Искам да кажа ... (16)_22.12-28.12

  • 37 963
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22 036
В България през зимата обичах да спя с чорапи, но имах едни специални за сън - мекички. Вълнени чорапи и пуловери носих само когато ходих на планина.

# 661
  • София
  • Мнения: 18 679
Колебая се между шопинг за апрески, в икеа за килим или на кино за Интерстелар. Големи проблеми имам днес, а?

Мразя плетените чорапи. Изпотяват ми краката и ми става още по-студено. Обичам едни такива, купешки, със заешка вълна вътре, иначе са си мекички и с нормална дебелина - е, те ми топлят.

Спането с чорапи не го разбирам.

# 662
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изпотяват, когато се обуят на босо. Аз ги обувам върху дебели памучни чорапи и така стават като пантофки, но дишащи и топлички.

# 663
  • Мнения: 4 785
Абе от масълце си се дебелее, ама когато е в баница вече нещата са сериозни, обаче толкова ми се е дояла тази баница, но и аз ще сложа повечко праз и след малко я почвам, сега съм строила мъжът ми и брат ми да изчистят с прахосмукачката, защото ме питаха какво искам, че ги измъкнах - и това си пожелах, каква скромност  Laughing Аз на 5-ти си купувам карта за фитнеса, влизам на режим и създавам списъка "Кой иска да каже, че надебеля по празниците". Защото започнах да гледам резервации за лятото вече и в тази форма бански няма да облека  ooooh!

Гита, гадно, аз много мразя да съм без гориво, ама как ли не съм закъсвала. А брат ми сега се оплака, че още го болели ръцете.

# 664
  • Мнения: 14 654
Не ви трябва фитнес - веднага ви давам рецепта за отслабване - хващате точилката и почвате френската селска торта. Понеже правя една за утре и една за другиден, разточих 14 големи кори. Честно ви казвам, че имам плочки от тази работа, но и мускули на ръцете. Ама такива, че и Митьо Крика не би искал да играе на канадска борба с мен.

# 665
  • София
  • Мнения: 2 521
Привет!
Отдавна като имам време се зачитам в тази приятна темичка.
И аз съм екипирана с вълнени търлъци и вълнено елече производство на мама.
Нещо започнах да усещам зимата с пълна сила. Климатикът е на 24, но се усеща колко е студено навън.
Явно е ефект от силния вятър.

Тази година ще посрещаме 2015-та навън, но имах идея за едно меню, което видях от една рускиня в ютюб и бих го сготвила за гости:
-Пържоли свински вратни без кост или други се овкусяват с подправки по желание.
-Картофи обелени и нарязани и гъби нарязани се смесват в една купа и също се овкусяват и намазняват леко.
-Лук кромид се нарязва на шайби и се обърква с 1-2 пак. майонеза.
-В тава се редят отдолу картофите с гъби, върху тях пържолите и отгоре са разстила лука с майонезата.
-Пече се във фурната до готовност на месото.

# 666
  • Мнения: 22 036
Спането с чорапи не го разбирам.
[/quote]

Имам много ниско кръвно и направо ми се вкочаняваха копитата. Слагах си чорапи, за да ги позатопля малко, но и аз ги събувах след около час, защото ми ставаше неприятно.

# 667
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Като ще се дебелее, да се дебелее. Отивам да пусна машината да меси тесто за тутманик.

# 668
  • София
  • Мнения: 23 096
Като ще се дебелее, да се дебелее.

 Joy  Peace
В момента и аз лежа на този лайтмотив. До 5 януари, когато влизам на ограничителен режим, а от 1-ви февруари на истински.

# 669
  • София
  • Мнения: 10 825
belinda, аз се разочаровах от този филм.  Confused Бих си избрала Икеа

Но да ви кажа навън изобщо не е за хора. Духа отвратително, студено и заледено е, а където не е заледено е разкаляно от колите и нещата, които хвърлят срещу замръзване. Абе гнус безобразна - типична софийска зима. Обаче поне си купих език и сега се вари  chef

# 670
  • София
  • Мнения: 2 521
А тутманик у нас беше снощииии..... минало свършено.

Скрит текст:

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Мър,и аз да ти кажа,че от масло и въобще мазни нещица не се дебелее,а напротив  Wink Идеята донякъде е подобно с подобно да срещнеш Peace Ама има си тема във форума...

Аз без морапи не мога да Не спя,пък квото ще да става Crossing Arms Laughing Умиргам иначе!

# 672
  • Мнения: 10 503
О, и аз вчера правих тутманик. Мъжът ми, който уж за хляб отиде беше забравил да купи и се наложи да пускам машината да меси. Обаче аз им отчупих по едно парче и другото го вдигнах. Днес закусихме и обядвахме от него, мисля и да вечеряме, пък утре за закуска ще го мисля, то и брашно не остана от кексове и пити и тутманици. Предната вечер нали пак правих и им го оставих и сутринта едва стигна за закуска. Тутманика и буркана с меда преполовени.

# 673
  • София
  • Мнения: 8 646
Яде ми се тутманик, но не мога да меся.
На мен ми е студено, с маслени радиатори сме, този в спалнята е нов. Само, че нещо хич не си дава зор. Уж е подходящ за квадратурата. А в кухнята само притичвам, а имам да доготвям.
Май ще ходя в хола, там се позиционирали стария радиатор, на който не мй работи термостата и бичи топло като за световно.

# 674
  • Мнения: 22 433
И моята машина работи. 
Ще се отслабва след 3-4ти януари.
Давам си 3месеца за ударно влизане в норма...и останалите 3 по-спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт