Аблация на сърцето - 3

  • 49 208
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54 441

Добре дошли в новата тема! Heart Eyes

Пожелавам на всички много здраве, добър ритъм и добро настроение!  bouquet
Успешно справяне с проблема на тези, на които предстои! Peace
На другите, които са преминали през аблацията - да забравят завинаги за тревогите и да се радват на живота! Hug

Кооординати на болниците:

НКБ
Токуда
Стара Загора

Предните теми:

1 и 2



Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 12:44 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 165
 newsm44 първааа
Мерси за новата темичка Дева ,много си бърза Grinning

# 2
  • Мнения: 1 571
Записвам се, за да ви следя. Убедихте ме, да знаете. Януари отивам и аз да преговарям за аблация.  Hug

# 3
  • Мнения: 74
 Wink Пожелавам на всички усмихната пълна с доброта и спокойна Нова седмица !
На себе си - дано не ми изтрясква пак сърчицето

За диазепана еми лекар ми го изписа ,после ми казаха да го пия само като получа тахикардия да слагам под езика
Мисля че трябва да променя и начина си на живот страх не страх трябва да излизам на разходки повече за България е малко сложно да си дойда сега детенцето учи а сама е абсурд да се кача в самолет ами ако ми стане горе какво правяМиналата година си бях ди Бг но не отидох на лекар защото не ми беше ставало почти 2 години Усмивки и прегръдки на всички Оставям Ви линк към фейсбука ми ако някой иска ще се радвам
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003969903112

# 4
  • Мнения: 142
Хайде и аз в новата тема.То да се радваме ли ,не ли,че станаха толкова теми по-въпроса  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 883
Здравейте и от мен ! Пожелавам на ДеВа да й е последната тема по проблема и да започне нова - напр. живот без аритмии . Радвам се , че Пепка е  толкова бодра . А и лейди изглежда е по- оптимистично настроена .
А за успокоителните- всеки човек реагира различно . И аз предпочитам автохипнозата , за да се науча да се радвам на това, което съм постигнала и което имам. Може да е едно красиво или умно детенце, може да е една хубава песен или усмивка на приятел или съпруг . Сърцето се чувства добре тогава.

# 6
  • Мнения: 114
здравейте  и аз съм тук, нямам какво да споделя за сега.
Успех на всички на които предстои аблация и бързо възстановяване на пепка.
аз скоро ще направя един месец  от аблацията и не мога да се оплача мисля че възстановяването върви добре скоро смятам и работа да започна.

# 7
  • Мнения: 883
Браво, Стояне!  И аз се чудя дали да поработя или да си помързелувам , докато е възможно.

# 8
  • Мнения: 165
ОО по този въпрос ,за работата хич и не се чудя.Работим семейно и ми е доста натоварена работата,цял ден съм на крак,за това решиха да ме пуснат тази седмица да мързелувам(мъжа ми Laughing)ще се справят с племенничката и без мен,сега ми се е паднало,то това ще ми е почивката,после за нова година.
Lady75 наистина звучиш  доста по свежо Hug
Goldengirl хич не се чуди Simple Smile

# 9
  • Мнения: 883
Пепка,  Защо само седмица .? Виж Стоян - мъж е, а си е починал месец .  Още повече с твоето натоварване . Знаеш поговорката- даваме здраве за пари , после пари за здраве. Но не винаги е възможно да си го купим. Така , че свикай семейния съвет ....

# 10
  • Мнения: 165
Танче,доктора ми каза 3-4 дни да не работя,казах му ,че ми е натоварена работата даде толкова и аз си отпуснах седмица.Само да не вдигам тежко един месец,това мога да го спазя спокойно.То сега няма толкова много работа,ще се пазя ,ако се почувствам зле ще си почивам повече.И аз като вас се вслушвам постоянно в ударите на сърцето си,чак се учудвам колко е спокойно и не го усещам пу пу пу,дано и такова да си остане,знам,че сега е травмирано,но  ще си го пазя Simple Smile

# 11
  • Мнения: 54 441
Какво се разбира под тежко?
Колко кг?
Домакинската работа разрешена ми е? Crazy

# 12
  • Мнения: 883
DeVa , ако сега не се поглезим ,кога? Аз се пазя много . Пазарувам -от кошницата в багажника една по една покупките , после викам за помощ .
Интересно, че адски се уморявам в банята . Добре, че не работя и се ограничих до един душ денем . Неприятно, но ще изтрая , не искам да провокирам по никакъв начин пароксизми.
Някой има ли подобен проблем ?
Пепка, съчувствам ти . Но щом са казали толкова малко почивка специалистите, значи не е толкова страшно и сърцето бързо се възстановява . Аз нищо не питах, а и лекарите знаеха, че работя на бюро . Доктор - бебе ми каза- живей си както досега  и толкова .
Започнах да правя леки упражнения . Не вдигам гири , естествено .Мисля постепенно да товаря. Дано е за добро , но и обездвижването си е мор.
Лека нощ на всички !

# 13
  • в джунглата
  • Мнения: 916
запис

# 14
  • Мнения: 883
Дънди, събуди любопитството ми ...

Общи условия

Активация на акаунт