ПРАГА

  • 2 211
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 007
Здравейте, ще бъдем в прага в края на месеца за кратко петък-неделя. Какво да видим? Къде да хапваме? В чуденка съм и къде да спим, но това ще го измисля Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 1 007
Благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 261
Дали има къде де се провери работното време на музеите за понеделник след католическия Великден?

# 4
  • Мнения: 1 164
Здравейте,
пътувахме от София до Виена със самолет на БГ Ер. Билетите, закупени по-рано са на цена около 200 лв.на човек двупосочно. Програмата ни беше следната:
-В петък пристигнахме във Виена в ранния следобед и бяхме три нощувки там.
-В понеделник сутринта пътувахме с автобус Виена-Прага и на обед бяхме в Прага. Ползвахме автобусите на чешката фирма student agensy, доволни сме 65-местни волво автобуси, с безплатни напитки и стюардеса срещу 18 евро на човек двупосочно, Автобусите тръгваха от Пратерщерн и от виенското летище Швехат. Разстоянието Виена-Прага е 350 км. или около 4 часа с прстоя в Бърно,
-Сряда вечерта се прибрахме от Прага в късния следобед и автобуса ни закара на летището на Виена за вечерния полет за София.
бИЛЕТИТЕ за автобуса СИ КУПИХ ОН ЛАЙН месец по-рано. http://www.studentagency.cz/

# 5
  • Мнения: 1 164
Извинявам се, но цената на автобуса Виена-Прага беше 18 евро, но в едната посока, а 35 евро в двете посоки на човек, С австрийските автобуси е по-скъпо- 22 евро или 44 евро двупосочно. Австрийските тръгват от автогара Едберг,

# 6
  • Мнения: 1 852
А бихте ли препоръчали приличен хотел в Прага?

# 7
  • Мнения: 1 164
А бихте ли препоръчали приличен хотел в Прага?


Мога да ви препоръчам хотела, в който бяхме ние- хотел Тиволи,  на много хубаво място е и предлага средни цени.Там работи и една българка и много мило й стана като чу българска реч. Зависи с какъв бюджет сте. Има и по-евтини, има и по-скъпи.

http://www.booking.com/hotel/cz/hoteltivoliprague.bg.html

# 8
  • Мнения: 361
Аз с ръка на сърцето мога да препоръчам Airbnb . Вече 4 пъти запазвам нощувки там и съм много доволен. На много по-ниски цени получаваш апартамент, който е доста по-комфортен от хотелите. А за Прага избихме рибата, като ще нощуваме на частна яхта за 70 евро за 4 нощувки общо. Ако се регистрира човек от горния линк, получава и ваучер от 23 евро за първото пътуване.

Общи условия

Активация на акаунт