Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 789
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 2 011
кАТО ЧЕ ЛИ НЕ СРЕЩНАХ  МНЕНИЯ ЗА Д-Р ВИДЕВ ...  newsm78. Той  е онкогинеколог и  съм със страхотно мнение за него . Пациентка съм  му от  8-9 години вече. Мога  да добавя кум  списъка доц. Малинова, Д-р Кондов, Румен Симеонов, Заимов, Амалиев - точно към тях имам лични  наблюдения и лично мнение!!! Hug

# 1 471
  • Мнения: 1 792
Стелси аз съм против Заимов и Видев.Ако те интересува как ме орезелиха и как ми съсипаха здравето пиши на лични и ще ти разкажа

# 1 472
  • Мнения: 5 598
Моля,препоръчайте ми добра паразитологична лаборатория .Благодаря   bouquet

# 1 473
  • Мнения: 1 174
Някой има ли лични впечатления от хирургичното отделение във Военна болница?Благодаря предваритено!

# 1 474
  • Мнения: 496
Някой наскоро да е ходил при Токмакова (ортопед)? Видях 2 негативни отзива за нея, но са писани преди години.
Нашето GP ни я препоръча за преглед и се чудя. Синчето съм го водила при Симитчиев и съм доволна, но той нямаше ехограф.

# 1 475
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Някой наскоро да е ходил при Токмакова (ортопед)? Видях 2 негативни отзива за нея, но са писани преди години.
Нашето GP ни я препоръча за преглед и се чудя. Синчето съм го водила при Симитчиев и съм доволна, но той нямаше ехограф.
Ние ходихме при Янакиев- ортопед и сме доволни много. препоръчвам ти го

# 1 476
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Може ли координати на ЯНакиев?

# 1 477
  • Мнения: 5 598
Може ли координати на ЯНакиев?
088 ORTOPED = 088 6786733

сестрата,при която може да запишеш час- 0889  67 99 66

Кабинета е в сградана на гранда,на П.Д.Петков,до цветарския магазин в безистенчето  Peace

П.С.За малко бебенце посещава в домовете

# 1 478
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Може ли координати на ЯНакиев?
088 ORTOPED = 088 6786733

сестрата,при която може да запишеш час- 0889  67 99 66

Кабинета е в сградана на гранда,на П.Д.Петков,до цветарския магазин в безистенчето  Peace

П.С.За малко бебенце посещава в домовете

Благодаря!

# 1 479
  • Мнения: 3
момичета, искам да включа в Белия списък д-р Никола Белчев, при който родих първия си син и съм много доволна. Детето се роди нормално-4000гр.Второто ми дете се роди 3450гр., раждането ми беше почти пропуснато от лекар, който ми взе 500лв.-няма да му казвам името, защото още ме е яд на самата мен.Но лично аз за Белчев мога да кажа само хубави неща.

# 1 480
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Моята майка беше оперирана от д-р Белчев и също е изключително доволна от него.

# 1 481
  • Мнения: 226
Гинекологът,който проследява бременността ми е Д-р Теодор Мерджанов.Той е прекрасен човек и е видно,че много обича работата си.Моя колежка също беше при него,когато беше бременна и споделяше моето мнение за него.Аз чакам с нетърпение прегледите при него всеки месец,не само защото виждам бебка на ехографа,но и заради доброто отношение на Д-ра. Grinning.Моята лична лекарка също има добро мнение за него като професионалист.Чух,обаче ,че не израждал CryВярно ли е това?Някой има ли повече информация?

# 1 482
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Гинекологът,който проследява бременността ми е Д-р Теодор Мерджанов.Той е прекрасен човек и е видно,че много обича работата си.Моя колежка също беше при него,когато беше бременна и споделяше моето мнение за него.Аз чакам с нетърпение прегледите при него всеки месец,не само защото виждам бебка на ехографа,но и заради доброто отношение на Д-ра. Grinning.Моята лична лекарка също има добро мнение за него като професионалист.Чух,обаче ,че не израждал CryВярно ли е това?Някой има ли повече информация?
Правилно си чула - не изражда  Peace

# 1 483
  • Мнения: 226
Pooh4o,блатодаря за отговора!

# 1 484
  • Мнения: 1
Искам да включа в този списък др. Михаил Бачуров от Окръжна болница  той водеше цялата ми бременост и преди 2 седмици родих второто си дете при него ( секцио ) - искам да ви споделя че това ми е второ секцио и трета АГ операция , а се въстановявам по бързо и от първата . С чиста съвест препоръчвам този ДОКТОР на всички !!!!  А относно болничното отделение съм очарована и от хигиена и от отношение !!!

Общи условия

Активация на акаунт