Гласуване за категорията "Аз, проклетникът" за 2014

  • 5 144
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 305
Винаги съм се учудвала как може човек да си създаде мнение за "философията на живота" на даден потребител.
На база написаното от него, как.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 499
Човек не може да влезе в роля за много дълъг период от време, това адски омръзва.
Освен ако потребителят не страда от раздвоение на личността.
Дори от кратки изречения, дори от фрази изтича информация за жизнената философия на автора, за егото му и Азът му, за либидото му и т.н.  Пък и не сме тук от вчера.

Аз пък смятам, че може. Има хора, които с това се забавляват. Имат и по няколко ника. Особено, ако има човек доста свободно време, добре може да се развлича. А има хора с мнооого свободно време. Имам наблюдения върху хора, които имат по няколко ника, че дори си и разговарят никовете им. Simple Smile То е все едно да играеш партия шах сам със себе си.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Няма много хора с по няколко ника в този форум. Тук-таме някой по-неизвестен и скромен писач може да се промъкне, но в никакъв случай не е масово явление.

# 63
  • Мнения: X
Гласувах. Жалко, че фаворитите ми изостават.
Лиляна не ми е любимия потребител, но определено не смятам, че е редно да води в категорията тук.
Не за пръв път масата човеци бъркат директността с проклетията. Уважавам Лиляна именно заради директния изказ и точните преценки. Недоумявам как успява да е навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт