Подсъзнанието може всичко 62 /Линкове за всички техники има на 1-ва стр.

  • 58 138
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 746
Dev, извинявай. Не съобразих, че може би ги има там. Благодаря ти много!

Dax, разбира се, че атмосферата е не по-малко важна, за да се чувства човек удовлетворен на работното място. Успех!

# 721
  • Мнения: 5 459
И аз искам да благодаря на Вселената за новата обстановка ,която цари на работата ми. Откак си замина старият шеф с колегите работим като един човек. Никога не сме били толкова сплотени и не сме работили така екипно. Обожавам работата си и искам да работя още дълги години в тази сфера.

# 722
  • София
  • Мнения: 345
Влизам да докладвам едно сбъднато желание от днес и бързам да БЛАГОДАРЯ на Вселената и Ангелите за тяхната помощ.

  bouquet

# 723
  • Мнения: 440
Влизам да докладвам едно сбъднато желание от днес и бързам да БЛАГОДАРЯ на Вселената и Ангелите за тяхната помощ.

  bouquet
Супер!

# 724
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
И аз да се похваля със сбъднати желания от капчица роса  Flutter
Трябваше ми нещо бързо , спешно и се получи  Wink

# 725
  • София
  • Мнения: 345
И аз да се похваля със сбъднати желания от капчица роса  Flutter
Трябваше ми нещо бързо , спешно и се получи  Wink

Браво.Много се радвам на такива новини, те подхранват вярата ни в самите нас.

# 726
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 739
И аз да се похваля със сбъднати желания от капчица роса  Flutter
Трябваше ми нещо бързо , спешно и се получи  Wink
HugМного хубава новина!
Аз осен страхотните сънища( под формата на филми) напоследък, отбелязвам много често(почти винаги), когато погледна часовник, или брояча на колата, да ми показва 10:10/10:01/ или 98089км страхотно  Hugсе чувствам. Като че ли Вселената иска да ми каже нещо много хубаво и това ме кара да се чувствам специална! Party

# 727
  • Мнения: 1 304
Много Благо - даря за хубавите думи мили момичета.
РоЗии  аз те обичам, и се радвам, че винаги знаеш кога какво да напишеш. Толкова от твоите постове и думи ми помогнаха в моменти, които почти се отказвах.
Много Благо-даря и на всички, ако не бяхте всички тук и тази тема, нямаше да мога да премина през трудния период и моментите, които изпадах в пълно отчаяние.
 НО!!! никога не губех вяра Сега го осъзнавам. Вярвайте!!!!  Hug  Hug  Hug
Живота ми ще се промени и се поменя към много по - добро. Чувствам се като преродена. Странно се чувствам защото все още се оттърсвам от пътя, по който минах, за да стигна до тук и уроците, които трябваше да науча и "обученията", през които преминах. Все едно идвам от пустинята и съм вървяла дълго (години), до като стигна до мястото на живота, там където започва живота....сега съм пристигнала жадна, гладна и имайки голяма нужда от това да се облея с чиста вода....пътя ми продължи 3 години....но ето че сега всичко започва на ново. Много по красиво, много по добро с много по положителни хора, които уважават мнението ти и това, което желаеш а не да се цупят и плетат интриги, поради това, че не живееш по техните виждания и очаквания. Ще им мине, ако ли не значи нямат мястото, което аз съм си мислела, че е трябвало да заемат. Вместо това, ще бъдат поставени на друго място, но пак в живота ми, тъй като споменах по напред, че няма как да прекратя отношения.
  Hug  Hug  Hug smile3535

Обявявам и днешния ден за ВЪЛШЕБЕН  babydust7 babydust7 babydust7
Нека вълшебствата да започнат.......СЕГА
ДА БЪДЕ!
чудесно казано, много ми харесва поста, като че ли за мен се отнася  bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 345
Незнам защо днес се сетих за една притча,която преди време бях чела тук.Намерих я и искам да я споделя с вас:

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=689.0

# 729
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469


svetli333 Така е, аз също вярвам в тях и съм убедена, че съществуват, но защо трябва да е толкова трудна комуникацията с тях? Grinning


Може би някъде бъркаме - аз лично въпроси не съм задавала, не зная и как трябва да стане. Отпраям молби към тях. Миналата година имах много тежка седмица и не знаех да се оправя сама. Цяла вечер се молих да стане чудо и то наистина стана .

Как го помоли това чудо?  Laughing Аз откога го моля мойто чудо, и то така и не става.
С въпросите и на мен нещо не ми се получава.. определено някъде нещо не правя както трябва. Обаче как да разбера къде.. Sad Доста сложно, но все пак не се отказвам.

 Може би при мен се получава, защото вярвам в тях,убедена съм ,че съществуват. Нямам някакъв конкретен шаблон, всяка сутрин им благодаря за всичко хубаво в моя живот и после отправям молбата си. Трябва много да се внимава какво точно молим. Чела съм пример за жена ,която е искала кола - отправяла молби непрекъснато, но казвала, че иска да не ходи пеш - блъска я кола , става инвалид и е принудена да се придвижва с инвалидна количка. Затова желанията трябва да са много добре формулирани. Друг случай - момче търси спешно 200 долара и се моли да ги получи по най - бързия начин. Пада, чупи си ръката и застрахователите му дават точно 200 долара. В молбата е трябвало да посочи сумата и да каже, че не трябва никой да пострада.

Преди време доста често питах Ангелите за нещо и те ми отговаряха в съня или ми даваше по някакъв начин знак. От доста време не съм ги викала , а защо незнам, чела съм книгите на Дойрин , и там пишеше че Ангелите обичат да ги молим за услуга....и да ни помагат

# 730
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
НОВА ТЕМА  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=827534.new#new

Общи условия

Активация на акаунт