Не съм лоша нали?

  • 8 589
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!
Моля ви не ме съдете, ще ви споделя нещо много трудно и лично!
Аз съм на 21 и много обичам приятеля си! В сериозна връзка сме от година и 3 месеца и сме си изключително близки. Той иска деца и иска да се оженим и всичко, но след 4-5 години... Тъй като на мен не ми се чака толко много, а го обичам повече от всичко и просто си искам да си имам бебе усещам го и усещам, че няма да ми е трудно, защото сме и финансово стабилни много при това и всичко ще се нареди лесно.. Забременях.... Като го оставих да си мисли, че той е виновен, а в същото време аз го направих! Сега сме щастливи от новината и всичко е цветя и рози, но се чудя много ли е грешна постъпката ми? И все пак аз не съжалявам... Имаше го първоначалния шок, но сега всички се радваме... И  Има мъже които го правят за да задържат жените до себе си, но те се оправдават, че е уж по погрешка ...  newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 390
Аз лично не бих направила подобно нещо. Ако решим да имаме дете, ще бъде по желание и на двама ни. Това не е като да срещнеш бездомно коте и да го яземеш вкъщи въпреки че той не обича животни. Детето е нещо много по-сериозно и не мисля, че е редно да има такива измами в една връзка. Представи си, че ти не искаше деца в момента, но приятеля ти те забремени съзнателно и нарочно. Как щеше да се чувстваш и щеше ли да задържиш детето, ако само той го искаше?

# 2
  • Мнения: 203
Много ми е интересно как си забременяла и си го излъгала ,че той е виновен?
Не мога да кажа дали си лоша или не , но си малко егоистка! За мен постъпката ти не е правилна и е леко детинска и необислена, лично аз никога не бих го направила(не знам и как де  Grinning )  Едно дете трябва да е желано и от двамата! За

Тъй като на мен не ми се чака толко много, а го обичам повече от всичко и просто си искам да си имам бебе усещам го и усещам, че няма да ми е трудно, защото сме и финансово стабилни много при това и всичко ще се нареди лесно..
Хубаво,че сте стабилни финансово, но едно дете не се гледа само с добри финанси!!!

# 3
  • Мнения: 4
Аз лично не бих направила подобно нещо. Ако решим да имаме дете, ще бъде по желание и на двама ни. Това не е като да срещнеш бездомно коте и да го яземеш вкъщи въпреки че той не обича животни. Детето е нещо много по-сериозно и не мисля, че е редно да има такива измами в една връзка. Представи си, че ти не искаше деца в момента, но приятеля ти те забремени съзнателно и нарочно. Как щеше да се чувстваш и щеше ли да задържиш детето, ако само той го искаше?
И все пак бащата е доволен и щастлив въпреки, че не знае какв се е случило

# 4
  • Мнения: 203

И все пак бащата е доволен и щастлив въпреки, че не знае какв се е случило
А ти не се ли чувстваш кофти от постъпката си? Не разбирам как можете да лъжете хората които  уж обичате повече от всичко!! Едно е да излъжеш ,че  чантата която си купила е 3 пъти по евтина от реалната и цена, друго е да лъжеш за създаването на едно бебе!!!
 Дано сте щастливи с бащата и накрая да гушкате едно здраво и хубаво бебенце! Но не забравяй ,че на лъжата краката са къси!!!

# 5
  • Мнения: X
Е добре де, сега да го маха ли като било кофти и нечестно. Аз не виждам смисъл зорлем да се внасят неприятни нотки щом му се радват на бебето. Не мисля, че е подходящо да ѝ вменяваме, че бебето ѝ е грешка, не е честно спрямо детето. Станалото станало. Ама и тя защо ли пита. Късно е да разсъждаваш, Marmalade, радвайте се. 

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Късно е да разсъждаваш, Marmalade, радвайте се. 

 Peace

Айде,все едно непланираните деца задължително са грешка,родителите страдат или се разделят,или какво?Планирано,непланирано-дете.Най-голямата радост и щастие.

Като го оставих да си мисли, че той е виновен, а в същото време аз го направих!

Това и на мен ми е интересно

# 7
  • София
  • Мнения: 3 263
имах приятелка, на която гаджето 5-6 години все "не беше готов". накрая тя просто си спря хапчетата и забренемя, сега са щастливи родители. но му каза, призна му какво е направила. не помня подробности, май след като се беше зарадвал, но все още бременна, си му каза. и той й беше казал, че е постъпила добре.
няма нужда да търсиш нечие човешко оправдание или осъждане. виж сърцето си, там какво е.... и нещата между вас. защото все пак вие създавате семейство, а най-важното за това е любовта и доверието.

# 8
  • Мнения: 2 643
Да знаете ,че темата е поредната пързалка  Confused


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=813091.new#new

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
имах приятелка, на която гаджето 5-6 години все "не беше готов". накрая тя просто си спря хапчетата и забренемя, сега са щастливи родители. но му каза, призна му какво е направила. не помня подробности, май след като се беше зарадвал, но все още бременна, си му каза. и той й беше казал, че е постъпила добре.
няма нужда да търсиш нечие човешко оправдание или осъждане. виж сърцето си, там какво е.... и нещата между вас. защото все пак вие създавате семейство, а най-важното за това е любовта и доверието.

И аз имам такива познати , от финансова гледна точка всичко им е Ок имат дом , ходят по екскурзии , имат хубави добре платени  работи , и мацката все ми разправя как не било достаъчно не били готови  Rolling Eyes Всъщност усещам че на нея и се иска но все казва 'ние не сме готови , не сега, не е достатъчно това което имаме да си позволим дете '.

# 10
  • Мнения: 2 643
а най-важното за това е любовта и доверието.

Да спреш да си пиеш противозачатъчните без да му кажеш ...ми това въобще не е доверие  ooooh!

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Може и да не е  Rolling Eyes

сходни са  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 643

Тук си много от преди мен и съм сигурна , че си чела не една тема пързалка.сега работите се връзват защо с първата тема се е "притеснявала"да каже  Wink 

# 13
  • Мнения: 203
Е добре де, сега да го маха ли като било кофти и нечестно. Аз не виждам смисъл зорлем да се внасят неприятни нотки щом му се радват на бебето. Не мисля, че е подходящо да ѝ вменяваме, че бебето ѝ е грешка, не е честно спрямо детето. Станалото станало. Ама и тя защо ли пита. Късно е да разсъждаваш, Marmalade, радвайте се. 
Никъде  не съм казала ,че бебето и е грешка , още повече повече пък да го маха!  Просто казах,че  не е правилна постъпката и спрямо най - близкия човек! За мен трябва да му каже  какво е направила!!!

# 14
  • Мнения: 390
Аз лично не бих направила подобно нещо. Ако решим да имаме дете, ще бъде по желание и на двама ни. Това не е като да срещнеш бездомно коте и да го яземеш вкъщи въпреки че той не обича животни. Детето е нещо много по-сериозно и не мисля, че е редно да има такива измами в една връзка. Представи си, че ти не искаше деца в момента, но приятеля ти те забремени съзнателно и нарочно. Как щеше да се чувстваш и щеше ли да задържиш детето, ако само той го искаше?
И все пак бащата е доволен и щастлив въпреки, че не знае какв се е случило

Ами като е толкова щастлив и доволен, признай му истината.

Общи условия

Активация на акаунт