The Walking dead

  • 35 699
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами от филмите, които аз съм гледала, съм останала с впечатлението, че са нощни птици newsm78

# 46
  • Мнения: 3 736
Аз да ти кажа, в момента не се сещам да съм гледала много филми за зомбита, всъщност само Зомбиленд ми идва наум. Но и там нямаха реален проблем да джиткат денем. Все пак не ги гори слънцето за разлика от някои други породи  Mr. Green

# 47
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мда,нямат ник'ви грижи да си джиткат на слънчице.
И тия в Резидента,и тези от "28 дни/седмици" също си се разхождаха необезпокоявани.

И може би, в пристъп на безкраен хуманизъм, ще идат да откопчаят оня простака от покрива.  Mr. Green

Пуцко,шматка такава! Joy
Аз обаче още за следващия епизод залагам,че ще се върнат да го откопчаят...простака! hahaha hahaha hahaha

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Скинара, според мен, ще стане на най-страшното зомби и ще ги подгони Mr. Green

# 49
  • Мнения: 295
Аз пък не разбирам как така стават зомбита,като са изядени...би трябвало да има 2 типа умрели-ухапани и превърнали се в зомбита и изядени...как тогава има толкова много зомбита...

# 50
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Добро утро!

В ,,28 дни по-късно,, зомбитата излизаха през нощта би. Wink
В онзи филм с Уил Смит (не му помня заглавите) пак излизаха през нощта.

Скинара, според мен, ще стане на най-страшното зомби и ще ги подгони Mr. Green
hahaha hahaha hahaha Зомби Скинар  и гони само мутирали чернилки. Joy

# 51
  • Мнения: 3 736
Аз пък не разбирам как така стават зомбита,като са изядени...би трябвало да има 2 типа умрели-ухапани и превърнали се в зомбита и изядени...как тогава има толкова много зомбита...

Някои, вероятно повечето, са само одраскани, мисля аз. Едно, че не са нахапани много, второ, че е общо взето лесно да се избяга от зомби, ако е само едно. Ама това сигурно е било в началото. Ей, онова разпарчетосаното, което Рик отстреля от жал, си беше полуизядено. А вече ако изюцяло изплюскат някого, то няма какво да се съживи като зомби. Ей, представяте ли си коня да беше зомбясал  hahaha

# 52
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ей, представяте ли си коня да беше зомбясал  hahaha

То още не е късно. hahaha

# 53
  • Мнения: 3 736
Ей, представяте ли си коня да беше зомбясал  hahaha

То още не е късно. hahaha

Ма остана ли нещо от него, което да зомбяса? Joy

# 54
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ей, представяте ли си коня да беше зомбясал  hahaha

То още не е късно. hahaha

Ма остана ли нещо от него, което да зомбяса? Joy
hahaha hahaha Копитата би. Laughing

# 55
  • Мнения: 295
Да Ир,таква е логиката.
Ама как скинара ще поведе зомбитата,те са безмозъчни....ни се водят..ни се карат....

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Да Ир,таква е логиката.
Ама как скинара ще поведе зомбитата,те са безмозъчни....ни се водят..ни се карат....

И аз това си помислих, обаче все пак актьорът беше известен, макар че не е голяма звезда, а и може да е единична роля.

# 57
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама как скинара ще поведе зомбитата,те са безмозъчни....ни се водят..ни се карат....

Ками,безмозъчни,ама гледай как се сещат да счупят стъклените врати с тухла...
Имат потенциал с една дума. hahaha

# 58
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Идаааааааааааа,туп на земята Crazy Joy Joy Joy Joy Joy
Та събрахме се би Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


И аз не разбрах за мъртъв ли го смятат шерифа, защо са го оставили в болницата, колко време е бил в кома, че като излезе всичко беше толкова порутено и как никой от ходещите мъртви не го беше докопал в леглото и..  Thinking

Според мен може би 2 месеца Thinking,в началото тоя му носи цветя и Рик (полицайчето),като се събуди бяха вече увехнали newsm78
По принцип един бокет да държи 1-2 седмици зависи от цветята,бах маму тоя букет би Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Crazy
Гаф в случея Mr. Green и казвам 2 месеца защото:


Аз обаче се досещам, че негъра нещо спомена за 1 месец май, че е минало от както се е случило това. Значи човека си е лежал в болницата необезпокояван докато през това време навън е било касапница. Нито се събудил по някакъв начин от суматохата, нито някой умрял или не го е безпокоил..
 Rolling Eyes

Не тоя черния каза 1 месец от както са спрели газта,тоест няма топла вода,тогава сложи още едни месец когато е почнало това,па може и повече Wink случея става мега гаф за цветята hahaha hahaha hahaha hahaha И верно тея зобита как не го изядоха,може би като е в кома има миризма на мъртав Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Crazy (Сарк нали има вливащи вещества там да го подържат да е жив,ама пък 2 месеца Thinking newsm78 еми не знам и аз се обърках Mr. Green)

И на мен ми стана жал за кончето,как му се обясняваше,че може да има там други кончета,а то де попадна Shocked,стана на наденица за зомбита Cry Cry Cry Cry

Оня на покрива го пишете мъртав,кво ще се връщат за него трябва да съвсем изперкали.... Crazy Mr. Green Joy Joy Joy Joy Както каза Зиса,може вече на буркани за зимнина да е станал Peace

Зисе заплюваме си Рик, Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil,долу ръчиките(всичко окупираш,за туй да си го заплюя аз....) ти си зимай зобито и всичко ша е наред Crazy Joy Joy Joy Joy


Много дълго стана ша ма извините Blush

# 59
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 599
Хаха наденица станал  Joy
Аз пък мисля, че заключения на покрива ще се върне и ще ми го върне за дето го оставиха там, знам ли:0
Утре май ще излезе серия, ще видим...

Общи условия

Активация на акаунт