ТЪРСЯ филм , сериал ............ Тема 7

  • 96 181
  • 747
  •   1
Отговори
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Добре дошли в темата, в която всеки може да зададе въпроса: "А кой беше филмът/сериалът, дето...?" и/или "А къде да намеря/сваля/гледам...?" и в почти всички случаи да получи адекватен, бърз и информативен отговор от някоя любезна съфорумка.  Flutter

С идеята да "заковем" темата на първа страница в подфума драстично намаляха темичките-еднодневки, в които се задаваха такива въпроси. Мисля, че интересът към темата вече е стабилен и повечето потребители в КиТ/ФиТ  Simple Smile вече я ползват за всякакъв род въпроси, справки и молби. Пък и когато нещата са подредени по такъв начин в една обща тема, има голяма вероятност някой "да открие" за себе си неочаквано съкровище в нещо, което всъщност е търсено от друг.  Wink

А ето и линкове към старите теми:
Търся филм/сериал/.........../.........?
Търся един филм
Търся филм , сериал ............ Тема 2
Търся филм , сериал ............ Тема 3  
Търся филм , сериал ............ Тема 4
Търся филм , сериал ............ Тема 5
Търся филм , сериал ............ Тема 6

Пожелавам на всички да намират винаги това, което търсят.  thumbsup

# 1
  • София
  • Мнения: 1 226
Дали някой може да се сети за името на един БГ филм .Антон Радичев играеше баща на едно момче,мисля беше железничар(Радичев) и с дамаджана в ръка ,поклащайки се отиде при бащата на приятелката на сина си ,който е професор.Искаше да се сватосва .Професора го попита дали иска лед за уискито ,а Радичев отговори:"Какъв лед на тоя студ бе,свате?" .Моля ако се сещате ,кажете заглавието за да го потърся и гледам отново .

# 2
  • Мнения: 188
Здравейте.
Търся един филм старичък,мисля че са го давали по тв но не съм сигурна.
Ето това е  филма-http://www.imdb.com/title/tt0081787/-на бг заглавието е "Този път за винаги".
Намерих го в Masters-TB-но от седмица не се е свалило нищо.
Много ще съм ви благодарна ако ми кажете къде другаде мога да потърся.
Благодаря предварително.

# 3
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте.
Търся един филм старичък
търсих,но нищо не откривам.Ако някой успее да го намери да свирка.

# 4
  • Мнения: 1 976
Здравейте  Hug

търся този филм : La Maison du canal   newsm78

# 5
  • Мнения: 2 453
Здравейте  Hug

търся този филм : La Maison du canal   newsm78

Това намирам като информация. Нямам идея дали е качван някъде.

# 6
  • Мнения: 1 976
Да и аз го намерих като име, но го издирвам да го гледам с бг субтитри  Grinning

# 7
  • Мнения: 5 710
Момичета много ми е важно да разбера как от България ( торент, сайт, субтитри) да се гледа новият сериал на SHOWTIME The Affair. Понеже пиша от чужбина може ли някоя от вас да провери дали го има някъде/ и дали има субтитри за него.  .. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 495
Момичета много ми е важно да разбера как от България ( торент, сайт, субтитри) да се гледа новият сериал на SHOWTIME The Affair. Понеже пиша от чужбина може ли някоя от вас да провери дали го има някъде/ и дали има субтитри за него.  .. Благодаря!

Има го в DMCA-removal-from-Google, епизоди 1,2 и 3. Бг субтитри за момента- само за първа серия.  Hug

# 9
  • Мнения: 5 710
Страшно много ти благодаря! Hug

# 10
  • Мнения: 910
Търся филма "Да изтанцуваме този валс".Гледах малко по НВО и ми стана интересен,но не го намирам в Замунда.А другаде не знам къде да търся. Embarassed

# 11
  • Мнения: 2 453
Търся филма "Да изтанцуваме този валс".Гледах малко по НВО и ми стана интересен,но не го намирам в Замунда.А другаде не знам къде да търся. Embarassed

Този ли е?

# 12
  • Мнения: 910
Този е,да!Аз тогава какво съм търсила,м? EmbarassedТърсих го с българското му заглавие.
Много ти благодаря! Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 369
Здравейте и честита нова тема.   bouquet
И така- днешната загадка е немски филм, който излъчваха няколко пъти по БТВ-комеди, ако не се лъжа. Минала е минимум година, откакто съм го гледала.  Помня целия сюжет, но не и името.  Whistling
Главната героиня е блондинка на средна възраст, която е служител в една фирма. И тук всичко се заплита- във фирмата правят съкращения и за да запази работното си място, жената се преструва на бременна, използвайки надуваем корем.  Joy  Да, но тя е влюбена в шефа си, който не знае, че тя работи за него. Тоест- запознали са се навън и излизат, пред него се преструва на детска учителка (Имаше една сцена, в която чете книжки на малки дечица.), а когато е на работа всячески се опитва да се скрие от него, за да не я види. В крайна сметка се налага да отиде при шефа по работа и е на косъм той да разбере за всичките лъжи. Но- маха надуваемия корем, слага перука и успява да се прикрие.  Laughing В крайна сметка обаче всичко излиза наяве и шефът е много разочарован, но като в типичен романтичен филм и прощава и има щастлив край.  Heart Eyes Това е накратко + че бащата на главната героиня също участва във филма, като шофьор на автобус, който също има пръст в забърканата история.  ooooh! Трябва да отвлече с автобуса една злобна дама.
Ох, съжалявам за объркващата история.  Crazy Много се надявам някой да се досети за заглавието на филма.  Blush
П.с. Главната героиня имаше странен недъг- езикът и се оцветяваше, когато изрече лъжа.  #Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 369
Успях да намеря филма- Почасова бременност.  Laughing Препоръчвам го.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт