Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 575
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Искам да включа в този списък др. Михаил Бачуров от Окръжна болница  той водеше цялата ми бременост и преди 2 седмици родих второто си дете при него ( секцио ) - искам да ви споделя че това ми е второ секцио и трета АГ операция , а се въстановявам по бързо и от първата . С чиста съвест препоръчвам този ДОКТОР на всички !!!!  А относно болничното отделение съм очарована и от хигиена и от отношение !!!


Любимия ми доктор  smile3521 smile3503 newsm10.Няма да се уморя да го хваля.И моята бременност я следеше той , той ме изроди.Всичко мина като по учебник.Изключителен специалист и много човечен.Това ми е първа бременност и раждане , ако реша да имам второ детенце живи и здрави пак бих избрала него.Дори с носталгия си спомням посещенията и прегледите както и раждането при него  Blush.

# 1 486
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета,
Искам да ви помоля, ако някой има акуални впечатления и координати на д-р Росен Петров, да ги сподели!
Поразгледах темата, но 100 стр. няма как да ги изчета всичките   #Crazy. Видях отзиви за него, но са доста старички - от 2005г.
Ще ви бъда благодарна! 
  bouquet

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 11:08 от ^слънчо^

# 1 487
  • Мнения: 496
^слънчо^, актуални отзиви за д-р Петров не мога да дам - ходила съм при него само веднъж през 2002, но със сигурност знам, че все още работи в ДКЦ 4. На сайта има адрес, тел на регистратура и негов мобилен.

# 1 488
Аз искам да похваля д-р Кунчев от АГ на "Весела". Дълго време бях лекувана от прехвалената медицинска акдемия на "Пещерско шосе" за възпаления на яйчниците и тръбите и като ме изписаха продължаваха болките и теченията.Той ме оперира и ми махнаха почти целите яйчници , заедно с тръбите, щото били пълни с гной, а яйчниците били с нещо гранично и се наложило за всеки случай да ми махнат булото на червата. Сега съм под наблюдение и ми правят изследвания на кръвта и снимки на белия дроб за всеки случай.Е второ дете няма да имам, но дано всичко да е нарет. Вазхитена съм от отншението към мене в тази болница!!!!!!!!

# 1 489
  • Мнения: 10
Здравейте на всички  Simple Smile
От много време не съм се включвала във форума. За съжаление на мен ми се случи най-лошото, което може да се случи на бременна жена-изгубих бебето си cry
Всичко се случи много бързо и неочаквано за мен и моето семейство. При посещението ми на вторичен преглед (ден петък) АГ ми каза, че не долавя пулс на плода, но не трябвало да се притеснявам и да отида след една седмица пак, но този път платено, защото направлението ми вече не важало и тогава сигурно всичко щяло да бъде наред и да не се плаша ако през това време съм получила леко кървене, било нормално.(не искам да споменавам имена, защото  не съм на 100% сигурна чия е вината и изобщо има ли някои виновен в такива ситуации). Но аз разбирасе се притесних, защото бях в девета седмица и се разротих в интернет.Разбрах че още след четвърта седмица трябва да има ясно изразена сърдечна дейност. Тогава чрез моя позната се свързах с д-р Учикова (Тук е момента да изкажа моите огромни благодарности към нея.),при която още в понеделник бях на преглед. През тези три дена разлика между прегледите аз вече получих кървене и във вторник постъпих във ВМИ аз преждевременен аборт. Ако бях послушала АГ и бях чакала цяла седмица е имало много голям шанс да получа отравяне и след това незнам как биха завършили нещата.

Благодарение на д-р Учикова всичко стана много навреме и без усложнения. Да не споменавам какво страхотно отношение има към пациентите, колко е внимателна и обяснява всичко. Препоръчвам я с две ръце на всеки , който все още не си е намерил АГ.

# 1 490
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте на всички  Simple Smile
От много време не съм се включвала във форума. За съжаление на мен ми се случи най-лошото, което може да се случи на бременна жена-изгубих бебето си cry
Благодарение на д-р Учикова всичко стана много навреме и без усложнения. Да не споменавам какво страхотно отношение има към пациентите, колко е внимателна и обяснява всичко. Препоръчвам я с две ръце на всеки , който все още не си е намерил АГ.

Съжалявам за загубата ти  Sad!
И на мен ми я препоръчаха като си избирах АГ.Мои приятелки бяха при нея и са изключително доволни.Аз не я избрах , обаче , защото исках да раждам в Окръжна , а тя е във ВМИ  Peace

# 1 491
  • Мнения: 52
за мен ставрев също трябва да е в списъка-белия.имам операция при него и сега август родих в СЕЛЕНА при него.от 9 години съм му пациентка и съм много доволна.

# 1 492
д-р АСЕНОВ работи в окръжна болница УНГ

# 1 493
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Бял списък за гр. Пловдив - нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт