не пътувайте с Натали Травел

  • 1 184
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Фирма фантом!!!!!Никога не си и помисляйте да си дадете парите там!Освен ,че ще бъдете измамени и няма да получите услугата за .която сте си платили ще загубите и разходите си по пътя,ще загубите нерви,и ще се приберете с крайно негативни емоции и настроение.Просто никога не го правете!!!!                           #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 354
Здравей,
би ли се основал?

Малко ми прилича като лоша тема от недоволен служител  Laughing

# 2
  • Мнения: 3
Разбира се, прочети кошмарната ни Нова година в Розали нет. Освен ,че не беше платено и се върнахме на 31 през нощта след 7 часа път,1300 км си останаха за наша сметка ....освен 900 лв ,които фирмата прибра,още на 20 ноември 2014г.

# 3
  • Мнения: 940
Ммммм.......много кофти на никой не му го пожелавам,и то баш на 31 дек.за пребиване са,аз затова пътувам винаги с едни и същи фирми,не че е гаранция някаква но поне съм ги изпитвал и знам,че винаги съм оставал доволен от тях! Simple Smile Благодаря ти,за инфото,просто до сега никога не съм използвал услугите на такива не известни ТА!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 301
Учудвам се, че тази фирма продължава да функционира. След като лятото се оплакахме от тях, се оказа, че полицията не ги намира на адреса им.

Общи условия

Активация на акаунт