На море в Турция - тема 37

  • 109 556
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 844
Екскурзията до Памуккале целодневна ли е или няколко часа?

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Здравейте Hug

Ако е възможно да добавите коментара ми на първа страница в следващата тема, защото този хотел заслужава да бъде посетен от все повече българи (направи ми впечатление , че не се срещат често по реакцията на персонала  Mr. Green)


Върнахме се от почивката ни в Euphoria Palm beach в Анталия.
Беше приказно  Party
Пътувахме с Турс клуб. На отиване автобуса беше хубав, но на връщане леко раздрънкан (има какво да се желае в този аспект). От агенцията няма как да не съм доволна защото се оказа , че тяхната роля е да ни извозят от точка А до хотела и обратно. От момента в който ни изсипаха пред хотела , до момента в който ни взеха никой не ни е потърсил за нищо (евентуални допълнителни екскурзии, които тамошна агенция би могла да предложи например...).
От хотела съм очарована. Огромна площ, огромна. Озоваваш се сякаш в ботаническа градина с безкрайно зелена растителност, палми, дръвчета, цветя , трева , едни алеи , едни чудеса. Просто разкошно.
Храната непрекъснато и ужасно много, разнообразна и вкусна.В хотела бяхме сигурно 2-3 хиляди човека (основно руснаци, дори мисля че нямаше други българи), но имаше толкова стройна подготовка , че в нито един момент не се е усетила суматоха.
Чистотата - на отлично ниво. Лелички туркини непрекъснато щъкаха насам- натам и бършеха, миеха, триеха- перфектно,При положение че имаше толкова много хора в хотела и те успяваха да поддържат такава чистота - похвално.
Басейните - много съм доволна имаше 4-5 с различни големини за всякакви възрасти. За децата пързалки, отделно и бебешки басейн. Много доволна.
Анимацията - възхитена съм . Всяка вечер унилкално шоу. Различни танци, смях, декори се сменяха ежедневно, останах без думи  Grinning
Персонала - усмихнат и ведър, приятелски настроен.

Единственото , което мога да отбележа като негативен коментар е плажа. Пясъка е чакълест и морето по мое мнение е неподяходящо за малки деца.
А и имат едни много токсични комари - детето  на втората сутрин  се събуди цялото подуто - нахапана беше на 15 места  Crazy
Посетихме А ла карт Ресторанта (имаше 5 възможности )Понеже имах рожден ден ни подариха още едно посещение на следващата вечер.
С две думи :Препоръчвам с двете си ръце    bouquet

Ако някой иска да пита нещо конкретно да ми драсне Лс, че мога да пропусна .
Поздрави   bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 546
Екскурзията до Памуккале целодневна ли е или няколко часа?

 Целодневна. Тръгнахме в 7:30ч и в хотела бяхме в 19:30ч.  На самото Памуккале пристигнахме в 14ч. Преди това бяхме в цех за преработка на оникс, обядвахме и имахме 2 часа за разглеждане на Памуккале и древния град Хиераполис.

# 678
  • Мнения: 262

zinaida, .Ето такива постове като Вашия ни пълнят душите. Подкрепям желанието Ви да се постави на 1-ва страница.  bouquet

# 679
  • Мнения: 68
Може ли да ми кажете между хотелите в Анталия - Регнум, Делфин платинум и спайс хотел и спа - кой е за предпочитане за почивка с дете на 6год.?

 Преди две години посетихме Спайс ,но не ни хареса,тъй като преди това бяхме в Корнелия Даймонд. И разликата беше  голяма в полза  на Корнелия Simple Smile А Регнум Кария Голф Спа-Белек ще е същият висок клас. Близки  бяха   сега и казаха,че е топ ! Най доброто в Белек. Ние  сега  бяхме във Воуг Бодрум- уникален хотел-перфектен. Но  Спайс -никога не бихме повторили.

