Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 791
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 145
Ееее, стига с тези излишни спорове. Толкова хубаво си комуникирахме!
Аз също не съм доволна от процедури или от лекари и също си ги коментирам. Но като съм доволна пък, искам също да се чуе. Така, че е безсмислено в момента да се спори. Но наистина има лекари, които си заслужават да са в черния списък. Нали за това всеки си изказва мнението, което обаче не е меродавно за никого.  Който иска може да си направи някакви изводи, които не иска - пак е ОК.
Хайде пак да бистрим процедурите, а? Grinning

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Пишат хора, които от това се вълнуват, сега остава да тръгнем да агитираме - да се включват повече хора  Crazy Доста повече, обаче четат  Peace И се обсъжда това, което  вълнува пишещите  Peace

А това, че не ходим до Париж или Ню Йорк за най-новите и ефикасни процедури - не виждам смисъл да коментирам  Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 327
д-р Сияна Живкова – Jewel Skin бих помолила да бъде включена в белия списък.
Доверих се поради изключително внимателното отношение , изчерпателната информация и леката ръка с която извърши манипулацията.

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Хубаво е да напишеш и какво е правила  Peace

# 34
  • Мнения: 145
Моля, да се включи моята положителна номинация - д-р Заякова, за блефаропластиката ми, която като се замислих не е от преди 5, а от преди 7 години. Което, поради ефектът, задържал се до момента и без странични такива, прави номинацията още по-силна!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 131

каква е тази толкова полезна информация ?
тук все се дъвчат едни и същи две-три лица и се  обсъждат процедури ,
които на Запад вече не са популярни , защото не се ефективни...
Може ли да бъдеш по- конкретна. За кой "Запад" става въпрос и кои процедури.

# 36
  • Мнения: 145
Да, наистина, кои ли са все пак, тези процедури, които вече не са актуални? Пардон - популярни?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Мен по - скоро ме интересува кои са популярните процедури, които се използват на "Запад".

# 38
  • Мнения: 3 826
Може ли да бъдеш по- конкретна. За кой "Запад" става въпрос и кои процедури.

мезотерапията и мезоконците / казват :" на теория уж е добре , на практика не става .''/

# 39
  • Мнения: 145
За конците не знам, но за мезотерапията не съм съгласна. Зависи на коя фирма е, разбира се. От мезотерапия съм била мнооого доволна.

# 40
  • София
  • Мнения: 327
Благодаря Алена. Аз по-напред съм писала относно това, че след доста консултации с Валянова,Денкова,Ванеска и др. / напр. В Хил клиник  така и не разбрах кой беше младия доктор и какво ми сложи , нямаше стикер, нямаше обяснения, нямаше представяне, информирано съгласие и т.н./
Докато в Jwel Skin всичко ми беше изяснено относно мезоконците и Радиеса. Д-р Сияна Живкова ми обясни защо това не е за мен и ми препоръча Жуведерм. Сега съм на 6 дни след процедурата , вчера леките следи отминаха и очаквам след около месец резултата като видим. Поради това не мога да се похваля дали филъра е ефикасен или не. Непременно ще споделя в темата. Д-р Живкова определи този едномесечен период и ще изчакам , защото чудеса няма и тя беше права , като ми каза да не се надявам на веднага видима промяна. И след фейслифтинга нямаше моментален ефект, влачих се окло месец подута, сега обаче си давам сметка , че ако не бях направила фейслифтинг , сигурно дерматолог не би ми помогнал на този етап .

# 41
  • Мнения: 176
Алена, благодарности за новата тема!   bouquet
На мен отзивите са ми помагали досега. Мисля, че е хубаво да ги има, а оттам нататък всеки си преценява. Все пак те са само някаква отправна точка.
С една приятелка от Пловдив си говорихме за такива неща наскоро. Тя се интересува от д-р Ива Стоилова. Някоя от вас има ли впечатления от нея?

# 42
  • Мнения: 16
Почерпих доста информация от темата, благодаря на всички. Най-вече на тези, които ми отговориха и на множеството въпроси на лични съобщения   bouquet.

Липосукцията ми мина на 09/12. Много съм доволна от д-р Заякова и целият й екип в клиниката. Няма излишни приказки, обещания и нереалистични очаквания. Беше конкретна, ясна и точна.
Не бях особено подготвена и физически и емоционално, за липото. Отидох малко като за козметична процедура, а си беше сериозна операция. Оперирани зони: вътрешна и задна част бедра, колена, лек брич. Изтеглиха ми 1800мл. Операцията ми е продължила около 3 часа, може и повече  ooooh!.5ти ден след операцията съм сериозно подута и насинена.
Получих качествено еластично бельо от клиниката. Утре ми свалят конците. Д-р Заякова е изключително грижовна и в следоперативния период.
Не мога да видя разлики все още. Струва ми се, че съм много подута. Надявам се да започна да "спадам" скоро.

Определено един много положителен вот за д-р Заякова.

# 43
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Минали са само няколко дни - човек да се пореже после мястото е надуто, топло и пулсира, а при толкова мащабна интервенция .....

Споделяй как се възстановяваш  Hug

Колко ти излезе всичко?

# 44
  • София
  • Мнения: 327
Di_777 желая ти бързо възстановяване. Напълно ти съчувствам, много ще боли , но бъди боец. Изживях го при фейслифтинга.

Общи условия

Активация на акаунт