„Като две капки вода” - 3 сезон, 3 тема

  • 35 492
  • 808
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


ЖУРЕ: Simple Smile


УЧАСТНИЦИ:
Фицата Джуджи

Криско Маца

Азис Ненчо

Нона Жана



Понеделник, НОВА ТВ, 20,00ч.!!!!!!!


2 тема

# 1
  • Мнения: 1 727
Здравейте, записвам се в тази тема!
Моите фаворити са Ненчо и Криско. Криско го преоткривам в това предаване, А Ненчо е невероятен!

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 650
Моите са Филип, Азис и Ненчо. Peace
Снощи май не им се получиха много ролите, Confused с изключение на Криско. Направо ми взе акъла.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Нямам още явен фаворит. Гласувах за Филип и Ненчо, най-добри са според мен засега.
Маца, Криско, Джуджи са ми симпатични. Hug

# 4
  • Мнения: 3 947
Фаворит определено ми е Ненчо. Ще се радвам, ако той победи.

# 5
  • Мнения: 11 607
Ох....не мога...гледах пак съчките.......

Сюлейман - майка му е пинчер, а бащата - един колега от горското..... Joy Joy Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 8 114
Гласувах за Ненчо и Филип (не ми харесва този прякор-Фицата). Много ме е яд, че на Маца снощи не ѝ се получи, харесвам я.

# 7
# 8
  • Мнения: 7 201
Благодаря за новата тема!  bouquet
Снощните ми безспорни фаворити - Ненчо и Криско.

Криско го преоткривам в това предаване
Изненада ме много приятно. Браво и на гримьорите!

Представянето на Фицата беше малко по-слабо отколкото очаквах. Въпреки това ми остава един от основните фаворити.

(не ми харесва този прякор-Фицата)
И аз го чух за първи път едва когато започна предаването. Най ми харесва КоцЕ.
Така си го знам. Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 5 656
Според мен Джуджи е съвсем наясно с никаквите си възможности, вероятно са я натиснали да участва с идеята, че това не е шоу за пеене и не се изисква глас, което не е така според мен. Снощи на бутона нали каза нещо като "абе вие не разбрахте ли, че аз не мога да танцувам" и се кикотеше толкова чистосърдечно, че чак ми стана симпатична.

А Нона толкова много си вярва, че може и че се справя, че отдавна не ми е смешна, а неприятна. Ама пък как да разбере, че не се справя, като я хвалят (Фънки  ooooh! ), а тя явно няма ухо да се чуе и оцени отстрани.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 019
Ох....не мога...гледах пак съчките.......

Сюлейман - майка му е пинчер, а бащата - един колега от горското..... Joy Joy Joy

Съчките бяха потресающи. Не се бях смяла така от сто години  Joy
А Ненчо докрая остана в образа  hahaha

# 11
  • Мнения: 1 227
Ето ме и мен  Hug

Ненчо, Криско и Жана ми харесаха най-много снощи  Simple Smile

Ненчо ми е фаворит безспорен до момента.
Криско снощи приятно ме изненада.

Не разбирам Азис, в каква поза е, толкова престорено скромен... намирам го за ужасно дървен, очаквах артистичност от него... а той се прави на интересен, ама не и на мен, искам шоу!  Laughing Все си мисля, че може да покаже повече, но може и да не съм права.

Маме, за темата   bouquet

# 12
  • DE
  • Мнения: 9 068
Васил не се справя с имитирането. Не разбирам пресилената фенщина. Може и да е певец с глас, но определено не може да имитира. Поне от видяното до тук. На всички песни си пее със своя глас и от време на време прави някакви опити да вкара поне жест от прототипа  Rolling Eyes
Може и да не харесвам Криско като изпълнител, но съм безпристрастна, снощи ми хареса.
Антипатията ми и към двамата е почти еднаква, но поне единия не се взима толкова на сериозно  Peace

# 13
  • Мнения: 1 227
Аз съм пристрастна само към Зуека и Рачков, обожавам ги тези двамцата  Joy

# 14
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз гласувах за Ненчо, защото още спя и помислих, че е само 1 опцията  Embarassed Иначе симпатизирам освен на него ( като не прави бб, че се изтърка и ме дразни много) на ФИлип и на Маца  Peace

Мерси за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт