Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 844
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 896
Хм, Маришка, сега като се замисля, моето другарче и цветя обича май  Heart Eyes
Спанак за салатка викаш да ти подготвям  Mr. Green

Мери, за теб остава копривата значи  Whistling

# 31
  • Мнения: 5 405
И рукола! Обожавам Grinning ям я като козичка  Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 5 364
Ули,всичко обичам  Hug

# 33
  • Мнения: 738
ДУ (то вече добър обяд де...) в новата тема!
Да ви разкажа аз, в петък като ходих да пускам на едно другарче книжка за връщане и на предварителен подаръкопазар, и видях едно.-.-.- нещо, което ме подръчна седмото чувство и ми прошепна, че това бъдещото ми другарче няма начин да не го хареса: и самото нещо, и цветовата му гама, и въобще целия му ефирен вид... Скарах се аз със седмото си чувство, обаче се оказва, че то беше право! Така че, мило другарче, вече знам какво ще пътува към теб, с най-мили чувства!
И книжка ти харесах от списъка ти, само трябва да ти я намеря... не е най-лесната за намиране (това е жокер), а ако си признаеш откровено и без бой и какви шоколадени неща обичаш, цена няма да имаш. Hug  bouquet
За моето другарче пък ще кажа, че обичам кученца и делфинчета, и много се възхищавам на всякакви сувенири "с душа", и съм сигурна, че седмото чувство на милото ми другарче ще му пошушне нещо прекрасно, понеже досега нито веднъж не е подвеждало другарчетата ми и винаги са ми носили (какво съм малко камичесто егоистче!) много радост с техните пакетчета!
О, и другарче - повече ще ме зарадваш, ако не ми пратиш шоколадче, а вместо това "купиш" едно СМС-че за кауза по твой избор: Анимал Рескю (DMS DOG), Очи на четири лапи (може с Epay,нямат вече DMS) или за болно детенце (лично аз предпочитам каузата за Сами с церебралната парализа, че не е спешен случай, а времето му си тече...) - идеята е "шоколадчето" да иде по предназначение за някой, за когото ще направи разлика. Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 3 269
Оооо, Камиче, и ти ми отпадна от списъка със заподозрени  Flutter  Hug

# 35
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мили момичета, благодаря, че ви имам!  Hug Hug Hug

 Толкова хубава тема, Кали, такова чудно настроение има тук.  Simple Smile Една игра как ни въодушевява, пък нищо, че сме големи. Е, на 22 сме, но все пак не сме в първи клас.  Wink

 Аз да взема да издам част от слабостите ли? Хм...Обичам...книги, парфюми, книги, парфюми, цветя, цветя, саксии, зелении, книги, парфюми, всякакви книжарски стоки, кламери, химикалииии, тефтерчета, абе, всичко от книжарниците е слабост за мен. И парфюми обичам, Mr. Green но тя играта не е за козметика, де, моето другарче да погледне списъка с книги и да нацели тази, която според него най се връзва с мен. И май вече не искам Парижката книжарница, другарче. Ако не си се ориентирало към нея, хич не  я поглеждай. Чудех се дали да я включа, май само заради корицата и заглавието я исках, съдържанието май ще е вече четено /много сходни книги напоследък, много  ooooh!/.
Без шоколад може, пакетче солети с много сол предпочитам, или дъвки Орбит от най-най-най лютите. Или люта чушка.  Joy Не ям люто, ама опитвам чушки.  LaughingОбожавам ядки всякакви. Т.е., да не те  е грижа за екстрата към книгата, може и без нея.

 Обаче много ми се иска да получа писъмце и книгата ми да е надписана вътре от теб, мило другарче! /което зная, но очаквам изненадата с не по-малко любопитство и нетърпение от останалите. /

 Ще излизам, синът ми е на дърворезба, но пак ще пиша като се върна по-късно.

