Кой е -А? Малки Сладки Лъжкини - Тема 8

  • 46 722
  • 729
  •   1
Отговори
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
"Те бяха пет, но петата изчезна.
Изчезнаха и тайните им с нея. Така поне си мислеха...
Не щеш ли, погребаните тайни оживяха...
Тайните на четири секси и безкрайно своенравни малки... сладки... лъжкини.."



„Малки сладки лъжкини” се основава на едноименната поредица книги на Сара Шепард. Продуцент и режисьор на хитовия сериал е Марлийн Кинг. В главните роли – Троян Белисарио, Ашли Бенсън, Луси Хейл, Шей Мичъл, Саша Питърс, Йън Хардинг,Кийгън Алън.

На пръв поглед спокойното американско градче Роузууд, в което жителите са богати и преуспели, се оказва в шок след смъртта на тийнейджърката Алисън ДиЛорентис. Убиецът е неизвестен, теориите около трагичната смърт са много и различни, а четирите най-близки приятелки на Алисън знаят повече, отколкото изглежда.
И точно, когато те си мислят, че всичко е заровено и забравено, започват да получават странни съобщения от мистериозната личност "А". Всеки техен ход е следен, всяка малка тайна бива напомнена отново, за да превърне живота им в игра на котка и мишка.
"Малки сладки лъжкини" навлиза дълбоко в света на тийнейджърите, излагайки на показ всички онези тайни, които често биват спестени или завоалирани. Булимията, хомосексуалността, връзките с възрастни мъже са част от темите, които са заложени и предоставят интересен, съвременен прочит.
Може би това, което отличава сериала от другите от този род, е липсата на главна героиня. Факт е и, че нито една от тях не е представена в изцяло добра светлина. Всяка една от четирите има своя сюжетна линия, която търпи развитие през всички сезони досега.

Полезни връзки:
Официален сайт
Българският фен сайт
Епизодите в DMCA-removal-from-Google
Субтитри
Списък на епизодите
Facebook
Twitter
Песни, използвани в сериала


Всички съобщения от А през сезоните:

Забавни моменти от снимачната площадка:
Скрит текст:




# 1
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не съм направила обобщение какво знаем и какво не, защото е прекалено обемно, а и има много и различни мнения

# 2
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Мерси за темата в предната постнах инфо за Бетъни и Сара

# 3
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Понякога и на 49-а се пуска нова тема, а и като гледам как върви темата 50-та ще е след минути



Сега ще го прочета   bouquet

# 4
  • Мнения: 6 833
Записвам се Party

# 5
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Интересен коментар от сайта с всички съобщения от А. Не се бях замисляла над това
"

I think there are more A's.

Because some texts end with --A, some with -A and some with A.
"

# 6
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Както и kisses -A се ползва само понякога

# 7
  • Мнения: 802
Гледам и 3 и 5 сезон и няма никаква връзка между тях  Laughing В 3 сезон А е жена и в доста от сериите имаше жокери и препратки, че Алисън има близначка, или поне сестра. А е искал Алисън да я смятат за мъртва, щом е разменил зъболекарските проби. А кой и защо ще го иска? Някой, който да заеме мястото й, затова все повече си мисля, че Бетани й е близначка или сестра..
Всичко е планирано, за да носят 3 момичета еднакъв жълт топ в нощта на изчезването  newsm78
Но ето, че в 5 сезон А прилича на мъж и няма и помен от жокерите за близначките  ooooh!
5 сезон е доста излишен според мен, особено със Сайръс, Сара, Варджак и тн.

ПП- някой някога дал ли е обяснение защо Тоби има татуирана датата на "смъртта" на Алисън?

# 8
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Мая Голдсмит относно дали Мая беше в гората с Тоби
Скрит текст:


Но ето, че в 5 сезон А прилича на мъж и няма и помен от жокерите за близначките  ooooh!
5 сезон е доста излишен според мен, особено със Сайръс, Сара, Варджак и тн.

ПП- някой някога дал ли е обяснение защо Тоби има татуирана датата на "смъртта" на Алисън?

Това, че телосложението е като на мъж не е гаранция, в много епизоди и преди беше така.
Помен от близначки има, например двете жълти роклички, които Джесика Дилорентис беше купила.
Марлийн каза, че ще има развитие по историята със Сара

Варджак е от "Закуска в Тифани", а Езра е наричал Алисън Холи (както и беше фамилията там на георинята в Тиафани) и тя има фалшив паспорт с името Холи Варджак.

Датата със смъртта и надписа Free at last Тоби обясни, че е когато се е освободил от Джена

# 9
  • Мнения: 802
Да, аз това с Варджак го знам, просто казвам, че ми е много излишно и глупаво.
А и това за татуировката си е според обяснението на Тоби, на мен не ми се вижда съвпадение.
Интересно ми е след толкова десетки улики, че има близначка, накрая как ще ги обяснят, ако не следват тази сюжетна линия и близначка няма  Laughing

# 10
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И на мен това ми е интересно!

# 11
  • Мнения: 5 508
Минавам набързо само да се запиша Simple Smile

Между другото днес в другата тема обсъждахте телефонен номер и евентуално име, криещо се зад него ... А от къде изскочи той (номера), че нещо ми убягва  Embarassed

# 12
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
На бележката за поръчка на пица от днешния епизод, бележката , която Емили намери с името Варджак

# 13
  • Мнения: 2
Sigorno e gjena zashtoto tq e mnogo zlobna  Twisted Evil

# 14
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Sigorno e gjena zashtoto tq e mnogo zlobna  Twisted Evil


Пиши на кирилица!!!

Общи условия

Активация на акаунт