Вени травел или Руал травел

  • 2 359
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте на всички! Иска ми се лятото да посетя Баварските замъци и съм пред огромна дилема коя от двете фирми да избера- Руал травел или Вени травел. Пътувала съм с Руал,като цяло съм доволна, но програмата им до Баварските замъци е с 2 нощни прехода-на отиване и на връщане. За Вени травел нищо не съм чувала, но програмата им е много хубава и без нощни преходи. Знам, че ескурзоводите на Руал са добри, та се чудя дали на Вени травел също са толкова добри, защото до голяма степен много неща зависят от тях.... Thinking Много ви моля за помощ  bouquet

# 1
  • Мнения: 940
Ами аз пътувам с Руал,и бих ти препоръчал нея,но щом не ти харесва програмата,виж другата.Аз за Вени не знам нищо! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 817
Здравей,

каквото и да си говорим нощните преходи са голяма мъка. Едва издържах като студентка, сега не мога да си представя да се подложа на такова мъчение. От друга страна аз лично не бих избрала никому неизвеста фирма.
Булкомтурс имат оферта за Баварски замъци без нощен преход.

# 3
  • Мнения: 22
Благодаря на отзовалите се Hug Лейтенанта, не че не ми харесва програмата на Руал, но съгласи се, че след като цял ден и цяла нощ си пътувал и те изтърсят на следващия ден в Залцбург, колкото и красив и очарователен да е града- няма да разбереш Simple Smile Още повече че ще бъда и с 13 годишната си дъщеря....Но пък от друга страна, знам, че Руал са добри. Лейтенанта, ти ходил ли си с тях до Бавария, имаш ли преки впечатления?
ЕваНиколова, прегледах програмата на Булкомтурс, всички замъци включва, програмата им е чудесна и без нощни преходи, но за съжаление датите не ме устройват. Тази агенция не съм я чувала, сподели повече информация за нея, ако имаш такава. Praynig още веднъж благодаря предварително.

# 4
  • Мнения: 940
Благодаря на отзовалите се Hug Лейтенанта, не че не ми харесва програмата на Руал, но съгласи се, че след като цял ден и цяла нощ си пътувал и те изтърсят на следващия ден в Залцбург, колкото и красив и очарователен да е града- няма да разбереш Simple Smile Още повече че ще бъда и с 13 годишната си дъщеря....Но пък от друга страна, знам, че Руал са добри. Лейтенанта, ти ходил ли си с тях до Бавария, имаш ли преки впечатления?
ЕваНиколова, прегледах програмата на Булкомтурс, всички замъци включва, програмата им е чудесна и без нощни преходи, но за съжаление датите не ме устройват. Тази агенция не съм я чувала, сподели повече информация за нея, ако имаш такава. Praynig още веднъж благодаря предварително.

Да разбирам те,идеално!!Нормално е и с дете си. Simple Smile И аз сега за Франция гледам,но гледам да е без нощен преход,това че те са малко по скъпи,защото има спане в хотели,което ти оскъпява екскурзията!Ами до Германия съм ходил с др.фирма но не точно до Замъците! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 22
Лейтенанта, оскъпяването в цената не ми е от особено значение/ е естествено-в допустимите за мен граници/, по важното ми е- да се чувствам като бял човек bowuu А Вени травел са русенска фирма, с тръгване от Пловдив, което е важно за мен, за да не пътувам посред нощите Пловдив-София примерно/повечето тръгват от София/, ама не знам доколко са добри с организацията и екскурзоводското обслужване..... ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 755
Аз съм пътувала с Вени и съм много доволна, екскурзоводката беше прекрасна. Те са русенска фирма и са по-популярни на местно ниво, но наистина са добри.

# 7
  • Мнения: 2 817
Ей супер, щом има доволни клиенти на Вени би трябвало всичко да е наред. За Булкомтурс - няколко пъти съм пътувала с тях - обиколна на Швейцария с полет до Милано, миналата година до Корфу и отново миналата година на фестивала на скарата в Сърбия. Добри са хотелите, екскурзоводите. Само екскурзията до Корфу много не ми хареса, тъй като на връщане тръгнахме в 4 часа сутринта към България.

Общи условия

Активация на акаунт