 Благодаря ви за хубавите съобщения, които сте ми написали, толкова ме стоплят думите ви!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Една мацка се припозна вече в другарчето си. На прав път си, момиче!  Wink Simple Smile

Камиче, страхотна си! С голямо сърце, с широка душа.  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Камиче, мислех да ти благодаря на лични, обаче реших да те издам тук каква мила дружка си ти, не само за една игра, а за вечни времена (какъв поет съм  LaughingHug!
Благодаря ти за очарователните жестове на внимание, трогната съм  Heart Eyes! Не знам кое е твоето другарче, но съм сигурна, че ще го зарадваш! С твоя марципан, седмицата ми започва зареждащо! Аз така и не успях да го открия в Билла-та, която е най-близо до нас, може би защото е по-малка, не е добре заредена.
От петък ми остана шоколад от Марииния, сега и твоята сладост... сама съм в офиса и мисля да заключа и да си ям сама  Joy.

Ще си помислите, че съм се чалдисала, но като почнат игрите и започвам да получавам специални връзки, знаци и факсове а далеч не съм суеверна. Днес четох статия за ученици, на които не им стигат средствата за участие в международно състезание, което вече два пъти са печелили и пуснах един ДМС. После отворих нашата тема и прочетох поста на Камиче! След това реших да огледам отново списъка на другарчето, че се вкарах едни размисли и в същото време пощальонката ми носи пратката с книжка, която бях заела пак на Камиче.
Какво следва, питам аз? На Камиче ли се паднах за другарче, м?

Нели, има ли момичета, при които се дублира жребият? Издай още нещо от кухнята  Sunglasses.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 364
Или нещо повтарящо се от предните игри?

# 38
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Айдеее, на Кали й дойде токът!  Mr. Green

Камичето е едно прекрасно и страхотно момиче! Толкова се радвам, че се запознахме Live!

Повтарящи се .... има, има, може би има .... знае ли се не се ли знае   Mr. Green

# 39
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
А иначе - много ми е неудобно да обяснявам какво обичам.  Embarassed

Обичам книги, обичам пътешествия, обичам децата, домашния уют, обичам слънцето, музиката, обичам живота, обичам всичко. Не искам да навлизам в предмети, дреболийки, и тях ги обичам. Всичко би ме зарадвало, и само книжката със собственоръчно написани мили думи биха ме усмихнали и стоплили.  Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз забравих одеве да кажа, че бих се зарадвала книжката ми да има послание от моето другарче, обичам надписани книги  Heart Eyes.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 899
Айдеее, на Кали й дойде токът!  Mr. Green
Веднага си пролича  hahaha hahaha hahaha

Момичета, да кажа нещо важно   umnikuu
На първа страница направих списък с Участниците, отделно от списъка с книгите.
В "Участници" всяко име, което е в синьо, е линк към поста на съответното момиче, което е споделило повече информация за себе си. Отказах се от идеята да сложа там самите постове, защото така се товари темата с много символи.
Нека Петяя, Лотхен, Лофчето, Мария Ч., Лоренка, Елинка, Рейн, Евилан и ganjana до довечера (22:00ч.) да си напишат и те допълнителното инфо за улеснение на другарчетата им, за да мога да го сложа на първа страница. От утре редакцията на темата няма да е възможна вече.

За себе си ще пиша друг пост малко по-късно.

Отивам да си изпия първото кафе за деня.
Хубаво е да работят всички уреди вкъщи  Mr. Green

# 42
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Супер си, Кали!

Сладко да ти е кафето. Пералня може и да не пускаш.

# 43
  • Мнения: 2 491
Шшшттт,тихо,на обучение съм...
Ще заспя,идвам да се разсея Wink
Какво си правите?

# 44
  • София
  • Мнения: 1 462
 ooooh! ooooh! Кали, страхотна тема. Благодаря. Как само забравих да го направя в предния пост.

Мери, и аз много обичам рукола  Embarassed

Камиче, страхотен пост.

Идвам да дам отчет, ха-ха-ха - обичам книги,  да готвя  chef , обичам природата, манастирите, чаши, дребни неща за спомен - като магнити. Много обичам кафе и шоколад, а в комбинация  Embarassed Embarassed Embarassed Обожавам народната музика и народните танци.
Друго  newsm78 newsm78 newsm78 не се сещам да допълня.

Отивам да почета старата тема.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт