Пазаруване от Aliexpress.com 43

  • 65 004
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте,бих искала да попитам за някой,който поръчва срещу комисионна в гр.Варна.
Разбрах,че имало жена,която прави поръчки в района на Чаталджа,но не мога да открия.Не,че е много сложно,но съм с друга карта и не ми се занимава с Paypal.  bouquet

В сайта не се плаща с PayPal. Не знам какво значи "друга" карта  Wink

# 721
  • Под кривата круша
  • Мнения: 332
Здравейте,бих искала да попитам за някой,който поръчва срещу комисионна в гр.Варна.
Разбрах,че имало жена,която прави поръчки в района на Чаталджа,но не мога да открия.Не,че е много сложно,но съм с друга карта и не ми се занимава с Paypal.  bouquet

В Али не се плаща с Paypal, а с дебитна или кредитна карта.   Peace
Нямаш нужда от посредник, още повече да плащаш комисионна при безплатна доставка.  Peace

# 722
  • Мнения: 3 199
Здравейте! Преди 2 седмици поръчах на баща ми един екип и едни очила от неговия профил и с неговата карта. Днес получихме очилата и исках да дам feedback. Обаче като вляза в профила му, не се виждат направените от него поръчки, нито очилата, нито екипа. Имам записани номерата на поръчките, но в самия сайт не виждам никъде артикулите в My Orders.
Надявам се, че ще ми помогнете и няма да сметнете въпроса ми за глупав. Ако е така, предварително се извинявам.

# 723
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
dspasova за самата рокля няма нито 1 отзив,а за такива пари без коментар,не бих рискувала.
vessita за няколко мами съм поръчвала такива рокли,предполагам са доволни,при нужда ми пиши.
ALESSANDRA, от всеки град може да се прави поръчка,при нужда ми пиши,макар да не е сложно и сам Simple Smile тук ням paypal
bubynka виж тези
http://www.aliexpress.com/premium/shoes-girl-wings.html?ltype=wh … wCP=y&catId=0

# 724
  • Varna
  • Мнения: 264
  bouquet Благодаря, че бяхте търпеливи с мен:)Винаги някой приятел поръчва заради мен и съм се заблудила,че е необходим Paypal.Ще си поръчам.
Хубава седмица на всички

# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604



                                                                               нова тема 

Общи условия

Активация на акаунт