На море в Турция - тема 37

  • 109 548
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9
Здравейте групата! Вчера се върнахме от Палм уингс Дидим.Няма да пиша много,тъй като има доста мнения за хотела.Само ще кажа,че всичко беше окей на 100%лллхрана,почистване,персонал изключително приятелски настроен.Много българи,турци и англичани в хотела.Прекрасно време и море!Пътувахме със собствен транспорт с междинно преспиване в Чанаккале(горещо го препоръчвам за пътуващите със собствен транспорт)много приятен град с хубава атмосфера.Ходихме и до Троя...нищо интересно и впечатляващо.Ако някой има въпроси съм насреща Simple Smile

# 661
  • Мнения: 1 397
Здравейте групата! Вчера се върнахме от Палм уингс Дидим.Няма да пиша много,тъй като има доста мнения за хотела.Само ще кажа,че всичко беше окей на 100%лллхрана,почистване,персонал изключително приятелски настроен.Много българи,турци и англичани в хотела.Прекрасно време и море!Пътувахме със собствен транспорт с междинно преспиване в Чанаккале(горещо го препоръчвам за пътуващите със собствен транспорт)много приятен град с хубава атмосфера.Ходихме и до Троя...нищо интересно и впечатляващо.Ако някой има въпроси съм насреща Simple Smile

Радвам се,че сте си изкарали добре! Ние сме от 3 юли. За хотела разбрах,че всичко е на ниво. Какво е състоянието на плажа? Има ли камъни? Шезлонгите бяха ли достатъчни...
Благодаря предварително!

# 662
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте групата! Вчера се върнахме от Палм уингс Дидим.Няма да пиша много,тъй като има доста мнения за хотела.Само ще кажа,че всичко беше окей на 100%лллхрана,почистване,персонал изключително приятелски настроен.Много българи,турци и англичани в хотела.Прекрасно време и море!Пътувахме със собствен транспорт с междинно преспиване в Чанаккале(горещо го препоръчвам за пътуващите със собствен транспорт)много приятен град с хубава атмосфера.Ходихме и до Троя...нищо интересно и впечатляващо.Ако някой има въпроси съм насреща Simple Smile
Радвам се,че сте си изкарали добре! Ние сме от 3 юли. За хотела разбрах,че всичко е на ниво. Какво е състоянието на плажа? Има ли камъни? Шезлонгите бяха ли достатъчни...
Благодаря предварително!
Преди няколко дена някой писа, че няма камъни. За шезлонгите, според мен информацията няма да важи и след 3 седмици, когато ще е пика на сезона. В момента едни познати са в този хотел и като гледам по снимките във Фейсбук, празни шезлонги - колкото искаш и около басейна и на платформата на плажа. Peace

# 663
  • Мнения: 1 397
Joro,благодаря!

# 664
  • Мнения: 9
В морето има камъни на места,но не е фатално.Плажната ивица е малка,повече стояхме на платформата,където е по-тихо и спокойно

# 665
  • Мнения: 1 397
В морето има камъни на места,но не е фатално.Плажната ивица е малка,повече стояхме на платформата,където е по-тихо и спокойно

Благодаря отново! Simple Smile

# 666
  • Мнения: 132
Здравейте групата! Вчера се върнахме от Палм уингс Дидим.Няма да пиша много,тъй като има доста мнения за хотела.Само ще кажа,че всичко беше окей на 100%лллхрана,почистване,персонал изключително приятелски настроен.Много българи,турци и англичани в хотела.Прекрасно време и море!Пътувахме със собствен транспорт с междинно преспиване в Чанаккале(горещо го препоръчвам за пътуващите със собствен транспорт)много приятен град с хубава атмосфера.Ходихме и до Троя...нищо интересно и впечатляващо.Ако някой има въпроси съм насреща Simple Smile
В кой хотел бяхте в Чанаккале? Предварително ли направихте резервация? Колко се пътува от там до Дидим?

# 667
  • Мнения: 132
Някой има ли резервация за Buyuk Anadolu Didim Resort Hotel или да се е върнал вече?

# 668
  • Мнения: 9
В Чанаккале резервирахме през букинг.Егем пенсион се казва хотелчето 30 евра стаята много прилична.Хотелчето е с топ локация в самия център.На 20 метра от часовниковата кула и пристанището.Коня от филма Троя е на 200м.Влиза и закуска в цената.Без навигация е трудно да хо откриеш,уличките в центъра са много тесни и приличат на пешеходни алеи:).Минаваш буквално на 20см.от масите и столовете на ресторантите Simple Smile.Което за мен си беше част от атмосферата Wink.От Чанаккале до Дидим е 6 часа и половина пътя.Като разстояние е около 480 км.

# 669
  • Мнения: 262
Поздрави на целия форум от Мармарис,току що се прибрах и мога само да кажа засега- приказен Мармарис.Пак ще се повторя,няма по-красив курорт от него в Турция. До скоро. Peace

# 670
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте! Моля ако има завърнали се днес от Бодрум, пък и не само от там, да пишат. Интересува ме температурата на морската вода и горе-долу колко часа продължава пътуването. Приятна и слънчева почивка на всички желая. Ние тръгваме на 19-ти за Голдън Ейдж Бодрум. Ще пиша като се върна, ако има възможност, може и оттам.

# 671
  • Мнения: 3 271
И ние се завърнахме от Palm Wings Кушадасъ.Чудесен хотел.Доволни на 100 %. Пристигнах ме рано сутринта към 6.30ч както и още няколко автобуса.Ориент.Турс клуб.Веднага ни сложиха гривните и ни казаха че настаняването ще е от 2ч. тъй като хотела е пълен.Има къде да се преоблечете и да използвате пълноценно часовете до настаняване.Единствено хавлиите са при настаняване.Водата и на басейна и в морето стават за къпане като след обяд направо са чай.След обяда решихме да проверим дали имаме вече стая и.Българска работа едни господа /пътуващи с турс клуб от Пловдив /едва ли не щяха да бият посрещащия ни гид защото виждаш ли дошли в 6.30ч и от агенцията им обещали че ще бъдат настанени в 11ч.Повярвайте тези хора правят всичко възможно да ни угодят и да си тръгнеш доволен.Дадоха на всички картите /макар че имаше не до очистени стаи но в този момент ми се искаше да не съм от БГ/Турско кафе и експресо кафе има в лоби бара и е безплатно.Чистотата навсякъде е без забележки.Просто съм очарована от това.Стаите се почистват всеки ден основно като камериерките още втория ден се бяха на гласили според удобството на почиващите.Единия ден нашета стая беше почистена в 18.30ч.Храната няма какво да я коментирам.Вкусна.красиво поднесена.разнообразна.2 пъти на закуска имаше и фреш от портокали.Плажа е чудесен.Широк и поддържан.Места има винаги както и на басейна така и на плажа /е не на първа линия/.Морето плитко.има в началото около 50см камъчета.Анимацията им е слабата част.Много много слаба.Води се на английски и турски.Стана дълго.Ако има желаещи ще пусна и снимки.

# 672
  • Мнения: 294
да - има желаещи - и за снимки и за още подробности...всичко ме интересува..може и на лични.благодаря ти предварително

# 673
  • Мнения: 3 271
да - има желаещи - и за снимки и за още подробности...всичко ме интересува..може и на лични.благодаря ти предварително
Казвайте какво ви интересува и ще отговоря.И снимки ще пусна.

# 674
  • София
  • Мнения: 546
И мен ме интересуват цените на екскурзиите - от Кушадасъ до Памуккале, Ефес, къщата на Дева Мария. За да знам колко турски лири и колко евро да си взема.

 Днес се върнахме от почивка в Кушадасъ. Пътувахме с Турс клуб, а тамошната агенция е Анел травел. Екскурзията до Памуккале е 42 евро. Включваше обяд в един ресторант - храната е на блок маса/, без консумация на вода и напитки - те се заплащаха допълнително.
Екскурзията до Ефес и къщата на Дева Мария пак беше 42 евро. Хората от нашия хотел тръгнаха в 7:20ч и ги върнаха за обяда в 13 ч.
ЗА цените по пазарите и сергиите - питат те в каква валута искаш да платиш. По мое мнение е най - изгодно да е в лири. Бяхме взели около 400 лири. Но не сме пазарували кой знае какво. Ако си се засилила да си купуваш злато май ще ти трябват повече.
 

Общи условия

Активация на акаунт