"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 24

  • 12 787
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 533
"Уилям Леви и Химена Наварете след "Бурята" и в окото на "Урагана"




# 1
  • Мнения: 7 538
Тони,мерси за новата тема!!! Peace




Дано Девата на морето им помогне  да вземат правилните за живота си решения! Praynig Praynig Praynig





Дано Девата на морето го благослови с Любов,на която няма да може да устои и която ще срине бариерите му! Praynig Praynig Praynig

Алонсо е в Мексико... Wink

# 2
  • Мнения: 8 533
ааа не...само първенец от формула 1 ни трябва..в списъка ,не не стига толкова hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 7 538
ааа не...само първенец от формула 1 ни трябва..в списъка ,не не стига толкова hahaha hahaha
Най-бърз мъж на Планетата...и кара Ферари... Joy И е много симпатичен и говори добре.... Joy
Само височината може да е малък проблем,но...това е Фернандо... Wink

# 4
  • Мнения: 7 538
Как ви е полето за съобщения в Туитър..?При мен е изместено най-горе на страницата...не е встрани,под данните ми за туитове,следващи.... както досега... newsm78 Да не съм пипнала някакви настройки...newsm78

# 5
  • Мнения: 8 533
Как ви е полето за съобщения в Туитър..?При мен е изместено най-горе на страницата...не е встрани,под данните ми за туитове,следващи.... както досега...
+1 честита ни нова иновация hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 7 538

+1 честита ни нова иновация hahaha hahaha

Тони,така въобще не е удобно за писане и следене на потока от туитове...пробва ли? Thinking

# 7
  • Мнения: 8 533

+1 честита ни нова иновация hahaha hahaha

Тони,така въобще не е удобно за писане и следене на потока от туитове...пробва ли? Thinking
затова как честито.. Mr. Green изобщо не съм удовлетворен...но...какво да се прави...хич не е удобно...като сме свикнали..

# 8
  • Мнения: 8 533
ааа не...само първенец от формула 1 ни трябва..в списъка ,не не стига толкова hahaha hahaha
Най-бърз мъж на Планетата...и кара Ферари... Joy И е много симпатичен и говори добре.... Joy
Само височината може да е малък проблем,но...това е Фернандо... Wink
ами щом ръста не е проблем...и ако толкова е привързана към аржентинци..да взима Меси hahaha най техничния мъж във футбола hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 8 533
william levy ‏@willylevy29 2m2 minutes ago

Q rico se siente tener el cariño de ustedes. Y más cuando uno se mete hrs trabajando para entretenerlos a ustedes.
коко е хубаво да усещам вашата любов.още повече когато работим с часове за да ви забавляваме

# 10
  • Мнения: 7 538

ами щом ръста не е проблем...и ако толкова е привързана към аржентинци..да взима Меси hahaha най техничния мъж във футбола hahaha hahaha
Joy Меси е обвързан....а Фернандо си е ерген.../въпреки Даша-тя му е приятелка... hahaha / готин е и образован...А.. и от финансова гледна точка..- уменията му са страхотно заплатени...все пак най-високо технологичен спорт... Wink

# 11
  • Мнения: 8 533

ами щом ръста не е проблем...и ако толкова е привързана към аржентинци..да взима Меси hahaha най техничния мъж във футбола hahaha hahaha
Joy Меси е обвързан....
принципно и аз така бих казал..но напоследък се изучих ,че това никакъв проблем не е hahaha

и уилям си беше обвързан...на семейни начела с деца...но нали любов..ако се влюби в меси...сега hahaha няма да го стиска в себе си ..алонсо не е по-добре платен от него сигурен съм Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 069
Тони мерси за темата!

ти защо и търсиш най-платежоспособния,сякаш ти ще я продаваш hahaha hahaha на пазара за булки ли сме батеее hahaha

# 13
  • Мнения: 7 538
william levy ‏@willylevy29 2m2 minutes ago

Q rico se siente tener el cariño de ustedes. Y más cuando uno se mete hrs trabajando para entretenerlos a ustedes.
коко е хубаво да усещам вашата любов.още повече когато работим с часове за да ви забавляваме


Това е от фотосесията с Химе  Shocked....PEE септември 2013г. Тони отговори му нещо Praynig

# 14
  • Мнения: 8 533
уилям и бил на 21 рожден ден в неделя...докато ели на пиеса hahaha hahaha








Общи условия

Активация на акаунт