Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 842
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 491
ДУ Hug
Кали,благодаря за темата,страхотно си се справила както винаги  Hug

Другарче,пиши де Mr. Green

Аз харесвам книги,парфюми,шоколади и всякакви джунджурийки,всичко дребно,но ценно и интересно може да ме зарадва. Но, моля те другарче, не прекалявай, книга + картичка ще ми бъде достатъчно. За мен е важен жестът Wink

Момичета, хубава кратка седмица ви пожелавам!
Ще гледам пак да се включа,докато не ме е "налазила" работата.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 567
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Кали, благодаря за новата тема!  bouquet

Прекрасно е настроението тук, усеща се чувството, което носи играта! Hug Hug Hug

Да се похваля - вчера сготвих муската в стил Нези и се получи наистина страхотна!  Heart Eyes Нези, благодаря за чудесната идея! Пак ще я правя така! Hug

Имам да чета поне 15 страници от старата тема. Не знам дали ще успея днес, че имам много работа. Но когато - тогава!

На всички пожелавам хубава седмица! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 10 697
Пете, ако ти е под ръка, може ли рецептата за мусаката на НезиPraynig
Аз щях да си я копирам и забравих ...  Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 3 269
 Знаете ли, че имам десетина рецепти от тук? Все правени от мен, и все успешни: кекса на Елинка, лесната тортата на Мариет, агнешкото на Девичка, бекона със сливки и сиренце на Миж, туршията на Вени (която вече свърши)... не може ли някъде да ги сложим накуп ? Ще ни е по-лесно Flutter и всеки може да слага снимки на неговия вариант на манджата  Party
едит: в хаоса около мен изпуснах един боб на фурна, два-три вида мъфини и мусаки...
Ули, и ти ми отпадаш от заподозрените  Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Леле, момичета, имах 99+ нови отговора в старата тема, плюс нова  Crazy Ум ми се зайде  Laughing

Виждам, че се вихрят емоции за играта  Heart Eyes
Звучите направо страхотно, така ви се радвам! ...  Hug
Чак малко ме е яд, че не участвам  Grinning

Гледам също, че Миж, Вени и Ули са си правили кифленска среща  Mr. Green Много готино  Mr. Green  Hug

Аз бях на едно разкошно, тихо и прекрасно място на яз. Доспат с мъжлето и ми беше  тооолкова хубаво  Heart Eyes Размазах се от кеф!

Та с нови сили в новата седмица!
Целувки на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 5 405
А, трябваше да кажем какво обичаме Grinning

Обичамммм книгии, колко интересно, нали  Crazy Всякакви аксесоари за тях, ръчно направени джунджурийки - гривнички, обици, кучета (живи (не ръчно направени Grinning ), големи и пухкави)  Heart Eyes Обичам шоколаддд, ноооо не искам! Моля! Laughing После ставам като отвързано диво куче Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 5 567
Миж, ето я рецептата:

"Мусака и аз правя,но много си играя-запържвам лука,каймата разбивам много хубаво да не става на топчета,но в студена мазнина и после запържвам и нея,добавям карофите и подправки. След това изсипвам в тава,но вместо с вода заливам с прясно мляко. Това се пече,докато всичко изври и остане само на мазнина.
После поръсвам с настърган кашкавал и с една виличка го набутвам между картофите,за да се размекне и влезне между картофите. Отгоре заливам със смес от яйца и прясно мляко и пека отново.
Домати не слагам,но лука ми е повечко.   
Става разкошна!   
Само последно уточнение и няма вече да говоря за мусака  -картофите се нарязват на по-малки кубчета,лука е поне 3-4 глави и подправките са-сол,червен пипер,чубрица и джоджен."

# 22
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет, момичета  Hug!

Аз не знам какво да споделя, освен, че очаквам с интерес избора на книга, който ще направи другарчето за мен. Искам да ми напише и картичка, за да си я запазя за спомен.
Забравям книги, забравям сюжети, но романите, които съм получила от играта не съм  Heart Eyes. Гледам ги и знам, че някой специално е мислил за мен.

# 23
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Ехоооо, калпазанки!

Играем или не играем?  Joy Joy Joy

Я, едно пакетче се чуди при кого да отиде? Обича ли по поща, обича ли айряни, на изток или лекичко на юг, а може би задухал е северният вятър? С шоколади, макарони или желирани бонбони, гоблени, китки, химикалки, тефтери, листчета, близалки!  Mr. Green Или пък дибидюс - книжка, картичка, като в пионерски профсъюз  hahaha



Много ви се радвам! Разпечатала съм един списък, записвам си всяка дума и ... малеееее, ще ви разбия всички Леонардови шифри.  Sunglasses Mr. Green

Кали, благодаря ти за прекрасненската тема! Толкова да ми харесва, че чак така да си остане. Писах ти ЛС за картинката.

 Hug за тути сладурати ди темати - и с презенте и без презенте.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 10 896
Хм, Миле, тая въпросителна аз като Ули я виждам  Whistling

Мариш, нима не обичаш зелении Simple Smile може пък да не съм разбрала нещо правилно  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 3 269
Ули, зелении като спанак, коприва и т.н. ли? Да нямаш предвид цветя? Flutter Ако е първото, категорично и твърдо ние  Laughing Спанакът само на салата го понасям.
Милето джурка айряна  hahaha  Joy  Grinning  Party

# 26
  • Мнения: 5 405
Яз ям зелении  Flutter Ули  Flutter Grinning

# 27
  • Мнения: 6 533
Вени и Милето да не се измъкват ,а да кажат какво обичат!  Crossing Arms
Петее,много се радвам,че ти се е получила мусаката!  Hug
Вивче,ти защо не участваш,А!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 10 697
Пете, много ти благодаря  Hug
Като я направя и аз, ще се похваля  Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 4 899
ДУ... Станах преди 20 минути и няма как да си направя кафе  Cry
Но тъй и тъй нищо не мога да свърша без ток, (а и без топла вода, както се оказа  ooooh!), да се върна в леглото е май най-удачното решение  Laughing
Следобед, като ни пуснат тока, ще кача на първа страница при списъците допълнителната информация, която всяка пише за себе си. Тогава и аз ще споделя за мен, че сега ми е много трудно през телефона.
Радвам се, че ви допадат драконите  Heart Eyes

Успешна нова седмица и не забравяйте усмивките  Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт