Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 792
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 853
За кого става въпрос  a.l.e.n.a.Не разбрах от Варна да има лекар.

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Става въпрос за Betty^ - регистрирала се е на 14 юни 2014г, последно е била активна на 12.10.2014г. В темата просто "си даде отзивите" ....

Не виждам нищо в темата да пишат и коментират лекари. Много се радвам, че Люси е сред нас  Blush Но, ако някой се включва от позицията на такъв - по-добре да го сподели.  Peace

# 17
  • Мнения: 3 826
Чудих се какво да правя с тези "отзиви" ....

тази идея с отзивите е много лоша по начало , много лесно може да подведе човек ...

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Лично на мен списъкът не ми помага, защото си формирам впечатленията по друг начин.... Да не говорим колко е пипкаво  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 020
Чудих се какво да правя с тези "отзиви" ....

тази идея с отзивите е много лоша по начало , много лесно може да подведе човек ...

Точно обратното. То като цяло форумите са основно отзиви за различни неща, пък всеки си има глава на раменете и сам може да прецени на кого и за какво да се довери.  Peace
Според мен е добра идеята за събраната информация за всяка една тема, защото е трудно да се прочетат 50 такива с важни и нетолкова важни неща.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 826
Точно обратното. То като цяло форумите са основно отзиви за различни неща, пък всеки си има глава на раменете и сам може да прецени на кого и за какво да се довери.  Peace

много лесно се манипулира общественото мнение ,
ако съм лекар и някой ми лепне името в някакъв черен списък , ще се заема със случая Stop,
а колко скрита реклама и антиреклама  има дори и в момента ...

# 21
  • Мнения: 145
А, как да дам положителен отзив? Искам да го дам за д-р Заякова? Правих си блефаропластика преди около 5 години и съм супер доволна все още.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
ако съм лекар и някой ми лепне името в някакъв черен списък , ще се заема със случая Stop,

   Joy Много ми е интересно какви точно мерки ще предприемеш... ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 826
А, как да дам положителен отзив? Искам да го дам за д-р Заякова? Правих си блефаропластика преди около 5 години и съм супер доволна все още.

 дай го , темата е затова , но да  организираш и плеснеш  на първа страница такива подвеждащи и манипулиращи списъци е прекалено ...

# 24
  • Мнения: 3 826
Joy Много ми е интересно какви точно мерки ще предприемеш... ooooh!

правосъдието у нас не действа , така че не е смешно , но има какво да се направи....

# 25
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Вчера правих втората процедура Маями пилинг Simple Smile
За сега от първия пилинг като резултат виждам леко избистряне на тена като цяло и свиване на порите.
Нооооо се боря с много петна и се надявам със следващите процедури да има по-забележим ефект.

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В списъка са мнения на потребители, ако някой ще го съдят, че е изразил мнението си - дайте само да хвалим  Stop  ooooh! А къде е самото мнение - дали в темата, на първа страница, в списък или другаде - не виждам какво значение има. Мненията ще излязат подредени и с търсачка  Peace

# 27
  • Мнения: 3 826
''черен списък'' има съвсем друг смисъл - смисъл на престъпление
употребява се за престъпление ...

# 28
  • Мнения: 3 020
Скрит текст:
Точно обратното. То като цяло форумите са основно отзиви за различни неща, пък всеки си има глава на раменете и сам може да прецени на кого и за какво да се довери.  Peace
много лесно се манипулира общественото мнение ,
ако съм лекар и някой ми лепне името в някакъв черен списък , ще се заема със случая Stop,
а колко скрита реклама и антиреклама  има дори и в момента ...

Ето сега 2 страници ще има само спам и който търси полезна информация, ще трябва да чете и това.  Grinning
Иначе си прав/права, но то пък форумът е отзив за продукти, хранителни, нехранителни - тяхна реклама, антиреклама.
Все едно да кажеш, че някоя фирма ще съди тези потребители, които са написали тук, че не харесват нейния продукт...  Rolling Eyes Ами затова хората сме различни, търсим различни неща и имаме различни мнения.

Всяка една тема тук е такава - с положителни и отрицателни мнения за дадено нещо.  Peace

# 29
  • Мнения: 3 826

каква е тази толкова полезна информация ?
тук все се дъвчат едни и същи две-три лица и се  обсъждат процедури ,
които на Запад вече не са популярни , защото не се ефективни...

Общи условия

Активация на акаунт