The Walking dead

  • 35 771
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пламче,аз съм убедена,че наш Рик в пристъп на нечовешка човещина ( hahaha),още в следващия епизод ще се е върнал за човека на покрива.

# 61
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пламче,аз съм убедена,че наш Рик в пристъп на нечовешка човещина ( hahaha),още в следващия епизод ще се е върнал за човека на покрива.

Може,може Thinking много е човечен би,ко да го праиш сега всеки с лудостта си Crazy hahaha hahaha hahaha

Да утре е серията smile3508 smile3508 smile3508 smile3508
Само пилотната ли е 1 час или newsm78
Щото като си изтеглих първата и си викам,а ясно що 6 епизода,ама тая втората е 44 мин,третата Thinking Да не е пак 1 час Rolling Eyes

Еми баш наденица си стана би Mr. Green Peace Joy Joy Joy Joy

# 62
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не бе,толкова...40-45 минути.
Повечето сериали са с мааалко по-дълга пилотна серия.
Че някой са и по-смели,по час и половина. hahaha

# 63
  • Мнения: 3 736
ДОбър ден, никой ли още не е гледал новата серия да каже спасиха ли простака? Mr. Green

# 64
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ех,би,Пуци,ех........ Flutter Wink

Не съм дърпала серията още па не знам и дали
има субове вече.

# 65
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пуци,ти много рано задаваш такива сложни въпроси. Mr. Green
Аз си имам приоритети,все пак днес излиза и серия на Декстър. hahaha

# 66
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пуци,твърдо НЕ Naughty,до сега пътувах би де да го изтегля тоя епизод Thinking,а и нета нес не от най-добрите ooooh! Тъй че май на Фокс крайма ша са гледа Peace Wink

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 295
Изтеглих в ранни зори...ама ще гледам кой знае кога...с малко повече късмет може и по фокса да гледам,ако синчето запси преди 12 Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 736
Ох, то аз хубаво питам, ама и моите приоритети станаха сложни, че и последния Тери Пратчет си закупих днес и просто не знам, може би все пак утре ще отделя 45 минути за зомбитата.  Mr. Green

ПП Зисо, мър   bouquet

# 69
  • Мнения: 295
снощи започнах да гледам Заразно зло  от 1вия филм..ох какво сънувах..че и преди да заспя долових по Диема някаква серия на От местопрестъплението,ама с крайници само...Ужас направо,май е по-добре да не гледам много късно Мъртвите,че нали знаете каквото се запечата преди съня,понякога то се сънува....

# 70
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гледате ли би newsm78 Party Party Party Party,май верно ща са върнат за оня Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

# 71
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз кат' ви казвам,че нашия има в себе си нечовешка човещинка-не вЕрвате!  hahaha

*Още не съм гледала серията,че не съм си у нас.
Утре...  Tired

# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Гледате ли би newsm78 Party Party Party Party,май верно ща са върнат за оня Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

Дават ли го? Малката е още будна и сърце не ми дава да пусна тези зомбита

# 73
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А едва ли,по-скоро е гледала новата серия на компютъра.  Mr. Green

# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Дават го. Лошото е, че не е със субтитри. Трябва да се напъвам да чуя нещо между похъркванията на мъжо. И наистина обмислят да се върнат. Ама няма да пиша нищо, за да не спойлирам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт