Сладкарничка за книги - тема 19

  • 31 388
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 689



Предишните ни теми:




ВАЖНИ ПРАВИЛА за писане и участие в темата:

1.   Всеки, който иска да участва в темата е редно да се представи в нея. Какви интереси има, какви книги обича да чете, какви хобита има и пр.

2.   За да участва в самата игра новият участник трябва да е присъствал поне два месеца в темата активно; хората да са го опознали и да нямат нищо против да бъде включен в играта.

3.   Точка 2 няма да важи за хора, които се ползват с препоръка от вече активните в темата потребители. Активните потребители на темата от своя страна трябва явно да изразят своята препоръка към конкретния нов потребител чрез пост в темата.

4.   За да се избегнат злоупотреби с идеята на играта и възпрепятстването й, се създава работна група от редовни потребители на темата, които ще преценяват кога и дали новоразписалите се хора да бъдат включени в дадена игра.

Работната  група включва следните потребители:

neli mar4, mijjjka, Kally May, Гигова и Вени***

Всички въпроси свързани с горепосочените правила, отправяйте към тях! Те са хората, които отговарят за запазването на приятната атмосфера, която има темата и безпрепятственото провеждане на игрите. Те (заедно) имат крайната дума при взимането на решения, касаещи участието и регламента в тази тема.


Нашите правила:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада!


И уточненията, формулирани от Kally May след дискусията от предишната тема:

1. Играта се разиграва два пъти в годината:
    - Коледна игра
       От 15.11. започват да се качват списъци, на 30.11 се тегли жребия и до 25.12/31.12 да се получат подаръците
    - Лятна игра - през юли, за да може да се включат момичетата от чужбина, които си идват в България за лятото.

2. Хората, които искат да участват, а живеят в чужбина, трябва да дадат адрес за получаване в България.

3. Подаръкът включва книга + картичка. По лично желание на изпращащия може да се добави дребен сувенир и нещо шоколадено по избор.

4. Книгите в списъците да не надвишават цената от 20лв.


По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея. Носенето на калинки е задължително!!!












Скрит текст:
Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
  Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7

ЗАГЛАВИЕТО НА ТАЗИ ТЕМА СТИГНА ДО ВАС БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЛЮБЕЗНОТО СЪДЕЙСТВИЕ НА АНТОНИЯ НА СКАРАМУШ И НА THE BLACK WIDOW!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Благодаря ти от сърце, Мижжж!

# 2
  • Мнения: 5 776
Чудно! Благодаря Миж   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 193
Запис от мен, за не ви изпусна!    Grinning
Благодаря за новата темичка, Мижж!   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 405
Ммм, някакво зимно настроение, но и топлина лъха от тези снимки  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 4 899
Бързичко прелитам само да се запиша.
Мижче, благодаря ти за новата тема   bouquet
А защо се отказваш да правиш новите теми? Толкова хубаво ги оформяш  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 828
 Леле не бях влизала само ден и половина и имах да изчитам 99+ мнения ...

Записвам се в новата тема, но ми е ужасно криво и депресирано затова се изнасям ... Ще се разпиша по-подробно когато се пооправя.

# 7
  • Мнения: 10 689
А защо се отказваш да правиш новите теми? Толкова хубаво ги оформяш  Heart Eyes

Нека някой друг да го прави вече  Hug
Хубаво е да има промяна, да има смяна на енергиите, нов поглед, нов подход.
Цяла година вече все аз ги пускам и искам да си "почина"  Laughing
Ще помагам с каквото мога , разбира се  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 662
Някоя от вас чела ли е „Шантарам“ впрочем? Виждам, че доста се разпространява напоследък, хвалят я хорат, та се чудя...

И на мен "Сладкарничка за книги" ми харесва доста, навява ми някакво много приятно усещане.  Blush

[/quote]Дочитам нещо на бързо и ми предстои точно Шантарам.Големи суперлативи прочетох ,да видим.Купих  Снежко на Ю Н.и Ледената принцеса на К.Лекберг-предстоят.Ева Луна ,Игра на Изкормвач на Из.Алиенде ,Петата поправка на М.Конъли,Под Напрежение на Х.Коубън всичко това също предстои.Купени и зарязани и аз като луда пак търся нещо ново.
Благодаря и за новата тема на Мижи  bouquet

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 19:16 от kabo6ar

# 9
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добра вечер и от мен!

Благодарско за новата тема!!
Мижжж   bouquet

Маришка, да ти е живо и здраво момчето! На Мариетка, любимите хора също!!

# 10
  • Мнения: 738
Цоп.
Благодаря за новата тема, чудесна както винаги!
Ето за нашата сладкарничка, пу за мен голямо парче... с вкусен книжен шейк!

# 11
  • Мнения: 2 491
Да се запиша и аз Peace
Мижик, благодаря за темата мила, както винаги е оформена прекрасно Hug

Отговарям тук на Маришка от другата тема, дано го прочете:
Маришка, не искам друго от Спаркс, само тези двете за които говорихме, благодаря ти предварително мила Hug И когато можеш-тогава Peace

Аз прочетох "Да чуеш ритъма на сърцето" на Ян Зендкер и какво да кажа, прекрасна книга, толкова красива и истинска, толкова нежна и тъжна ...в момента съм още емоционално зашеметена и не мога да се изразя като хората, но ще споделя...Това ми е може би откритието за тази година, дълго ще я помня тази книга и препоръчвам горещо!!!

Мижик, сега почвам твоята М/у двата океана Peace

Петя със сърчицата, ще гледам другата седмица да ти пратя книжката, дано успея, че ще имам много задачи и почти не съм в града, но ще се постарая...ако не, най-късно в началото на другата седмица -обещавам...Надявам се това да не е проблем за теб, ако има нещо драсни ми и ще се организирам някак или ще накарам ММ...но просто точно другата седмица ми е много натоварено Confused Благодаря ти отново за това че я сподели с мен и че ми даде възможност да прочета една прелестна книга!!! Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 134
Благодарско за темата Миж  Heart Eyes

Цопвам се на бързо, че съм много изморена, а има още малко да подреждам из къщата  ooooh!

Честит празник на любимите хора на Маришка и на Мариетка! Пожелавам им прекрасни емоции и здраве  Hug

Взех си от тортите  Mr. Green

Спи ми се Tired

Утре дано да няма работа и да мога да се включа  Hug

Прегръдки, целувки и лека нощ   bouquet

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 13 475
Минавам и аз от тук, ето и обещаната снимка на трушийката:
Скрит текст:

За мен не е проблем, да се опитам да пусна следващия път темата...

# 14
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Миж,за темата другарче   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт