Стоматолог за бебе на 1 година - София

  • 2 951
  • 4
  •   1
Отговори
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте! Има ли стоматолози в София, които работят с толкова малки деца? Най-малката ми дъщеря (1 и 2 месеца почти)... май има проблем ... В момента изниква 4-ти зъб (2-ри горен резец), но расте заедно с кожата на венеца (не знам дали обяснявам добре, но видимо зъба расте и с него надолу расте и кожата на венеца, а не се пробива) ... Много ми се иска да я види стоматолог, защото не ми изглежда наред ...
Ако може да ми пишете и координати на такива стоматолози  Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 697
Аз съм водила големия ми син на детски стоматолог, когато беше на около годинка - разби си устата и си скъса юздичката между двете горни предни зъбчета Confused Ходихме в ЕО Дент - Изток, имат прекрасни шарени детски кабинети и опитни детски стоматолози, останах много доволна. Приемат и бебета, все пак и при тях се случва да има проблем. Успех на вас, едва ли е нещо сериозно - може би трябва да се цепне венеца, не знам...

# 2
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Шехина, благодаря! Сега ще потърся координати и ще се обадя ... Като я гледам и тя изпитва дискомфорт, а и на мен ми е притеснено ... До сега с другите 2 не съм имала такъв проблем ...

Открих ги Simple Smile Благодаря!!!

П.П.2 Simple Smile Шехина  Hug Hug Hug
Приеха ме във филиала в кв. Лозенец с/у Сити Център. Много любезни, с много съвети и препоръки ... Има детски кабинет с детски стоматолог Simple Smile Много съм доволна и успокоена ... Малката е наред ... просто трудно ще изникват зъбите ... Препоръчвам ги и аз ЕО Дент Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 15:08 от Почти безобидн@

# 3
  • Мнения: 2 697
Радвам се и аз, че помогнах и че всичко с детето е наред Hug

Ео Дент наистина са страхотни - от няколко години ходим само там цялото семейство Peace

# 4
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Привет и от мен.
Предстои ми и на мен да водя децата също в ЕО Дент, обаче имам сега притеснения, тъй като мойте близнета са на 3 г., а повечето им зъби са в ужасно състояние (май само предни долни 4 зъба са здравички) и варианта ни е само с пълна упойка да се работи.

За да се работи с упойка децата трябва да са напълно здрави, а ние ходим на ДГ и сополите от няколко месеца не се махат. Сега на момчето му поспряха та бързам към зъбите.

Обаче от тази година общата анестезия се плаща, цената е 300 лв. + средно по 50 лв. на зъб ...
и като сложа по две деца и направо ме настръхва косата за сметката към 2000 лв. не ни мърдат май.

Ще кажа как е минало, като свърши процедурата на едното дете.

Поздрави.

Общи условия

Активация на акаунт