Re: Електронни четци - IV

  • 14 315
  • 779
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569
Аз съм с Нуук ГлоуЛайт. Не мога да разбера как се свалят снимки на него.  Rolling Eyes Показва ми, че не може да ги отвори защото вероятно не поддържа такива файлове.
Свалям в .jpg защото в упътването пише, че е това е един от поддържаните файлове. Като се преобразува снимката в   .png или .bmp (също поддържани файлове) пак не се отварят. Защо?

# 1
  • Мнения: 5 405
Естел, не знам реално поддържа ли снимков формат... за какво са ти на четеца Simple Smile

# 2
  • Мнения: 152
Записче в новата тема Simple Smile

Edit - Аз също съм с Kindle 4 от октомври 2013 - много съм доволна от покупката си - нямам забележки Simple Smile

Последна редакция: сб, 23 авг 2014, 20:03 от perla333

# 3
  • Мнения: 7 106
Аз съм с Kindle 4, работи си перфектно вече осми месец  Peace. И се оглеждам за още един четец, този път с подсветка, като се колебая между Kindle Paperwhite и PocketBook

# 4
  • Мнения: 5 776
Аз съм вече четвърта година с Kindle 3, просто перфектен  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 6 141
Имам Киндъл 4 от около 2г., преди месец купих и втори за средния ми син. Благодаря за пуснатия линк към промоцията в немския Амазон.   bouquet

# 6
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Да се запиша в новата тема. С киндъл 3 съм от три години, нямам забележи. Мисля за пейпъруайт, но трябва тройката да я пласирам на някой Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Аз съм с Kindle Paperwhite, дъщерята - с Nook Simple Touch, а синът - Kindle Keyboard. От всички четци сме доволни.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
От близо 2 години съм с Киндъл 4, а съпругът ми е с Киндъл Пейпъруайт и сме много доволни, без никакви забележки. Мечтая си за един Пейпъруайт и аз, но четворката за сега ми върши перфектна работа.  Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 авг 2014, 10:04 от Flores

# 9
  • Мнения: 124
Здравейте имам kindle 4 wifi който върви с usb кабел. Показва ми че трябва да го заредя.Въпросът ми да си купя зарядно като това http://shop.eread.bg/%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BD%D0%BE- … D1%83%D1%81%D0%B1 .Другият вариат да ползвам ,ако мога, зарядното за gsm си което има следните характеристики iNPUT: AC 100-240V ;50/60HZ 150mA;OUTPUT:Dc5V-----800mA,usb кабелът на четеца става на зарядното на gsm-a. Според вас какво да направя?

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм вече четвърта година с Kindle 3, просто перфектен  Heart Eyes
И аз, но моят е на 3. Доволна съм.

# 11
  • Мнения: 60
Здравейте имам kindle 4 wifi който върви с usb кабел. Показва ми че трябва да го заредя.Въпросът ми да си купя зарядно като това [...]. Другият вариат да ползвам ,ако мога, зарядното за gsm си което има следните характеристики iNPUT: AC 100-240V ;50/60HZ 150mA;OUTPUT:Dc5V-----800mA,usb кабелът на четеца става на зарядното на gsm-a. Според вас какво да направя?

Трябва да го сравниш с амперите и волтовете, които са написани с миниатюрни буквички отзад на Киндъла - ако стойността им е по-малка или съвсем приблизителна, няма проблем да ползваш зарядното на телефона. (Тръгнах да проверявам тези на моя Киндъл 4 и да ги записвам, но не можах да го извадя от калъфа Grinning)

# 12
  • Мнения: 22
Здравейте, аз вече съм с Paperwhite. До този момент (две години) бях с Kindle touch. Изключително съм доволна от touch-а, но направо се влюбих във вграденото осветление на пейпърчето.
Използвам момента да задам въпрос. Регистрирах си новия киндъл, но не ми излизат амазонските реклами, а пък те си ми харесват и бих искала да си ги имам. Дори и на включен wi-fi не се появяват.
Някаква идея?

# 13
  • Свищов
  • Мнения: 874
keishabuchanan, зареди го от компютъра. Иначе предполагам, че зарядното ще свърши работа. Аз ползвам всяко, стига буксата да е ок.

Иначе съм с Kindle touch 2 години и половина и съм страхотно доволна и даже си слушам музиката от него, ако телефона ми падне. Чета непрекъснато, нося го навсякъде. Проблемът е, че батерията му вече пада доста бързичко и то по начин, който не мога да разбера - понякога трябва да го зареждам на 3-4 дни, а понякога държи по 2-3 седмици.
Мъжът ми е с Nook Simple touch - ползва си го вече няколко месеца, но на мен не ми допада самата форма на четеца, а и фонът ми е прекалено светъл.

# 14
  • Мнения: 11 818
.Ели., благодаря за новата тема и анкетата! Hug

Аз съм Kindle Paperwhite вече точно 1 година и някъде около стотина прочетени електронни книги на него. За същия период съм прочела само 5-6 хартиени книги и то защото просто не съм ги намерила в електронен вид или дъщеря ми ми е била "откраднала" Киндъла и не съм имала какво да чета.
В началото бях с първия модел, но след това през септември си поръчах още предварително новата версия и в началото на октомври вече бях с него, разликите са минимални. Сега и баща ми и има, леля ми също, и двамата са над 60 год., справят се без проблеми, ползват Calibre, Mailbooks, свалят си сами книги и са изключително доволни! Предстои да подарим и на бащата на мъжа ми, че и той е от много четящите, а също и вкъщи ни е твърде недостатъчен 1 брой, три ще ни свършат най-добра работа. Simple Smile Затова си мислим и за по-евтината алтернатива на Kindle Paperwhite - Nook GlowLight, но ще видим..

И непременно да пишете за промоции! Hug

Общи условия

Активация на акаунт