Будва, Дубровник

  • 2 732
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, някой може ли да сподели впечатления за организирана екскурзия до Хърватия и Черна гора от ТА "България Травъл"? За агенцията прочетохме негативни коментари, а за избрания маршрут-само положителни. Благодарим!

# 1
  • Мнения: 3 609
 newsm78 Дано не е тази, която току що купих, че ще се изям!!! Аз платих два ваучера за Адриатическа приказка, с тръгване на 6 май от София и очакванията ми са за наистина прекрасно преживяване. Къде са тези негативни коментари? Имай предвид, че обикновено киселяците и недоволните пишат в интернет. Рядко някой много доволен ще седне да се занимава да оставя такъв коментар, за съжаление такива сме българите..

# 2
  • Мнения: 9
Дс, точно тя е. Така се казва и има и за 6 май. Знам, че коментарите не са критирий....дано.

# 3
  • Мнения: 9
В самата оферта в deals.bg са коментарите

# 4
  • Мнения: 3 609
Ами аз вече я платих и не мисля да се отказваме. В крайна сметка, хора недоволни има навсякаде. Скоро бяхме на такава организирана екскурзия с друга фирма до Будапеща. Хората наистина се бяха постарали, цената на екскурзията беше смешно ниска и все пак се намериха хора, които да мрънкат! Хотела беше в централна част, точно долу минаваше автобус до идеалния център, но те казаха, че са на края на града и не излязоха от хотела изобщо целия един ден.  newsm78 Ние видяхме Будапеща и се поравахме на доста красоти, тръгнахме си доволни и заредени, а те обратното. Хора-всякакви. Надявам се да не се разочароваме.

# 5
  • Мнения: 9
Дано! И ние тръгваме положително настроени. Сподели после впечатления, ако е удобно. Приятна почивка!

# 6
  • Мнения: 1
Ще споделите ли впечатленията си от "България Травъл" ? В момента също предлагат екскурзия до Дубровник и много ми се ходи, но все пак искам да знам и от други хора мнения. Благодаря ви!

# 7
  • Мнения: 940
Здравейте,преди год.ходих на Дубровник,пар.единица беше куна,искам да ви питам все още ли е куна? Simple Smile Предстои ми ходене отново и да знам. Simple Smile Благодаря ви! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 82
Да, все още

# 9
  • Мнения: 251
Да поднови ми темата за Будва.  Има ли желаещи да се  включат?

# 10
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Да все още е хърватска куна. В Дубровник ми се стори скъпичко. Пица в заведение до стария град е в порядъка на 100 куни, което е 27 лв. Обиколка на крепоста в стария град 150 куни. Хубав град, но нещо не ме грабна. Будва ми хареса повече.

Общи условия

Активация на акаунт