На море в Турция - тема 37

  • 109 551
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 128
Здравейте,ние сме в Palm Wings Кушадасъ, времето е супер, водата е топла и в морето и в басейните.
добри новини   bouquet

# 496
  • Мнения: 192
Здравейте, искам да споделя малко впечатления от Palm Wings Beach Resort и услугите на туроператорска фирма ориент 99
Оценката ми за този комплекс е 10 от 10, храната беше перфектна, отношението на персонала в хотела перфектен, морето и плажа перфектни, къщичките перфектни, всеки ден се почистваха стаите, много красив комплекс, заслужава си на макс, минус бих сложил само на анимацията защото бих я определил като посредствена. Водата в морето беше топла нямам ден, в който да не съм бил на плаж и да  не съм се къпал в морето.
Не смятам същото за туроператорска фирма Ориент 99, автобусът на отиване бе горе долу, но на връщане автобуса беше пълна трагедия, стар раздрънкан мерцедес, в който бяхме наблъскани като сърдини в буркан, отношението на шофьорите и така наречената Мария представител на фирма Ориент 99 бе ужасно. Когато запитахме защо не сме си на старите места в автобуса отговора беше вие се радвайте, че дойдохме да Ви вземем... дори за нас няма място в автобуса и седим на стълбите, но това го правим заради Вас. Нямам думи просто...

Последна редакция: вт, 02 юни 2015, 11:55 от blackunicorn

# 497
  • Мнения: 602
Преди една седмица се върнахме от Petunya Beach Resort Бодрум. Хотела  не е лош за цената си. Стаите не са големи. Територията не е голяма, но е много хубава с много цветя. Храната е много хубава и вкусна, много по вкусна от миналата година в Majesty Club Tarhan Beach в Дидим. Сладолед има и от 3 до 5 следобед, и за вечеря поне 3 вида. Правят и страхотни десерти. На плажа винаги има свободни шезлонги. Анимацията почти няма, но ние и не търсихме това. Основния контингент са поляци и французи. Първите няколко дена от българи бяхме само ние, след това дойде една двойка.
Искам да похваля представите на приемаща фирма Виолина, обърна ни огромно внимание, много съм доволна. Организацията на Турс клуб също беше на ниво. Целия автобус от София беше за Дидим, там светкавично ни претовариха в микробус и само нас тримата ни закараха до Бодрум.
Беше перфектно.

# 498
  • Мнения: 3 271
blackunicorn много хубави новини за хотела.Относно агенцията и ние резервирахме с нея /но слава богу сме със собствен транспорт/ но такава мъка с комуникация.За всичко да ги подсещаш.Насила работа.

# 499
  • Мнения: 192
blackunicorn много хубави новини за хотела.Относно агенцията и ние резервирахме с нея /но слава богу сме със собствен транспорт/ но такава мъка с комуникация.За всичко да ги подсещаш.Насила работа.

Хотела и момичето което ни посрещна там от местната фирма са супер, бих Ви препоръчал след като сте със собствен транспорт да си направите почивка с нощувка защото пътя е супер изморителен. Вище си и хубаво ваучерите преди да тръгнете, защото на брат ми ги бяха объркали, добре сте решили да не пътувате с Ориент 99, тъй като всичко друго няма общо с ориент 99 и остава да се насладите на пълноценната почивка като всичко от тук насетне ще е супер, сигурен съм. Пожелавам Ви много да се забавлявате и след това и Вие да споделите отзиви.

# 500
  • Мнения: 3 271
blackunicorn много хубави новини за хотела.Относно агенцията и ние резервирахме с нея /но слава богу сме със собствен транспорт/ но такава мъка с комуникация.За всичко да ги подсещаш.Насила работа.

Хотела и момичето което ни посрещна там от местната фирма са супер, бих Ви препоръчал след като сте със собствен транспорт да си направите почивка с нощувка защото пътя е супер изморителен. Вище си и хубаво ваучерите преди да тръгнете, защото на брат ми ги бяха объркали, добре сте решили да не пътувате с Ориент 99, тъй като всичко друго няма общо с ориент 99 и остава да се насладите на пълноценната почивка като всичко от тук насетне ще е супер, сигурен съм. Пожелавам Ви много да се забавлявате и след това и Вие да споделите отзиви.
Пътя не ни притеснява.За Нова година стигнахме точно за 14ч с почивките.Да бяха ни объркали застраховките.

# 501
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте ние ще пътуваме със самолет до Анталия с Емералд, двама възрастни с две деца на 4 и 9г от 23.06. Хотел Ефталия Вилидж в Алания - ако има някой пътуващ на тази дата ще ни е приятно да се запознаем!

Здравей, ще се радвам да споделиш отзиви после. Ние също сме резервирали за там, но септември. Летим на 08.09.

# 502
  • Русе
  • Мнения: 7 057
mimi0585, аз си мисля, че говорите за различни места.
blackunicorn пише за къщички. Къщички има в Palm Wings Дидим, в Кушадасъ няма. Peace

# 503
  • Мнения: 3 271
mimi0585, аз си мисля, че говорите за различни места.
blackunicorn пише за къщички. Къщички има в Palm Wings Дидим, в Кушадасъ няма. Peace
Да сега видях  Peace

# 504
  • Мнения: 145
Ако има някой вече завърнал се от Мармарис моля нека сподели за цените на екскурзиите от там! Благодаря  Wink

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако има някой вече завърнал се от Мармарис моля нека сподели за цените на екскурзиите от там! Благодаря  Wink
Има информация на първа страница

# 506
  • Мнения: 5 459
И аз се притесних като видях прогнозите  за Мармарис, че колежката ми тръгва на 5 юни , а така позитивно съм я надъхала и за екскурзиите и за курорта и искрено се надявам да се влюби в  Мармарис, както и аз.....

# 507
  • Мнения: 41
Ако има някой вече завърнал се от Мармарис моля нека сподели за цените на екскурзиите от там! Благодаря  Wink
Мога да кажа за Далян... Уговорихме се на място с един симпатичен младеж, на пристанището пред самата яхта. За 3 възрастни и 2 деца платихме 65 долара. Яхтата е BARCAS. Взеха ни от хотела сутринта в 8.15 и вечерта ни върнаха към 20ч. На яхтата имаше голяма българска група с екскурзовод от "Калисто". Нашата посрещаща агенция беше същата, но ни предложиха екскурзията за 25Е на възрастен и 15Е за дете  newsm68

# 508
  • Мнения: 1 397
Здравейте, искам да споделя малко впечатления от Palm Wings Beach Resort и услугите на туроператорска фирма ориент 99
Оценката ми за този комплекс е 10 от 10, храната беше перфектна, отношението на персонала в хотела перфектен, морето и плажа перфектни, къщичките перфектни, всеки ден се почистваха стаите, много красив комплекс, заслужава си на макс, минус бих сложил само на анимацията защото бих я определил като посредствена. Водата в морето беше топла нямам ден, в който да не съм бил на плаж и да  не съм се къпал в морето.
Не смятам същото за туроператорска фирма Ориент 99, автобусът на отиване бе горе долу, но на връщане автобуса беше пълна трагедия, стар раздрънкан мерцедес, в който бяхме наблъскани като сърдини в буркан, отношението на шофьорите и така наречената Мария представител на фирма Ориент 99 бе ужасно. Когато запитахме защо не сме си на старите места в автобуса отговора беше вие се радвайте, че дойдохме да Ви вземем... дори за нас няма място в автобуса и седим на стълбите, но това го правим заради Вас. Нямам думи просто...

Много благодаря за споделената информация. Чаках с нетърпение скорошни отзиви. В самия Дидим къде се разходихте? Ние сме с Турс клуб.

# 509
  • Мнения: 3 727
Здравейте! И аз се интересувам от почивка в Турция и всяка информация ще ми е полезна.

Общи условия

Активация на акаунт