# 680
  • Мнения: 711
Привет на всички, имам едно питане. Има ли някой който  ще ходи/е ходил с малко дете 1 годинка и 3 месеца някъде на море в Турция? Ако да, къде, с какво пътува, имаше ли проблеми...
Благодаря предварително  Peace

# 681
  • Сoфия
  • Мнения: 295
zinaida ние май сме пътували заедно.... Хем сме били на две крачки, но при нас комар не видяхме...всеки ден пръскаха против комари  Peace
На отиване наистина автобуса беше страхотен, на връщане се оказа, че се е развалил и затова бяхме в не особено хубав автобус... Големия минус  и за мен беше, че не дойде представител от фирмата посрещач....пък искахме да посетим някоя екскурзия... Crossing Arms
Ние бяхме в Turan Prince World - незнам какво да кажа, освен, че бях в рая  Embarassed Embarassed Ако има интересуващи ще дам повече подробности   bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте! Моля ако има завърнали се днес от Бодрум, пък и не само от там, да пишат. Интересува ме температурата на морската вода и горе-долу колко часа продължава пътуването. Приятна и слънчева почивка на всички желая. Ние тръгваме на 19-ти за Голдън Ейдж Бодрум. Ще пиша като се върна, ако има възможност, може и оттам.
Ние се върнахме в неделя от този хотел водата и в морето и на басейните беше топла. Пътувахме със собствен транспорт около 16 ч. Други българи в хотела които бяха с автобус казаха че са пътували 22 ч.

# 683
  • Мнения: 1 109
Може ли да ми кажете между хотелите в Анталия - Регнум, Делфин платинум и спайс хотел и спа - кой е за предпочитане за почивка с дете на 6год.?

Здравейте, бях в Регнум има невероятни забавления за деца!!!!!

# 684
  • Мнения: 582
 Здравейте,

има ли някой, който да е бил във Вог Хотел Бодрум тази година? Ще ми се да чуя впечатления.

# 685
  • Мнения: 262
zinaida ние май сме пътували заедно.... Хем сме били на две крачки, но при нас комар не видяхме...всеки ден пръскаха против комари  Peace
На отиване наистина автобуса беше страхотен, на връщане се оказа, че се е развалил и затова бяхме в не особено хубав автобус... Големия минус  и за мен беше, че не дойде представител от фирмата посрещач....пък искахме да посетим някоя екскурзия... Crossing Arms
Ние бяхме в Turan Prince World - незнам какво да кажа, освен, че бях в рая  Embarassed Embarassed Ако има интересуващи ще дам повече подробности   bouquet

Здравейте. Може ли повече подробности за пътуването Ви,за настаняването в хотела/в колко часа се осъществи/,стаята ви,за храната,за анимацията ,Аквапарка,Лунапарка от колко до колко часа работи  и плажа. Simple Smile

# 686
  • Русе
  • Мнения: 249
Здравейте, в петък потегляме за Notion Kesre Beach Кушадасъ. Има ли вече някакви впечатления от него, че само в Трипадвайзора успях да намеря такива. Ще се радвам някой от тази тема да се включи с мнение.

# 687
  • Мнения: 423
Здравейте, в петък потегляме за Notion Kesre Beach Кушадасъ. Има ли вече някакви впечатления от него, че само в Трипадвайзора успях да намеря такива. Ще се радвам някой от тази тема да се включи с мнение.


Във фейсбуука вече има мнения, за съжаление има не дотам добри отзиви от турци. Има и един сайт с мнения на холандци:http://www.zoover.co.uk/turkey/aegean-sea/ozdere/notion-kesre-beach/hotel/photos
Виж и тук http://www.holidaycheck.de/hotelbewertung-Notion+Kesre+Beach+Spa … -id_16866028.html

# 688
  • Мнения: 5 949
Здравейте! Някой има ли мнение за плажовете около Чешме? Попадна ми страхотна оферта за почивка в този хотел  - http://-spam129-_7_noshtuvki_All_inclusive_v_CHeshme,_v_luksozni … l?afl_camp_id=12- , но ми прави впечатление миниатюрният плаж отпред, в сравнение с видимия капацитет на хотела  newsm78 Дали има алтернативен по-голям плаж?

# 689
  • Козлодуй
  • Мнения: 42
Здравейте, 31.07 пътуваме за Кушадасъ с мъжа и детето, ще бъдем в хотел Atlantique Holiday Club. Дали има и други, които по това време ще бъдат там?

Общи условия

Активация на акаунт