Вашето отношение към небръснатите подмишници....

  • 29 578
  • 483
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 14 654
тази морска сол пречи на изпотяването, значи пречи на естествените функции на потните жлези, точно както и сухите дезодоранти. вярно, че е естествен продукт, но солта прегаря потните жлези , което също не е добре

# 451
  • Мнения: 191
Днес бях на басеин и за мое най-голямо учудване имаше една кака с големи черни космаци  Shocked и хич не и пукаше на жената, а и с мъж беше Mr. Green



УУУУ,гадно.Ама има и мъже с извратен вкус-как може някой да хареса космата жена-ооо,ама си е до човек,де.Направо се отвращавам от такива немърливи жени-защото това си е чиста проба немърливост. Crossing Arms

Е-е-е, хайде сега!

Гадно било, извратено било, ужассссссс!  Sick

Не разбирам кое му е гадното: това си е човешката природа. Допреди няколко десетилетия на никого не му е било гадно от космите. Сега се измодерихме. Чак пък гадно и извратено... Naughty
Споделям мнението, че е по-удобно и по-естетично, но не споделям крайни мнения като горните.

Чудя се на вас, гадещите им се, дали им се гади като лапат оная работа на мъжа си? Това не е ли отврат, извратено и гнусно? По пътя на вашата логика, и овлажняването при възбуда, и спермата, и околоплодните води, и бебетата, целите оцапани в кръв като се раждат, и факта, че много от родилките се наакват с последните си напъни да доведат нов живот на тази планета: всичко това е гадно, извратено и сигурно ви се повръща от него, но това е природа.

Точно както и космите.

Затова стига сте се превземали и вместо да гледате под мишниците или в гащите на другите, се огледайте внимателно в огледалото и когато установите, че сте перфектни - перфектно извънземни и не-човеци, тогава критикувайте!

Ясно?  Wink
Ня,възхищавам се на'' възвишените'' ти слова,но някак си не се връзват с ''лапат оная работа на мъжа си''.Тук ставаше въпрос за естетика.Как идва новия живот на планетата и какво е било едно време всички знаем,но знаем и значението на думата прогрес !!!!!Много лично го прие newsm61 и ако чуждите мнения са ти са видели крайни твоето със сигурност не е''средно''.

# 452
тази морска сол пречи на изпотяването, значи пречи на естествените функции на потните жлези, точно както и сухите дезодоранти. вярно, че е естествен продукт, но солта прегаря потните жлези , което също не е добре
Хм,и на мен така ми се струва...

# 453
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз имах позната която беше силно окосмена, и не се бръснеше никъде, краката и бяха като на мъж, а под мишниците плитки можеш да плетеш, имаше дори мустаци доста чернички и видими. Едвам успяха да я убедят да си обръсне краката за сватбата си.
Космите задържат миризмата на под най малкото, тук става въпрос не толкова за красота, а за хигиена.

# 454
  • Мнения: 2 653
Извинявам се,но няма ли да се заключи тази тема?Наистина се пише почти едно исъщо Rolling Eyes

# 455
  • Мнения: 110
тази морска сол пречи на изпотяването, значи пречи на естествените функции на потните жлези, точно както и сухите дезодоранти.

Разбира се,че пречи на изпотяването(под мишниците!),нали това е целта Wink Аз я ползвам,когато излизам,защото така се чувствам комфортно bowuu
Голямата разлика с дезодорантите/рол-оните против изпотяване е,че те имат канцерогенно действие-съставките им са неоспорими,както и тяхното действие Naughty Да не говорим и колко ефективни са(но това не ми е основният аргумент срещу)
Така че всеки може да си направи извод и да си вземе решение за себе си Wink

# 456
  • Мнения: 486
Кои съставки на дезодорантите са канцерогенни? newsm78

# 457
  • Мнения: 503
отвратително,недопустимо особено за млад човек

# 458
Уважаеми, учудвам се на късата памет на българите.
Не ви знам колко сте големи на възраст, но аз съм на 40 г.
И със сигурност мога да ви кажа че до началото на 90-те години на 20 в. в България, дори артиските не си бръснеха подмишниците, камо ли обикновенните жени.
Тази отвратителна мода на обезкосмяването дойде с пълната деградация на народа български, започнала с т.нар.преход. Доколкото знам на Запад, модата да се бръснат подмишниците не е много популярна. Дори наскоро гледах в един френски сайт снимка на Ангела Меркер /за тези които не знаят - канцлерката на Германия/ при посещението и във Франция през септември 2006 г. Снимана е как маха с ръка на публиката и добре се вижда окосмената и подмишница!
Какво ми се превземате. --- цензурирано ---
Аз лично ОБОЖАВАМ ОКОСМЕНИТЕ ЖЕНСКИ ПОДМИШНИЦИ!!! Те ми предизвикват силно сексуално удоволствие, както и останалото естествено женско окосмяване по тялото. Какво ще кажете за косъмчета по пътечката къв пъпа и около ареолите на гърдите - много е секси--- цензурирано ---.
Жената трябва да бъде естествена, та модата на това обезкосмяване си е явна сексуална дискриминация за жените, --- цензурирано ---, които ахкате и охкате на този форум...не го ли осъзнавате --- цензурирано ---? Още когато ви се появят първите два косъма --- цензурирано ---, започва да ви се внушава че трябва да се бръснете!
Мъже които се възбуждат от обезкосмени жени са истински женчовци и прикрити педофили. Те не могат да асимилират привлекателността на естественото женски тяло, такова каквото трябва да бъде и търсят сурогати за извратената си фантазия.
Не случайно модата на обезкосмените жени тръгва от --- цензурирано --- Америка, това управлявано от --- цензурирано --- евреи общество. не се учудвайте че почти във всеки американски филм присъстве темата за  педофилията.
Щаслев съм че имам красива съпруга с привлекателни форми и гъсто окосмени подмишници което ми доставя голямо удоволствие в секса.
--- цензурирано ---! Не бил хигиенично. Хигиената зъвиси от къпането, а не от бръсненето. От личен опит знам че обръснатите мадами се потят много повече в подмишниците и не ухаят особенно приятно!
Физиологичната функция на това окосмяване е да ни предпазва от прекалено потене, тъй като предпазва финната кожа там от претриване и спарване.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 20:52 от Mamma

# 459
  • Мнения: 7 723
българин , откъде я измъкна тая тема newsm78
....
Щаслев съм че имам красива съпруга с привлекателни форми и гъсто окосмени подмишници което ми доставя голямо удоволствие в секса.
Тъпанари! Не бил хигиенично. Хигиената зъвиси от къпането, а не от бръсненето. От личен опит знам че обръснатите мадами се потят много повече в подмишниците и не ухаят особенно приятно!
Физиологичната функция на това окосмяване е да ни предпазва от прекалено потене, тъй като предпазва финната кожа там от претриване и спарване.

Що ти харесва.......... ок  Peace
Предлагам и тук да приложим снимков материал  Grinning

# 460
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
българин , откъде я измъкна тая тема newsm78
....
Щаслев съм че имам красива съпруга с привлекателни форми и гъсто окосмени подмишници което ми доставя голямо удоволствие в секса.
Тъпанари! Не бил хигиенично. Хигиената зъвиси от къпането, а не от бръсненето. От личен опит знам че обръснатите мадами се потят много повече в подмишниците и не ухаят особенно приятно!
Физиологичната функция на това окосмяване е да ни предпазва от прекалено потене, тъй като предпазва финната кожа там от претриване и спарване.

Що ти харесва.......... ок  Peace
Предлагам и тук да приложим снимков материал  Grinning


 Joy Joy Joy

Много сте готини и двамата

# 461
Не знам как се вмъква, иначе мога да ви залея със снимков материал

# 462
  • Мнения: 11 547
Е-е-е българин,много вулгарно изказване,бе! Shocked Очакваме включване и други теми.

# 463
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не знам как се вмъква, иначе мога да ви залея със снимков материал

кликваш на иконката с картина , на която пише "вмъкни изображение"...и копваш снимка от публичен албум в нет-а

# 464
  • Мнения: 7 914
моето отношение е, че не искам да си ми в обсега на обоняние и на полезрението Crazy

българинто от запад не само това зло идва...да не говорим за джък фуд-а  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт