Късметът ми за Новата година - сърце под моето да има (бъдещи мами над 35)

  • 23 361
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 201
Дарето хубаво пие винце и хапва мекички, обаче кой ще пусне новата тема, м??! newsm78

Изчезвам на разходка и ви пожелавам слънчев и усмихнат ден!

# 751
  • Мнения: 2 501
Рейбоус, дано е лабораторна грешка! Hug

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Дарето хубаво пие винце и хапва мекички, обаче кой ще пусне новата тема, м??! newsm78

Надяваме се на Ели Embarassed Обаче да се наспи първо,че при тях е 9 ч.още.

# 753
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Коте лека командировка Hug , и приятен уикенд с племениците, много е хубаво, че сестра ти е наблизо  Heart Eyes .

Даре браво   bouquet !

Мамче, Ели ще пусне новата тема .

Рейнбоу стискам палци цял ден  Praynig

Ава правилно сте се разпределили  Hug

# 754
  • Мнения: 8 328
Рейнбоу стискам палци  Praynig

# 755
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Уф, аз пък... вечер не ме хваща сън.  #Crazy Лягам си в 3-4 часа, въртя се, ставам, всичко ме боли. Като започне да се развиделява и като ме хване един мечешки сън, не мога да се надигна до 13 часа. Детето се прибира от училище и ми се чуди, че още спя.  Embarassed Много ми е тъпо, докато стана и се оправя и айде пак станало вечер. Тези последни дни са ми като насън вече.
Иначе да се похваля, че вече имам нощем някакви бегли намеци за контракции, с Момчил нали нямах, и сега си ги чакам всяка вечер с нетърпение.
Днес си нагласих алармата, за да стана по-рано (в 11 часа), та и аз си вземам от кафенцето, макар и по никое време.

# 756
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Момичета извинявайте  Simple Smile ама не спя през нощта че ме боли зъба и наваксвам сутрин. Сега ще направя темата. При нас сега е почти 9.30 тъкмо на време  Mr. Green

# 757
  • Мнения: 5 037
Рансън,тук дават,че го има

http://fitnesapteka.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/pregnil-5000/

може да го има по фитнес залите,защото пише че предпазва от страничните ефекти на анаболните стероиди.

# 758
  • Мнения: 3 406
А ходи спазвай диети  ooooh! с тез закуски и на Дари мекиците  hahaha hahaha hahaha

# 759
  • Мнения: 3 406
Кейче, как си бе душко? Нищо не казваш, освен странните сънища ...

# 760
  • Мнения: 3 535
Аууу, Дара ще я пляскам Simple Smile бива ли тъй бре жена- винце, мекички! Имай милост към нас малко !  Joy

# 761
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Хайде заповядайте в НОВАТА АЛКОХОЛНО - РОМАНТИЧНА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=820349.new#new  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт