Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-202тема

  • 41 566
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



 

 
 

 
 
 

Страницата на Туба във Facebook

 
Страницата на Туба в Twitter

 

Туба в Instagram

 

Българската страница на Туба във Facebook


 

Тeмите:



 

Музиката от "Запленяваща сърцето"

 

 

 

 

 
 С пожелание за приятни минути в темата!

Последна редакция: нд, 07 сеп 2014, 18:01 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 41 686
Ринка, Hug благодаря за новата тема в синьо! smile3525 

Прекрасно оформена,да я изпишем с любов!   newsm51





# 2
  • Мнения: 9 993
Благодаря за новата тема, Ринка  Hug!



Да приятно шарена и интересна, както винаги!  Hug

# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Охооо  Simple Smile имаме си нова тема!

Ринка  smile3525

Отново има къде да си споделяме, още повече, че ни чакат много дни с новини и нови епизоди КПА ( а и любопитството ни около други актьори, играли с любимката ни)  Peace





Тези гифчета ги сложих и в другата тема, ама...  Wink как да се сдържа да не ги повторя  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 535
                                                         



Гласувам за Туба, за темата, за вас...! Wink   bouquet

# 5
  • Мнения: 286

Здравейте  wavey


Рина  Hug отново чудесна тема си ни спретнала!
 Благодаря  newsm51

Лина  Hug Клари  Hug Цвети  Hug Злати  Hug Надин  Hug Рина  Hug

 Благодаря ви момичета - за пожеланията, за цветята!

Надин, куриера много ми допадна  Laughing
В края на клипчето с Албена, един в публиката ми заприлича на Максим  newsm78 ако е той - много е напълнял ...

Лина, ах тези прасчовци  Joy Joy Joy

 

# 6
  • Мнения: 613

Привет запленени дами!


Рина благодаря за новата тема! Hug

Благодарности на екипа за преведения епизод.Доброто което дарявате да ви се връща стократно.






Дани твоите желания са мойте пожелания!

Линка,подписа ми е отпреди 2-3 седмици.ИИИИИч не Фнимаваш!
Не го величая ,това което мисля и чувствам ,ако го споделя ще ми повярваш ли на сто процента.Не ми трябват букви,за да чета в очите му. Heart Eyes.Гледам и харесвам и други актьори.
Винаги преди превод има камъни по Йо и сие,а след превод сменяме плочата.
Ти и Сабина припадате по Оджата и комисар Озан,мен не ме трогва  хич.

Изгледах само половината епизод снощи.Прави се на жИлезен,защото иска да я спаси.Да не приказвам много ,без да съм видяла  епизода с бг буквички.

# 7
  • Мнения: 4 535



Надин, куриера много ми допадна  Laughing
В края на клипчето с Албена, един в публиката ми заприлича на Максим  newsm78 ако е той - много е напълнял ...


Скрит текст:
Няма как да не ти хареса Джони Деп в "ония" му години Grinning :
Не е Максим, а Гарик Харламов, който  води заедно с Тимур комедийно предаване. Максим действително е напълнял, а и доста се изхвърли с новата му партньорка, която е певица. Ще се бори за оставане в шоуто. Но за него винаги журито дава лоши оценки, защото той е любимец на публиката, и тя гласува масово с печалба за продуцентите. Ето и представянето му вчера:


# 8
  • Мнения: 2 195
Здравейте  в  новата тема Hug

Рина, добре ваварила   bouquet  
Може ли да сложиш в архива и 201 тема или отделен линк Peace

Дани, жива, здрава и обичан!

Дори, с превод не ми стихват реакциите. Почвам по-добре да разбирам поведението му, но това не значи, че го оправдавам. Някои реплики, обаче не могат да забравя - "тя е престъпничка като Сибел" и "отвътре ли ти дойде" (прането). Колкото и да си посипва главата с пепел и да си smile3511, думите са казани и са удар под кръста. Сещам се за приказката за мечката и думите -раните зарастват, думите - не.
И още нещо. Знам, че предприема операцията да спаси Елиф, но това не е единственият му мотив, все още си иска убиеца на годеницата си, т.е. да задоволи и мъжкото си его. А това значи, че и заради това ще използва Ел за примамка. Аргументът, че това е единственият начин да се оневини Ел ми е ясен. А дилемата живота й или професионалните принципи, май твърдо я е решил - "и аз ще платя". Какво ще плати,след като не е виновен, може би  има предвид любовта си - играта под прикритие е крайно опасна за професионалист, какво остава за Ел newsm78  Е, скоро  ще го видим тревожен и извън себе си, да се жертва за Ел, ама жребият е хвърлен.  

