Професионални серии за коса - тема 72

  • 70 081
  • 745
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, продължавам да засипвам с въпроси... Поръчах си маската на Tigi  Treatment Mask 3 - Resurrection™ urban+antidotes
НИВО НА УВРЕЖДАНЕ 3!
но от чужд сайт и чак сега като я получих прочетох цялото инфо на Бг и съм крайно объркана при положение, че серията е хидратираща маската протеинова ли е???  newsm78 Предварително благодаря

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 968
   Вчера фризьорката ми каза, че никога не е виждала косата ми така жива и
подредена.Аз също! Mr. Green Това се получи с боядисване, шампоан на
безизвестна марка без сулфати от Зара, ботокс ампула, маска Денсифик и
за финал спрея със зелен чай на Aphogee.Много си харесвам косата!
Откакто започнах да експериментирам с различни серии на миене -
резултатът стана по-добър.Преди винаги ползвах шампоан, маска/балсам,
финиш от една серия.Не, че не беше добре, но понякога се утежняваше.
Сега ако ползвам хидратиращ шампоан, слагам по-протеинова маска и обратното.

Ще ви бъда благодарна да ми препоръчате продукт против "хвърчане" на косата.
 
   Предварително благодаря!

# 557
  • Мнения: 308
Да, балансирана се усеща серията. Не знам как би се комбинирала с друг шампоан, защото аз от самото начало си я ползвам в комбинация.

Относно маската Deep care аз я ползвам с ш-н Денсифик и косата ми след това е страхотна! Плътна, жива и ухае много хубаво  Heart Eyes

# 558
  • Мнения: 211
Някой поръчвал ли е от сайт enzo.bg ? Случайно попаднах на него и има съмнително ниски цени

# 559
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някой поръчвал ли е от сайт enzo.bg ? Случайно попаднах на него и има съмнително ниски цени

Обсъждали сме го много пъти, потърси по ключови думи с търсачката.

# 560
  • Мнения: 211
Ех в тази мама всякаква информация има Simple Smile

# 561
  • Варна
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета!

Удачно ли е да комбинирам шампоан Kerastase Résistance Bain De Force с маска Дисциплин?

# 562
  • София
  • Мнения: 3 272
Ама вие сте писали, писали, писали... До сега ви четох - 5 страници. Ще трябва скоро да правим нова тема с тези темпове на писане  Joy
______________
dudhen след хидратиращ шампоан само хидратираща маска. След протеинов или балансиран може всякаква. Хидратиращия шампоан позатваря кутикулата и протеиновата маска не може да си свърши работата.

______________
V.A.L.E.R.Y много удачна комбинация. Въобще маската Дисциплин много удачно се съчетава с различни протеинови шампоани.

______________
Linda двете ампули на Напура имат различно предназначение, а и това, че се ползват по различен начин изключително много ми харесва и мога да ги комбинирам на едно миене. Ампулата за стимулиране на фоликулите има за цел да стимулира да поникват косъмчета от спящите фоликули, т.е. да пониква нова коса, което води до сгъстяване на косата. От друга страна ампулата за разтеж има за цел да удължи анагенната фаза на косъма, което означава че косата може да порасне дълга. Хората, които искат да имат дълга коса, но не го постигат е защото имат къса анагенна фаза и косъмът след определено време спира да расте, стои с една и съща дължина и след това пада. Целта на ампулата е да стимулира продължителноста точно на фазата на разтеж. Надявам се, че го обясних добре  Simple Smile

______________

Аз съм изключително доволна от терапевтичната преса, направо се чудя защо по-рано не съм си я взела /вярно, че я нямаше  Mr. Green/. Давам си труд на всяко миене да я ползвам. Отнема ми още около 20-30 мин.,  но резултата е превъзходен.
Вчера направих пореден експеримент. Измих косата с шампоана на Напура за разтеж и я подсуших с кърпа. Направих смес от масла /ЯЧРМ,  масло от папая и масло от ему - 1:1:1 съотношение, и 2 с.л. гел алое вера/ нанесох обилно на влажната коса. Минах на терапевтичната преса за около 20 минути и постоях около 2-3 часа. Няма да споменавам какви разкрасителни процедури правих на лицето, защото темата не е за това  Mr. Green
След това измих с  Керастаз Архитект,  сложих концентрат Керастаз Вита Цимент с бустер Керастаз Денсифик и отново минах с терапевтичната преса за около 30 минути и после постоях още 30 минути. Измих и сложих маска Дисциплин.  Подсуших, в корените Напура за разтеж, по дължините първо серум за уплътняване Сериоксил,  след това термо крем Дисциплин,  а на връхчетата Митик Оил.

Изсуших леко със сешоар и оставих да изсъхне сама. Супер!!!
Блясък, плътност, обем.  Mr. Green

# 563
  • Мнения: 1 482
Цитат
Блясък, плътност, обем.   Mr. Green

И олекнала банкова сметка!  Grinning Шегувам се-весело посрещане на новата година!  Party
Аз започнах да ползвам шампоан и балсам на Wella Professionals за обем  с Mythic oil и съм много доволна!  Peace

# 564
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз съм доволна от комбинацията Шампоан на Алтерна Рипейър и маската на МШ с йогурт . Плътност и обем, а омазняването е видимо намаляло, откакто използвам Рипейър. Heart Eyes

# 565
  • Варна
  • Мнения: 25



______________
V.A.L.E.R.Y много удачна комбинация. Въобще маската Дисциплин много удачно се съчетава с различни протеинови шампоани.



Мagnollia, много благодаря  smile3525

# 566
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Момичета,
Честита Нова година  baloni baloni
Нека тя ви донесе повече усмивки, сбъднати мечти и хубави косички !

# 567
  • Мнения: X
Linda двете ампули на Напура имат различно предназначение, а и това, че се ползват по различен начин изключително много ми харесва и мога да ги комбинирам на едно миене. Ампулата за стимулиране на фоликулите има за цел да стимулира да поникват косъмчета от спящите фоликули, т.е. да пониква нова коса, което води до сгъстяване на косата. От друга страна ампулата за разтеж има за цел да удължи анагенната фаза на косъма, което означава че косата може да порасне дълга. Хората, които искат да имат дълга коса, но не го постигат е защото имат къса анагенна фаза и косъмът след определено време спира да расте, стои с една и съща дължина и след това пада. Целта на ампулата е да стимулира продължителноста точно на фазата на разтеж. Надявам се, че го обясних добре  Simple Smile
Обяснила си го прекрасно, Магнолия, благодаря ти, втората си, която ме окуражава с обяснението си, ще ги взимам определено!   bouquet Hug

Честита нова година и от мен, да сме живи и здрави всички, и да сте все така любезни и отзивчиви и за по-новите от мен, научих много за последните 3 месеца за грижите за кожата и косата само от вас!  bouquet smile3525

Последна редакция: чт, 01 яну 2015, 15:37 от Анонимен

# 568
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Честита нова година на всички да сте живи и здрави и много щастливи и усмихнати,мноооого късмет през новата 2015г  Hug Hug Hug Hug  Hug Много ви обичкам и благодаря ви ,че ви има  bouquet

# 569

Общи условия

Активация на акаунт