The Walking dead

  • 35 637
  • 750
  •   1
Отговори
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821



Ето трейлър
Инфо в IMDB
Първи епизод със субтитри.
Първи епизод с дублаж.
Втори епизод със субтири.


Сериала го излъчват по Fox Crime,но нещо оплетоха дните на излизане на новата серия,след излъчването на пилотната...
Знам само,че е от 22 часа,но за деня още не съм съвсем наясно. Blush

Някой гледа ли го,защото ме сърби клавиатурата да коментирам втори епизод с някого? Blush

# 1
  • Мнения: 3 736
Гледа го някой, гледа го.  Mr. Green Много добър сериал, някак освежителен, след/сред всички останали, които следя.

Айде почвай да си чешеш сърбежа за втори епизод. Слушам. Grinning

# 2
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пуцко,къде ми се губиш ти? Sad
Гледа ли новата серия вече?

Трябва да си кажа колко бях потресена,като се омазаха с...хм...кръв и черва! Sick
Тоя полицая е страшно драматичен. smile3507
Жена му обаче,ако смята че е умрял-не го изчака и да изстине! Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 3 736
Оф, мани, сътресения разни, макар и не от трагично естество. ПО-нататък ще разправям.

Оу, да, момента с разфасоването и декорацията с карантия и мен силно ме впечатли. Много реалистично беше направен, шапка им свалям.

Аз критики срещу полицая нямам (само дето му забравих името), ама жена му много драматично го дава (е, или по-скоро сценария) - ай, животът е несигурен, ай зомбита, ай мъжа сигур мъртъв, дай да се чешем с най-добрия приятел, че не се знае още колко имаме. Такива ми ти дълбокомислени апокалиптични  hahaha

# 4
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Полицая (Рик) е печен по принцип,но драматизма когато си говореше с онова...ъъъ...лазещото,преди да го убие (в първата серия) и сега като взе портфейла на зомбито за декорация и се зачете и замислиии...
Та в тези два момента малко много "добро" ченге ми го раздва.

Нооо жена мууу...голЕмо чешане пада!
А и най-добрия приятел-лоялен,лоялен на семейството!  hahaha

Ей такива ми ти работи предизвиква сериалчето в мен.
Бе харесва ми с две думи.

# 5
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Привет  Party
Много ми липсваше такава тема.
И аз не разбрах за мъртъв ли го смятат шерифа, защо са го оставили в болницата, колко време е бил в кома, че като излезе всичко беше толкова порутено и как никой от ходещите мъртви не го беше докопал в леглото и..  Thinking

Най-ме изкефи обаче в първи епизод онази хм... половин-жена или как да я нарека дето се влачеше по земята  Mr. Green много яко беше направена!
А особено ми беше жал за кончето, че го изядоха  Sad

# 6
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абе и аз мислих по въпроса,колко време е бил в болницата,а и жена му може да си е имала джиджи-биджи с френда от преди това и да им е било добре дошло да го оставят.

# 7
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Не знам и на мен любовния триъгълник ми е мистерия...

# 8
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ммм...надявам се сега като се намерят,да разяснят нещата.

# 9
  • Мнения: 3 736
Еее, ся, има ли американски сериал без подобни моменти? Свикнала съм да ги пропускам край ушите си, че иначе се дразня.

Лоялен, я, докрай!  Joy

Мен особено ме кефи как са направили зомбитата - "класически", така да се каже, с омазаните с кръв усти и граченето, не мога да им се нарадвам! И, естествено, като поведение адски ми напомнят на фоните от "Клетка".

black_angel1 , аз си зададох същия въпрос за началото - как така никой пък не го докопа. И за коня много мъчно ми стана. Ама кви сме кифли  hahaha

Абе и аз мислих по въпроса,колко време е бил в болницата,а и жена му може да си е имала джиджи-биджи с френда от преди това и да им е било добре дошло да го оставят.

Мхм, хич не е изключено. Обаче за добре дошло не знам...нали си свали медальона с халката с изражение на гузност като се готвеха да се наджиджибиджят в гората.

# 10
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Айде и аз у кюпа. Wink

Sarcasm™,поздравления за темата.  bouquet
Тъкмо се чудех дали някой ще пусне за този сериал.

# 11
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Аз обаче се досещам, че негъра нещо спомена за 1 месец май, че е минало от както се е случило това. Значи човека си е лежал в болницата необезпокояван докато през това време навън е било касапница. Нито се събудил по някакъв начин от суматохата, нито някой умрял или не го е безпокоил..
 Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 493
Вписвам се ей тука.Полицая и съпруга,мисля само джиджи без биджи е имало "приживе".Негърът не уби жена си и ми се струва ,че ппроцеса отзомбясване ще и предстои  Grinning

# 13
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Обаче за добре дошло не знам...нали си свали медальона с халката с изражение на гузност като се готвеха да се наджиджибиджят в гората.

Съгласи ме.  bowuu
"Наджиджибиджят"  smile3532

Кафелате,съвсем възможно е да е имало само джиджи...
Поне този въпрос ще се изясни,а и не са много вариантите.

Че не са го спипали зомбитата е една съвсем различна дупка в сценария,ама се чудя нашия супер-полицай,как не е умрял от глад за тоя месец!  hahaha
И в кома да беше,пак щеше да пукне! Blush

Зисе,и ти ли го следиш?
Супер,все познати муцунки.  bouquet

# 14
  • Мнения: 295
ДА се запиша и тук..ние взехме да коментираме в сай-фай темата,ама да се местим тук Mr. Green
Та там коментирахме,че не споменават още как е започнало всичко...

Общи условия

Активация на акаунт