Пак се разписах и то в неделя ooooh!

Ева е предложила ябълката, а  дори и гениалният доктор я е захапал.Какво остава за комисаря Wink Кой е виновният newsm78 И въобще има ли виновни newsm78


И моят любим герой - умен, оригинален и саркастично, арогантно цинично духовит  в цитати. http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82 … D0%B7%D0%BC%D0%B0
Хубава неделя Hug

# 9
  • Мнения: 9 993

Ева е предложила ябълката, а  дори и гениалният доктор я е захапал.Какво остава за комисаря Wink Кой е виновният newsm78 И въобще има ли виновни newsm78


И моят любим герой - умен, оригинален и саркастично, арогантно цинично духовит  в цитати. http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82 … D0%B7%D0%BC%D0%B0
Хубава неделя Hug

Уау, Баги  Hug намерила си изключително интересно четиво!  Hug

С удоволствие прочетох сентенциите на д-р Хаус ( и на мен ми е любим, жесток е!) и открих колко приложими са във форумната действителност! Често без да отговаряш, само цитираш поста и лепваш сентенция...  Joy Joy Joy

Сега сме още на първа страница, и няма подходящ пример, ама аз си ги запазих, и рано или късно ще ми падне случай.  Mr. Green Особено ако се втурнат да обсъждат потта под мишниците на някой герой!   Joy Joy Joy Сигурна съм, че ще има много случаи, ако не в нашата тема, то в някои други. Ще търся! Просто ме провокират да ги лепна някъде!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Това го видях в туитър, ама дали е ново не зная. Толкова много снимки излизат, а и аз не съм специалист и нямам кой знае каква памет за снимки, та ако нещо е слагано, извинете ме!  Hug

Баги  Hug Йомерката е полемичен образ и трудно може да има единно мнение относно неговите действия или не действия.  Всяка от нас има собствено виждане на положението съобразено с нейния характер, опит, праг на прошка и т.н. Не може да се каже кой е по-прав... Поне аз така мисля!  Peace
Интересно е все пак, че рядко се покриват две мнения изцяло - ако в едно се покриват, в друго се различават. Дори за играта на актьорите. Не говоря за пристрастните към играта на ГГ, а за второстепенните такива.
Например Аслъ и Нилю.
Моето виждане е , че Аслъ преиграва, а Нилю се справя отлично. Но я върви прочети другата тема!  Mr. Green  Според повечето Аслъ е много по-добра от Нилю...
Задавам си въпроса:
Защо има толкова противоположно мнение за двете героини?  newsm78
То няма как да знам, но лично за себе си имам две обяснения
1. Начинът на възприемане на едно изкуство
Напр. когато гледаш театър, очакваш леко приповдигнато театрално изпълнение, не мимика на лицето, защото не се вижда от публиката и е безсмислено
Киното позволява близък план и там очакваш силна мимика, игра с очи
А сериалите - това е по-различно кино, според мен. Това е историята на твоите съседи и приятели, или живота на богато (бедно) семейство, което виждаш на улицата или в лъскавите списания. Т.е. това е живота. Естествеността е най-важното условие за възприемане на един сериал. Мое мнение!  Hug
Аз така възприемам сериалите и всяко преиграване ме дразни, звучи фалшиво и е  твърде забележимо.
2. Самата героиня
Аслъ още не е навредила и предала Елиф, а Нилю го направи. Затова пое омразата на зрителите, от там и нехаресване на играта й

Хайде, стига толкова, ама да имате четиво със следобедното кафе!

# 10
  • Мнения: 286

Доpи  Hug Баги  Hug благодаpя ви!

Аз за сеpията ще пиша от утpе - сега само ви чета и бягам...

# 11
  • Мнения: 2 195


Това го видях в туитър, ама дали е ново не зная. Толкова много снимки излизат, а и аз не съм специалист и нямам кой знае каква памет за снимки, та ако нещо е слагано, извинете ме!  Hug

Баги  Hug Йомерката е полемичен образ и трудно може да има единно мнение относно неговите действия или не действия.  Всяка от нас има собствено виждане на положението съобразено с нейния характер, опит, праг на прошка и т.н. Не може да се каже кой е по-прав... Поне аз така мисля!  Peace
Интересно е все пак, че рядко се покриват две мнения изцяло - ако в едно се покриват, в друго се различават. Дори за играта на актьорите. Не говоря за пристрастните към играта на ГГ, а за второстепенните такива.
Например Аслъ и Нилю.
Моето виждане е , че Аслъ преиграва, а Нилю се справя отлично. Но я върви прочети другата тема!  Mr. Green  Според повечето Аслъ е много по-добра от Нилю...
Задавам си въпроса:
Защо има толкова противоположно мнение за двете героини?  newsm78
То няма как да знам, но лично за себе си имам две обяснения
1. Начинът на възприемане на едно изкуство
Напр. когато гледаш театър, очакваш леко приповдигнато театрално изпълнение, не мимика на лицето, защото не се вижда от публиката и е безсмислено
Киното позволява близък план и там очакваш силна мимика, игра с очи
А сериалите - това е по-различно кино, според мен. Това е историята на твоите съседи и приятели, или живота на богато (бедно) семейство, което виждаш на улицата или в лъскавите списания. Т.е. това е живота. Естествеността е най-важното условие за възприемане на един сериал. Мое мнение!  Hug
Аз така възприемам сериалите и всяко преиграване ме дразни, звучи фалшиво и е  твърде забележимо.
2. Самата героиня
Аслъ още не е навредила и предала Елиф, а Нилю го направи. Затова пое омразата на зрителите, от там и нехаресване на играта й

Хайде, стига толкова, ама да имате четиво със следобедното кафе!


Линка,снимката е стара - от ПС, ама и за мене непозната.


А за другото, ясно че сме различни във всяко едно отношение.
На въпроса кой кого харесва - затова и има толкова много  теми. Но защо историята с любими и отричани партньори се повтаря навсякъде - ами дала си отговора в 2рата си точка. Вкарването на историята заслепява и не можеш да отделиш герой от актьор.

"Нил" се справя с ролята си и за мене много добре. Убеждава ме коя и каква е, разбирам чувствата, реакциите й. Друг е въпросът дали те ми харесват.

При "Аслъ" нещата за мене са по-други. Не мога винаги да разбера дали преиграва или е заложено в ролята й. Характерно за болестта й ли е поведението или нейната интерпретация не е правдоподобна newsm78  Едва ли щракването с пръсти към Танер катокъм кученце е нейно хрумване. Все ми се струва, че малко й е пресилен и леко гротестен образът Thinking Ама знам ли.

ПП не бъркам герои с актьори, просто не им знам имената Embarassed, та съм сложила имената в кавички Peace

# 12
  • Мнения: 613
Дани ,Баги,Лина   Hug 
много ми харесаха постовете ви.Изгледах епизода.Коментарите ми след 22часа.Сега дълга ме зове.

# 13
  • Мнения: 9 993
Аз се подготвям за поредното кафе днес  Wink



А вас ви оставям да търсите разликите!  Laughing





И един партньор, от друг сериал, ей така, щото го харесвам!  Hug

# 14
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги, Линка  Peace съгласна съм с вас, че сме различни и затова се разминаваме в някои усещания за образи или в предполагането за минали и бъдещи събития, няма как да виждаме всичко еднакво  Peace

В случаят с Аслъ и Нилюфер, за актрисите - съм напълно съгласна с вас  Peace За да е такъв дразнител малката и да е толкова недолюбвана, значи се справя много добре с ролята си, а който смесва актьор и образ лесно прехвърля нехаресването си и към изпълнителката. Аз, обаче  Wink не го правя и колкото и да ме дразни и дори в сцената със спора с Елиф, нямах търпение много по-рано да си получи шамара, кака и доста я търпя, та тя заради нея обърка живота си, а кой го оцени?  ooooh!

А пък за Аслъ... да видим занапред, дали ще оправдае очаквания и надежди около развитието на образа и, дали ще преиграва пак или малко по малко ще се овладее.  Peace





А сега и  Wink да прочета цитатите на д-р Хаус... с кафето ми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт