, направо нямаше нужда от думи. Размазващи бяха.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт