ОКТОМВРИЙКИ 2015г.

  • 31 975
  • 675
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Октомврийски мами имам честа да ви приветствам с добре дошли bouquetПускам новата тема с надежда да се напълни с много положителни тестове,нека се народят пухкави есенни бебоци,защото това е Чудото на живота!!!Спомням си как точно преди година плахо се присъединих към групичката,запознах се с много бъдещи мами и с тях споделяхме първите трепети свързани с бременността-малката запетайка в коремчето,тупкащите сърчица,пола на бебчетата и тн.Пожелавам Ви прекрасни и безпроблемни бременности,хайде не се скатавайте,коя ще е първа Hug

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 11:49 от nikolinko

# 1
  • Мнения: 6
Бъдещи октомврийки,желая ви леко бременеене и пухкави бебоци на финала! Няма нищо по-прекрасно от това през бременността да имаш на кого да споделиш тревогите и радостта си...благодарение на този форум аз се сдобих с толкова много приятелки ,без които всичко щеше да бъде по-трудно Simple Smile  Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 7
Честити две чертички мами! От тези две чертички започва най-голямото ви приключение! Тези две чертички може да ви изненадат, да ви зарадват, притеснят...Емоциите са неописуеми. В следващите девет месеца ще изживеете нещо неповторимо, а в края му ще откриете, че всъщност това, което сте изпитвали досега не е любов - тепърва ще откриете какво наистина представлява любовта, гледайки в най-прекрасните, най-милите, най-беззащитните детски очи! Пожелавам на всички ви безпроблемна бременност и здрави бебчета. А тук непременно ще срещнете прекрасни приятелки, с които ще споделяте страхове и радости. Успех в приключението да си мама!

# 3
  • Мнения: 592
Здравейте бъдещи октомврийки
Един  малък тест със 2 чертички ще преобърне живота ви ще станете по мили по чуствителни естествено ще ви се и гади  Joy Joy Joy но за всичко си има причина  EFP EFP EFP ще тръпнете във очакване ..
Спомням си аз на 21.02.2014 за своята бременост беше много не очаквано,но много желано дете,когато ми каза генеколога,че съм бремена в 5 седмица не можех да повярвам,че това се случва питах го поне 5 пъти дали е сигорен в това което вижда разплаках се от щастие и доктора си по плака със мен  Blush Blush Blush минаха и 9-те месеа сега държа щастието във рацете си  Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3541 няма нищо по хубаво от това!

Успех бъдещи мами   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 130
И аз с радост и трепет приветствам бъдещите октомврийчета! Пожелавам да сте толкова готини група каквото сме ние и на финала да гушкате най-ценното: Вашите мънички съкровища!  Heart Eyes Hug

# 5
  • Мнения: 59
Скоро се надявам да завалят положителните тестове и темичката да се напълни,дано се престраши някоя мама след процедура,знам,че кръвния тест се прави след 2 седмици и се разбира по-рано дали има бебче в коремчето:))))))) Hug

# 6
  • Мнения: 43
Здравейте ,маминки
Имам една прекрасна дъщеричка на почти 4г. без няколко месеца ,а сега вчера за пръв път си направих ранен  тест Престо  и видях една лееееека ама много лееека втора розова чертичка .......още нищо не е сигурно разбира се ,но се моля на Бог да ни дари с тази прекрасна новина и с още едно живо и здраво дете в нашия дом!
Желая на всички ви прекрасна ,безпроблемна бременност и пухкави бебочета през октомври или края на септември !
Прекрасен ден от мен! Laughing

# 7
  • Мнения: 59
Добре дошла и честита 2-ра чертичка,пожелавам ти бремеността да се потвърди и да гушнете наесен едно живо и здраво бебче!!!

# 8
  • Мнения: 592
Здравейте ,маминки
Имам една прекрасна дъщеричка на почти 4г. без няколко месеца ,а сега вчера за пръв път си направих ранен  тест Престо  и видях една лееееека ама много лееека втора розова чертичка .......още нищо не е сигурно разбира се ,но се моля на Бог да ни дари с тази прекрасна новина и с още едно живо и здраво дете в нашия дом!
Желая на всички ви прекрасна ,безпроблемна бременност и пухкави бебочета през октомври или края на септември !
Прекрасен ден от мен! Laughing

хайде 1-вата октомврийка за 2015 дано да се потвърди 2-ра чертичка Simple Smile  EFP EFP

# 9
  • Мнения: 48
И аз правих тест престо с мноооооооого лека втора чертичка. Спед това направих кръвен, положителен! Термин: 03.10 Имам дъщеря на 2 годинки, както и два спонтанни аборта след нея. Стискайте ми палци!!!

# 10
  • Мнения: 3 595
Здравейте! И аз видях тази седмици две красиви наситени черти, не знам точно кога ми е терминът, но ще е някъде в началото на октомври. Присъединявам се към темата, благодаря на авторката за създаването и!   bouquet

tanchii - стискам ти палци!  fingerscrossed

# 11
  • Мнения: 48
Благодаря! Аз от лудост продължавам с тестовете, този ми беше последен, сега кротко ще си чакам АГ прегледа  Crazy Crazy Crazy

# 12
  • Мнения: 43
Здравейте,
и моите 2 чертички са вече наситени ,ще чакам на 6ти февруари АГ прегледа ,дано всичко е ок! Praynig
Вие кога ще ходите на преглед ,аз знам ,че преди 6г.с. няма смисъл ....та ще си изчакам кротко до 6-ти !

# 13
  • Мнения: 3 595
На мен гинеколожката ми ми каза да не идвам преди 8-ма седмица. Аз се ядосах и притесних и днес цяла сутрин си търсих нова. Най-накрая си намерих, като тя като чу, че още не съм била на лекар за потвърждаване на бременността веднага искаше да ми даде час още този четвъртък. Тъй като съм на работа тогава в крайна сметка съм на преглед на 3-ти вечерта, тогава по мои изчисления ще съм 5 г.с и 4-5 дни.

# 14
  • Мнения: 48
Първото ми дете го видяхме в 5г.с. и 3 дни. На 3ти имам РД и смятам тогава да посетя АГ-то, та дано да ми е хубав подаръкът!

Общи условия

Активация на акаунт