Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 5

  • 38 224
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 766


Сериалът разказва историята на красивата Умут, която живее в един от бедните квартали на Истанбул заедно с майка си, пастрока си, братята и сестрите си. Животът й се преобръща, когато среща красивия и богат Озан. Двамата се влюбват от пръв поглед и са готови на всичко, за да бъдат заедно. Въпреки това има много пречки за тяхната любов. По-късно историята среща Умут и с най-добрият приятел на Озан - Хакан, който също се влюбва в нея. Ще успеят ли Озан и Умут да бъдат заедно.



Продукция: Gold Film
Сценарист: Фарут Тургут
Музика: Алп Йенер


В ролите:

Скрит текст:





Новите проекти на актьорите:






Старите теми:


Тема 1,
Тема 2,
Тема 3,
Тема 4


Официална Facebook страница на Берк в България:



Колажи и Аватари - Габи, Рени и Диди




Част от музикалните теми, включени в сериала








Приятни минути в темата!

# 1
# 2
  • Мнения: 3 007
Роси, много ти благодаря за темата! Станала е невероятна, браво! Two Hearts

# 3
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Роси, много добро оформление на темата  bouquet

Пожелавам си да я напълним с много интересна информация и снимки за нашите любимци...

# 4
  • Мнения: 11 766
Роси, много ти благодаря за темата! Станала е невероятна, браво! Two Hearts

Роси, много добро оформление на темата  bouquet

Пожелавам си да я напълним с много интересна информация и снимки за нашите любимци...

Тара, Габи - благодаря ви много за хубавите думи. Радвам се, че темата ви харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes

Нарцис-а.к.а РевизорО
Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 11 766
Берк току-що пусна нова невероятна снимка от Осло, Норвегия - страхотен е ... newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 6
  • Мнения: 9 541
Прекрасно оформена тема, Роси Hug Личи си, че си на седмото небе от позитивните вълнения!  newsm10



# 7
  • Мнения: 11 766
Прекрасно оформена тема, Роси Hug Личи си, че си на седмото небе от позитивните вълнения!  newsm10

Скрит текст:

Много ти благодаря Лия - така си е! Mr. Green Heart Eyes Hug  Two Hearts txtloves  Kissing Heart newsm44

# 8
  • Мнения: 1 159
Здравейте, момичета! wavey



Приемате ли нови попълнения?
Аз съм фенка на сериала, харесвам и тримата,
но най-много Шюкрю..
Той май тази вечер има премиера на филма "Сладка опасност",
който ще се излъчва по екраните в Турция от 06.02.2015 г., или бъркам..

Ще ми бъде приятно да се присъединя към вас,
да коментираме миналите, настоящите и бъдещите участия
на нашите любимци..

Поздрави.. Two Hearts

# 9
  • Мнения: 11 766
Здравейте, момичета! wavey



Приемате ли нови попълнения?
Аз съм фенка на сериала, харесвам и тримата,
но най-много Шюкрю..
Той май тази вечер има премиера на филма "Сладка опасност",
който ще се излъчва по екраните в Турция от 06.02.2015 г., или бъркам..

Ще ми бъде приятно да се присъединя към вас,
да коментираме миналите, настоящите и бъдещите участия
на нашите любимци..

Поздрави.. Two Hearts

Здравей Невин! Добре дошла в темата - много се радвам, че реши да се присъединиш към нас ...    smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts newsm44

Ще бъде супер заедно да коментираме всичко свързано с нашите любимци, както и с техните проекти - настоящи и бъдещи ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз също харесвам и тримата, най-вече Берк - него го обожавам ...  txtloves txtloves txtloves

Игралния филм на Шюкрю ще е страхотен - нямам търпение да излезе! Като му гледах рекламата много ми хареса. А и Шюкрю винаги се справя отлично с всяка роля ...
  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 10
  • Мнения: 1 159
Благодаря за топлото посрещане!  Kissing Heart

Удоволствието е изцяло мое! smile3525

# 11
  • Мнения: 9 541
Невин Hug, и аз съм почитателка предимно на Шюкрю, но Гизем и Берк са също големи симпатяги Peace Силно се надявам да има бг-превод на "Сладки и опасни" Praynig

https://www.facebook.com/video.php?v=938627049495889&set=vb. … ype=2&theater

# 12
  • Мнения: 11 766
Невин Hug, и аз съм почитателка предимно на Шюкрю, но Гизем и Берк са също големи симпатяги Peace Силно се надявам да има бг-превод на "Сладки и опасни" Praynig

https://www.facebook.com/video.php?v=938627049495889&set=vb. … ype=2&theater



Съгласна съм Лиа! Много се надявам да излезе БГ превод на игралния филм със Шюкрю - "Сладки и опасни". С радост бих го изгледала ...  newsm10 newsm76 Two Hearts Two Hearts  Praynig

Невин
Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 11 766
Приятели, много съм щастлива! Тази вечер на премиерата на игралния филм на Шюкрю заедно с него е и Гизем. Отишла е специално да го подкрепи - толкова много се радвам. Двамата са прекрасни и супер сладки заедно. Много ги обичам ...  newsm44 newsm44 newsm44 newsm76   loveuuu  Two Hearts Two Hearts    love001 txtloves smile3521   ura

# 14
  • Мнения: 11 766
Ето и едни прекрасни снимки на Шукрю от гала вечерта по повод премиерата на "Сладки и опасни" - невероятен е ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

























Общи условия

Активация на акаунт