Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 124-та тема

  • 234 386
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата 124-та тема !!!
ПРИЯТЕЛИ, НЕКА ИМА МИР В ТЕМАТА! МОЛЯ ВИ!




1. Тази тема е за кулинарни произведения със снимка.
2. Тук може да публикувате снимки на всякакъв вид храна приготвена от вас или близките ви.
3. Традиция е да се обсъждат снимките на кулинарните произведения, например да се изказват кратки комплименти, които задължително да са  придружени със снимка на лично кулинарно произведние.
4. Въпроси може да се задават само към показаните снимки. Всички останали въпроси за други ястия, които нямат снимка в тази тема да се задават в темата за "БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори".
5. Който желае може да придружи снимката с линк към рецептата. Също рецептите може да се напишат и в темата към публикуваните кулинарни произведения. Желателно е те да са в скрит текст, за да може да изпъкват преди всичко снимките, което е и основният замисъл на тази тема.
6. Моля спазвайте добрия тон и се наслаждавайте на безбройните неустоими кулинарни шедьоври, които се публикуват всеки ден в тази тема!
7. Темата не е чат! Текстове без снимки, макар и закачливи или само комплименти не са желателни и ще бъдат изтривани. 


Моля ви използвайте бутона ИЗВЕСТИ , постове тип ЗАПИС пълнят 5 страници от темата.
Благодаря ви предварително!



Качване, намаляване на картинки и снимки.

# 1
  • Мнения: 7 779
честита ви нова рожба ... т.е. тема.  да има мир.
снимка от предната тема

крем-супа

# 2
  • Мнения: 1 073
Благодаря за новата тема!
От мен едно брауни, което стана много дебело, за това разполових и намазах с крема сирене и сладко от боровинки.

# 3
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Пепика, благодаря за новата тема!   bouquet
 
Хляб от пълнозърнесто брашно





Палачинки

# 4
  • Мнения: 22 867

Пепика!   bouquet

Постни молдавски пирожки - верзере, които при мен не са постни- сложих шунка в зелето, а част са с плънка от кашкавал и сирене.


# 5
  • Варна
  • Мнения: 241
Благодаря за новата тема!  bouquet
Нека бъде изпълнена с много кулинарни шедьоври и само с приятни емоции Simple Smile

Бананови сладки на Йоли

# 6
  • Мнения: 58


Първи опит за сурова веган шоколадова торта по рецептата на Надя Петрова. Получи се много добре, определено ще повторя.



Бутер тесто с пълнеж от спанак и сирене, поръсено със сусам. Рецептата е от една колежка.



Сладкиш с мак по немска рецепта. Снимката е лоша, но сладкишът се получи.



Любимата ми тиквена крем супа с джинджифил, също по немска рецепта.

Лека вечер!  Hug

Labrex, тези пирожки изглеждат върховно, браво!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 113
Честита ни новата тема! Simple Smile Благодарност към Пепика!
Да си я направим мирна, уютна и приятна!



Печена патица. И портокалов сос имаше.

# 8
  • Мнения: 4 312
Hope, къде да намеря рецептата за банановите сладки  bouquet
Супа от кафява леща и  Канелони със сметана,сирена, спанак и яйце на фурна

# 9
  • София
  • Мнения: 3 480
Здравейте в новата тема   bouquet  Благодаря, Пепика!
Момчета, не си отивайте! Останете тук, моля ви! В кокошкарника винаги има нужда от петли  Heart Eyes
Аз лично има какво да науча от вас. И не само от вас- а от всички. За което искрено благодаря!

От събота: салатка



пържени пилешки хапки, задушен лук и ориз със зеленчуци



P.S. Изненадана съм от броя хора взели участие в анкетата (защото пишещите тук се броят на пръстите на двете ръце).

# 10
  • Мнения: 3 410
У нас за месни заговезни - пълнено пиле върху кисело зеле



Пепика, благодаря за новата тема и ще се радваме и на твои включвания Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 017
Благодаря за новата тема,   bouquet

От мен Двуцветен чийзкейк

# 12
  • Мнения: 636
Здравейте, кулинари и кулинарки, кога успяхте да напълните страницата с толкова вкусотии? Aз си открадвам идеята за бутер тестото със спанак на  Arielle, много обичам спанак.
У нас - зелеви сърми в гърнето, този път ги правих по метода на Пеп-4о, супер бързо станаха и са много вкусни:

и бисквитената торта на Буболинката, у нас само такава се признава:

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Благодаря за новата тема   bouquet
От мен торта Рафаело  Grinning

# 14
  • Мнения: 35 968
опит за валентинска закуска:



докато стигна до хола, за да взема фотоапарата, останалите три "сърца" изчезнаха и ми се съсипа идеята на снимката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт