WIZZ AIR 17

  • 66 347
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Габрово
  • Мнения: 94
И при мен така. И като дам отпечатване и когато е на 100 % част от текста - в дясно не се отпечатва. Затова намалих на 90 %. И се притеснявам дали ще имам проблем на летището при сканиране на баркода. Някои да има прясно инфо за този проблем?

# 361
  • София
  • Мнения: 1 954
Колко време преди полета е добре да се чекират билетите?
Имаш право да се чекираш от 1 месец до 3 часа преди полета. Ако искаш да направиш едновременно чекиране и за отиването, и за връщането, трябва да чекираш най-много 1 месец преди връщането.

# 362
  • Мнения: 324
Колко време преди полета е добре да се чекират билетите?
Имаш право да се чекираш от 1 месец до 3 часа преди полета. Ако искаш да направиш едновременно чекиране и за отиването, и за връщането, трябва да чекираш най-много 1 месец преди връщането.

Ние си чекирахме билетите 1 седмица преди полета и за отиване и за връщане. newsm78

# 363
  • Мнения: 9 265
Да супер гадно е , изпокарахме се в къщи с това принтиране , кой е по смотан  Joy и не може един файл да съхрани като пдф.. то само скай сейл програма дава за запаметяване и тя на слага бар кодовете...

Един въпрос имам  нали Метрото вече е до летището НО Терминал 2 .
Сега питането ми е дали има някакъв бус който да кръжи между Т1 и Т2 постоянно, защото бакшишите няма да са навити  Crazy да ни закарат нали Wink ?!
И малко става тъпо за пристигащи и излитащи от Т1

# 364
  • Мнения: 19 062
.
Сега питането ми е дали има някакъв бус който да кръжи между Т1 и Т2 постоянно, защото бакшишите няма да са навити  Crazy да ни закарат нали Wink ?!
И малко става тъпо за пристигащи и излитащи от Т1

има, да
тръгва през 30 мин - спира близо до спирката на метрото
много е удобно

# 365
  • Мнения: 9 265
ей зарадва ме Брадли,  bouquet
сега ако кажеш и как изглежда,пише ли нещо табелка? струва ли пари , колко? 30 мин. на кръгъл час ли ,че да натъманя графика
 Hug

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 18:19 от pinko

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 1 485

Един въпрос имам  нали Метрото вече е до летището НО Терминал 2 .
Сега питането ми е дали има някакъв бус който да кръжи между Т1 и Т2 постоянно, защото бакшишите няма да са навити  Crazy да ни закарат нали Wink ?!
И малко става тъпо за пристигащи и излитащи от Т1
Не е малко, а много тъпо....
Освен с бусчето, може и с автобус №84 - той е по-начесто.

# 367
  • Мнения: 19 062
ей зарадва ме Брадли,  bouquet
сега ако кажеш и как изглежда,пише ли нещо табелка? струва ли пари , колко? 30 мин. на кръгъл час ли ,че да натъманя графика
 Hug

https://www.sofia-airport.bg/%D0%BF%D1%8A%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%8 … D0%BB%D0%B5%D0%BD

безплатно е  Peace
тръгва в :15 и :45 от Т2 и съвсем малко се върви като излезнеш от метрото

# 368
  • Амстердам
  • Мнения: 28
По въпроса за принтирането, днес се чекирах и забелязах проблема. Вероятно скоро ще го отстранят. За момента решението е да се кликне с десен бутон върху бордната карта и да се даде Print. След това на Destination се клика на Change и се избира Save as PDF и накрая пак Save. От там можете да си изберете къде да я запазите (на Desktop-a например). Това работи за Windows. Дано да съм помогнала  Peace

# 369
  • Мнения: 19 062
По въпроса за принтирането, днес се чекирах и забелязах проблема. Вероятно скоро ще го отстранят. За момента решението е да се кликне с десен бутон върху бордната карта и да се даде Print. След това на Destination се клика на Change и се избира Save as PDF и накрая пак Save. От там можете да си изберете къде да я запазите (на Desktop-a например). Това работи за Windows. Дано да съм помогнала  Peace

Ще пробвам.  Благодаря.

# 370
  • Мнения: 19 062
сменили са дизайна на търсачката


# 371
  • Мнения: 468
Вероятно още не съм свикнала с новата визия, но не ми харесва и не ми е удобно. За капак и са качили двойно цените на полетите, които следя  Mr. Green

# 372
  • Варна
  • Мнения: 437
И аз не мога да си принтна бордната карта,с десен клик не ми излиза принт,някой с идея?Полета ни е в неделя,почнах да се притеснявам,моля за помощ!!!!!

# 373
  • Луната
  • Мнения: 3 211
И аз не мога да си принтна бордната карта,с десен клик не ми излиза принт,някой с идея?Полета ни е в неделя,почнах да се притеснявам,моля за помощ!!!!!

Виж с комбинацията  Ctrl+P

# 374
  • Мнения: 19 062
И аз не мога да си принтна бордната карта,с десен клик не ми излиза принт,някой с идея?Полета ни е в неделя,почнах да се притеснявам,моля за помощ!!!!!


Първо отвори бордната карта. След това PRINT

Общи условия

Активация на акаунт