Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 121-ва тема

  • 172 235
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 396
Тайна   мерси много , вкъщи много обичаме крилца даже намерих една трънжорна където ги продават на 2.50 за кг. и то с бутчето  Grinning това е единственото "месо" което малката яде.довечера ще пробвам по твоята рецепта.
Само би ли ми казала долу -горе за колко време стават , че да си направя сметка , кога да ги сложа да се печат  Hug Hug

А дали стават печени на грил тиган newsm78

# 541
  • Мнения: 17 987
Тайна   мерси много , вкъщи много обичаме крилца даже намерих една трънжорна където ги продават на 2.50 за кг. и то с бутчето  Grinning това е единственото "месо" което малката яде.довечера ще пробвам по твоята рецепта.
Само би ли ми казала долу -горе за колко време стават , че да си направя сметка , кога да ги сложа да се печат  Hug Hug

А дали стават печени на грил тиган newsm78

И моята злояда щерка обожава крилца, онзи ден си поръча, но аз не намерих и пекох бедра.
Тя милата не разбрала, и стоя пред фурната да ги чака, много беше разочарована после  Confused
Пекат се около половин час, много бързо  Peace

# 542
  • Мнения: 22 867

и шоколадови кексчета-вулканчета.


Може ли рецепта Praynig

preci, снощи за пръв път ги правих, но така се харесаха, че май ще ми излезе късметът пак да ги забъркам. Ето рецептата:

Скрит текст:
2 чаши брашно (чаша  200 мл)
2 ч.захар
3 с.л. какао с връх
1 ч.пресно мляко
1 ч. олио
4 яйца
0,5 ч.л. сода
1 ч.л. оцет за угасяване на содата

Разбиват се яйцата и захарта (аз разбих с тел без да се престаравам), добавят се млякото, олиото, брашното, какаото и содата, угасена с оцета. Хубаво се разбърква тестото. Излива се в намаслена тава или форма. Пече се в загрята на на 180 град фурна 45 мин. Може а се залее с шоколадова глазура от разтопен шоколад с малко мляко или течна сметана.

Това е рецептата, за цял кекс е. На снимката отрязаното парченце изглеждаше разкошно и всъщност то беше причината да направя кексчетата. Правих половин доза, като сложих почти 1 ч.л. сода, равна и ръснах още 2-3 с.л. брашно, защото крайната смес ми се видя рядка. Сложих стафиди в тестото. От половината доза се получиха 11 кексчета, пекох в стандартна форма за мъфини, станаха готови за 18 мин в моята фурна, за готовност пробвах с шишче, както кекс. Преди печенето поръсих с орехи кексчетата, след изпичането ръснах по малко глазура от натурален шоколад и бял. Разтопявам ги в микровълновата и слагам по малко олио, за да не е гъста глазурата. Много са вкусни.

Ето и парчето-подстрекател  от руския сайт: Heart Eyes

# 543
  • Мнения: 396

Пекат се около половин час, много бързо  Peace

Ох сега се сетих , че имам и бутчета към крилцата , аз ги отделям от крилцата , но приготвих и от тях  за печенето довечера...сега сигурно ще трябва повече време за печене , как не се сетих  ooooh!

# 544
  • Мнения: 3 271
Шоколадови мъфини

# 545
  • Мнения: 1 265
Sincerita_11, може ли рецептата за тази тортичка по метода 3  chef

# 546
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Хлебчета с шунка, домат и сирене

# 547
  • София
  • Мнения: 15 466
Тайна   мерси много , вкъщи много обичаме крилца даже намерих една трънжорна където ги продават на 2.50 за кг. и то с бутчето  Grinning това е единственото "месо" което малката яде.довечера ще пробвам по твоята рецепта.
Само би ли ми казала долу -горе за колко време стават , че да си направя сметка , кога да ги сложа да се печат  Hug Hug

А дали стават печени на грил тиган newsm78
Не съм засичала време,нямам представа, поглеждам ги от време на време, да останат на мазнина.На грил тиган сигурно ще станат, но ще залепнат, заради меда, сладкото, соевия сос...

# 548
  • Мнения: 92
Петъчно да ви почерпя с шоколадови трюфели. Напоследък малко прекалявам с правенето на такива, но твърде много комбинации съм си наумила да пробвам...

Пресен джинджифил и лайм:



С портокалов сок и коледни подправки

# 549
  • Мнения: 9 108
за крилцата горещо препоръчвам тази рецепта http://pep-4o.blogspot.com/2014/11/3.html Пилешки крилца 3 лъжици  Laughing може и бутчета, но маринатата да се увеличи правопропорционално.

Поли, благодаря ти  Hug

у нас зимни салати вече - една с моркови и рулца от раци



една катък с печени чушки



печени патешки бутчета с картофи



пиле с картофи яхния



супа със свинско месо



простата туршия е готова



и едни бъркани яйца на половинът  Mr. Green нашите на очи и с карата не заслужиха увековечаване на фото

# 550
  • Мнения: 636
пеп-4o
как да публикувам сега след теб!?
Днес правих торта подарък за едно скъпо за мен дете. Дизайна е по негово желание, от изпълнението може да се желае още доста, но с ревящо бебе - толкова

и отново хелоуинските бонбони-пак за него, че много ги хареса предния път :

Скрит текст:

# 551
  • Мнения: 22
След богатата трапеза на Пеп-4о, една много скромна от мен  със сладки картофи - това ще е вечерята ми.

# 552
  • София
  • Мнения: 553
може ли рецептата  Praynig
Скрит текст:
След богатата трапеза на Пеп-4о, една много скромна от мен  със сладки картофи - това ще е вечерята ми.


# 553
  • Мнения: 947
Пепчо, потекоха ми лигите.
Шоколадовите трюфели и шоколадовите бонбони, нямам думи, прекрасни!!!!  bouquet  bouquet
От мен един летен десерт - вървя малко не в тон със сезона, ама ми е позволено с тия бебета около мен да съм леко неадекватна Simple Smile
ЯГОДОВ ЧИЙЗКЕЙК БЕЗ ПЕЧЕНЕ

http://cuisinaria.blogspot.com/2014/11/blog-post_14.html

# 554
  • Мнения: 2 082
руло Стефани

Общи условия

Активация на акаунт