Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-205 тема

  • 39 204
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240




Страницата на Туба във Facebook

Страницата на Туба в Twitter


Туба в Instagram


Тeмите:




Музиката от "Запленяваща сърцето"

 

 

 

 С пожелание за приятни минути в темата!
 

# 1
  • Мнения: 9 993


Благодаря за новата тема, Ринка  Hug!



От тази гръцка страница http://www.panoramapress.gr/eksofyllo/i-toumpa-bougioukoustoun-i … opsifia-sta-emmy/ гуги ми преведе това:

Кандидатът Туба Бююкюстюн на Еми



По-щастливи от всякога е Туба Бююкюстюн добрата новина, получена преди няколко дни. Актрисата е номинирана в наградите на 42-ия Международен Телевизия Еми в категорията за най-добра актриса за драматичен сериал "на 20-ия Dakika "(Ellinisti" двайсетминута "), заедно с други важни имена като Оливия Колман и Ромина Gketani. На салта, когато той се научили добрата новина е в Рим, за целите на снимките на сериала "Diamonds и любов". Тя не можеше да повярва на това, което чу от телефона и, разбира се, крещи от радост. Веднага след първото телефонно обаждане е направено на мъжа си, Onur Sailak с когото той сподели радостта. След това той разговаря с родителите си, а с приятелите си тя пожела "На добър час". Всъщност, дори и чрез страницата в Twitter, актрисата благодари на всички, които участват в серията с тяхната помощ, която успява да достигне до това високо! Тубите сме щастливи и развълнувани с номинация за наградите Еми, тъй като това е първият път, в който турски актьор успее номиниран за тази награда. Наградите Еми ще се проведе на 24 ноември в Ню Йорк.

 Други награди и отличия

Награди Еми не е уникален, в която кандидатът е Touba. Актрисата спечели доста награди в Турция и няколко номинации. През 2005 г. той е удостоен сръбските наградите за най-добър актьор извън страната. Две години по-късно той бе удостоен с най-добрите награди актриса от университета в Истанбул. През 2008 г. Министерството на информатика на Университета на Истанбул даде наградата за най-добра актриса за ролята си в " ASI ", а през 2010 г. катедрата по математика в университета в Мармара връчи наградата на най-успешната актриса в киното.

Асоциацията на радио станции и журналисти през 2010 г. му спечели за най-добър актьор награда, същата награда бе получена и съответните награди като Гърция "Жените на годината", но също така и наградите Prestige в серията " A Star е роден " .

И Звезда на годината "на наградите" спечели за най-добър актьор, но също така и съответните Oscar Турция. И през 2011 г. може да се счита за годината, след като отново спечели наградата за най-добър актьор от " The Best в на награди ", а списание Elle отличен като най-стилна актриса. 201 присъдена почетна награда за цялостен принос към турските телевизионни и телевизионни награди спечелиха тази за най-добър актьор за "на 20-ия Dakika " . През същата година, Фондацията на Черно море даде наградата за най-добър актьор в сериала "на 20-ия Dakika ".



Не че не го знаем, но да си го припомним!  Peace

# 2
  • Мнения: 613
Привет в новата  тема!

За Рина и всички пишещи запленени приятни минути.



#TubaBuyukustun do to her Emmy Nomination




Да пожелаем успех на нашето момиче на номинациите.
Дано да я видим със статуетка в ръцете.


Сабина HugЛина Hug

Вичи  Hugблагодаря за кафенцата и спойлерите.


Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 9 993
Дороти  Hug честит празник на празнуващите  в твоето семейство!   bouquet
Здраве и късмет на всички!  Peace



От комисаря за Дороти!   bouquet

# 4
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Ринка  Hug благодаря за новата тема!   bouquet

Благодаря отново на целият екип за превода на поредния КПА епизод!   bouquet  bouquet  bouquet

Дори  Hug да са ти живи и здрави всичките празнуващи близки   bouquet

А аз се разписвам едва сега, защото  Wink първо си изгледах епизода, ами хареса ми. За коментари, обаче малко трябва да ми се уталожи впечатлението, та... по-късно  Peace



# 5
  • Мнения: 4 535


Целувка и музика за новата тема  love001 Наздраве за всички празнуващи! Доре  smile3525

# 6
# 7
  • Мнения: 659
Здравейте Запленени в празничната съботна вечер! Hug Simple Smile

Дори, Hug wavey
За теб наистина е пpазнична. Да са здрави и весели близките ти, които празнуват!  bouquet

Сабина, Hug

Рина, Hug За темата!

Както винаги, с финес направена.

За невероятния преводачески екип. smile3501 newsm51 smile3525



Аз съм на 20 епизод, но ще наваксам ooooh!

# 8
# 9
  • Мнения: 659
Лека нощ! bye smile3524

# 10
  • Мнения: 6 546
Черпете се, черпете се, а аз туитвам като хахава(а, защо като newsm78)

# 11
  • Мнения: 5 727
Добро утро Hug :wavey



 На Рина с благодарност за новата тема newsm51 newsm51
Хубав и спокоен ден .  bouquet
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 08:03 от vdleri Вичона

# 12
  • Мнения: 659
Добро утро! Simple Smile  wavey Hug   typeuu




Вичи, wavey Hug

След Вичи и аз да пpедложа по чаша кафе в тихата, мъглива неделна утpин.   food010



Пpиятна и леко мъpзелива неделя! Grinning




# 13
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи, Рали  Hug

Хубав да ни е денят!  Peace

# 14
  • Мнения: 4 224
Здравейте дружки от ятото и в новата тема

Ринка newsm51 Благодаря ти, че отново си се погрижила за къщичката ни
Честит имен ден на патерица на всички, които са имали повод да празнуват вчера  smile3525
Дори   bouquet да са ти живи и здрави и именниците, и рожденника

Изпълнили сте последните страници с прекрасни неща, които ги изчетох с удоволствие. А клипчетата ми дойдоха тамам. Затова за  всички ви е тази прегръъдка от мен

Вече сте заредили кафето Вичи, Рали Hug Hug
Но понеже и аз вече го приготвих, ви предлагам и  малка закусчица  към него. Мисля, че  днес ще имаме нужда от повечко кафе Wink


За съжаление тези дни тръстиката отново  ме налегна Mr. Green , а и за  малко се изнесох от София
Ето ви малко есенно-зимен полъх от Рила Heart Eyes Дори Hug не се вижда много снега, но миналата  седмица е валял. Така, че  тук-таме се виждат купчинки сняг. Но за съжаление е имало и голяма буря, която е изпочупила много дръвчета Sad А вчера като тръгнахме да се разхождаме имаше лека  мъгла, която зе разсея скоро след това и се насладихме на природата Peace

Скрит текст:



Уви, още не съм изгледала преведения епизод, но по-късно през деня ще го направя и ще  споделя впечатления Peace
Благодаря на момичетата, които и тази седмица ни зарадваха с превода на 23 еп на КРА newsm20

Скрит текст:


Слагам ви усмихнатата Елиф за да ви заредя с настроение от сабахлем Heart Eyes



Цвети  Hug и ти си се появила докато аз се боря с нета от тук

До по-късно

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 09:33 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт