Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 843
  • 744
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 10 697
И за съм скапана, направо съм като парцал  ooooh!. Чакам с нетърпение почивните дни.

Уф, и аз съм така... Преди малко се прибрах от маникюр, изкъпах се и нямам сили за нищо  Tired цялата седмица, макар и кратка, ми беше изключително натоварена  Confused
Утре ще оправям багажите набързо, днес вече нищо не мога освен да похапна малко ягодки, което и правя  Mr. Green
Хубави почивни дни на всички   bouquet

# 391
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, Миж, и при мен беше така. Даже ме мързи да се протегна за кабела и да заредя книги в Киндъла. Мислех багаж да оправям, но и аз ще го оставя за утре.

# 392
  • Мнения: 5 405
Тъй, имам да чета 5 страници, почвам ви подред Grinning

Паяче, как си правиш тестото за пицата? Аз правя едно много бързо бъркано и рядко - 2-3 яйца, 1-2 с.л. кисело мляко, брашно на око. После с лъжицата разстилаш върху предварително намазнена и леко набрашнена тавичка - страхотно тесто става! Преди да се изпече напълно, мажа с лютеница и нареждам гъби, кисели краставички, маслини и др. + сирене и кашкавал, облизваме си пръстите у дома  Mr. Green

Бъбли, представям си гледката как вървиш, слушаш музика и клатиш глава в такт  Joy Hug
Камиче много хубаво го е казала за колежката ти! Кофти, не кофти.. ти нищо не можеш да направиш. Някои хора не са за мястото, на което са попаднали в един или друг момент и сами си го усещат, но драпат, докато могат Simple Smile

Кали, честит 22ри рожден ден на ТМ! Да ти е жив и здрав, да те обича и подкрепя!  Hug

Нели, лек път и да си изкараш СТРА-ХОТ-НО!  Crazy Hug

Лотхенче, обичам хендмейд неща!  Heart Eyes И аз мисля да хендмейдна нещо за моето другарче  Heart Eyes

Миле, честит рожден ден на твоята майка! Да ти е жива и здрава!  Heart Eyes Hug Hug Hug
Чакам си книжката с нетърпение  Mr. Green

Дев, да оздравява малката кукла  Hug

Ей ме на, стоя и чакам Джонатан, че нещо се мотае.
Joy Joy Joy

Знаех си аз , че ненапразно съм руса Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy И на мен не ми хареса  Laughing

хахаха, ще ме уморите. На куриерите вече ще им викам Джонатан, хаха  tooth tooth като Дракула бил на Вени  Joy



Честит празник - http://svetovnizagadki.com/dnes-e-praznikut-na-veshticite/  Joy Mr. Green

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
Кали, да е жив и здрав ТМ. Все да се обичате и да празнувате   bouquet

Миле, да е жива и здрава майчицата ти, дълги години да има пред нея и време за любимите хора и неща   bouquet

Sir Blood, всъщнаст благодарение на Лу се сетих, че съм чела "Блондинка в бетона"...нямам голям спомен по нея, но предполагам, че ми е харесала, защото книгите, които не ми допадат ги запомням. Иначе имам и Адвокатът с Линкълна", но до нея още не съм стигнала.

Нели, от все сърце ти желая още много възможности за пътувания /било то и кратки/ да изникват пред теб  Hug

Аз днес свърших работа до обяд и след това ме налегна мързела...вечерта ходихме в едно квартално кръчме и след това в сладкарница за десерта /в Асеновград има една страхотна сладкарница/  Heart Eyes
Като се прибрах се лакирах  ooooh! ще видя как ще изглежда маникюра на сутринта.
Днес платих едни нощувки за Копривщица и до 30.05 трябва да отидем с моята дружка, много съм щастлива, за първи път ще съм там, а има и доста забележителности. Има вероятност и с влак да пътувам/не съм пътувала от около 10 години/, защото на отиване Ачо ще ни закара, но на връщане сме сами, а автобуса за към Пловдив е в 6:30, а по този начин губим деня...ще го натамъним има време.
Другарче мило, не те пренебрегвам  Peace мисля, утре да ти закупя книжката, приготвила съм един допълнителен сувенир /мисля да го нарека доста арт/, правен от деца  Heart Eyes не знам дали ще ти допадне  newsm78
Утре си отивам към Пловдив, надявам се времето да е хубаво, че планувахме бира с цаца на Гребната  Flutter
Лека нощ от мен  Hug

# 394
  • Мнения: 738
Деси, ще ми допадне, ще ми допадне!  smile3508 smile3521
--
ДУ, девойки и зрели хубавици, и гусин Блъд!
Честит ни празник на труда, пожелавам ви никои от нас да не спазват поговорката "Залудо работи", винаги да ни се плаща както се полага (пребогато) за свършената работа, работното време да не се разтяга и да ни остава достатъчно време за развлечения, четене, пране и други работи!

# 395
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ай, "добро утро" на вас и "лека нощ" на мен.

Гледам Нелка стегна багажа и забегна.  Crazy Пфу на мен ми предстои същата работа но за четирима души плюс куче. Само като си помисля и ме домързява, нооо няма как. Утре сутрин изпивам едно кафе и се мятам. Само да не се окаже накрая за клетката с кучето да няма място и да го качваме на покрива.  Mr. Green

Натъпках си Киндъла с книги и съм готова. Багаж за какво ми е.  Mr. Green

Изчезвам. Да слушкате, че днес бил и ден на вещиците. Па ние нали сме видни такива.  hahaha

# 396
  • Мнения: 118
Ама аз говорех за Джон Конъли. Майкъл Конъли е съвсем друга бира  Simple Smile

# 397
  • Мнения: 2 134
ДУ Tired
Честит ни празник   bouquet присъединявам се към хубавото пожелание на Камиче Hug
Никой няма, явно всички са хукнали на някъде или спят Crazy
Кафепия и се чудя какви да ги свърша днес  Flutter
А! Току що пристигнаха 3 броя Дракули  Twisted Evil
Хубав ден   bouquet

# 398
  • София
  • Мнения: 4 899
Тук съм, тук съм, Точи  Flutter

ДУ  Hug

Ха! Вчера и аз съм имала празник  afwitch hahaha

Много хубаво изкарахме РД  Heart Eyes Преядохме и едва се прибрахме  Laughing
Днес моите ще се гледат, а аз ще "почета" днешния ден от работното си място  Tired .

Миленце, с малко закъснение да пожелая на твоята майчица да е жива и здрава и дълги години още да сте си опора и подкрепа.  Hug

Вени, Лу, посмях се с вашите куриерски постове  hahaha
Както прането и айряна, името Джонатан вече придоби съвсем друг смисъл в тази тема  Joy

Гани, прочетох те оня ден на едно друго място, но нямах време да ти пиша.
Искаш ли да ти изпратя "Престъпен ум" на Картър за прочит?

Нелче, прекрасно да си изкараш и те чакаме да разказваш  Hug

В никакви жокери не съм се разпознала още, но ми отпаднаха  някои момичета като да са мои другарчета. Аз, както казах и одеве, няма да пускам жокери, защото буквално от половин дума мога да се издам, тъй че ще си мълча  Mr. Green
На другарчето нищо още не съм взела. Другата седмица ще спретвам подаръчето, тъй като следващите три дни съм плътно на работа. Искам нещо конкретно да й взема като допълнение към книжката, но мо'Е ли да сме толкоз смотана държава, че толкова трудно се намира  ooooh!

Отивам да измия чиниите (Десиииииии  newsm45)
После пак ще ви нагледам.

Ето и кафенце на по-късно ставащите  Hug

# 399
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добър ден!!   bouquet
Прочела съм темата!  bowuu

Кали, честит празник на ТМ!!   bouquet Да ти е жив и здрав! Да се обичате и подкрепяте още половин век, най-малко!  Hug

Миле, честит рожден ден и на твоята майка!   bouquet

Нели, Евилан, приятно пътуване!! И двете ще посетите градове в които съм била  Flutter (едни от малкото в чужбина). Хубаво да си изкарате!!  Hug

На другите пътуващи – Мижжж, Вени, приятна почивка!  Heart Eyes

Като пътувам (не с кола), рядко чета и то по 20-30 страници. Ако съм с кола - никога не отварям книга.  Rolling Eyes Предпочитам да се наслаждавам на пътя, да гледам през прозореца и да пълня очите си с красота. Също, това време ми е едно от любимите, за да остана с мислите си.

Кали, извинявай миличка, не съм написала описание, когато си писала в темата. Дори и да го бях видяла по-рано, пак нямаше да мога да се включа.
Скрит текст:
Обичам да пътувам, обичам дъжда, радвам се много на зелената трева и зелените корони на дърветата. Обичам всеки сезон от годината, почети по равно. Само лятото маааалко по-малко.  Laughing
В процес на търсене съм - на много неща.

Любител съм на пустиняшки/забравени/западнали/старовремски/диви/баирести/воднисти/гористи/мистични и подобни местности/места/села и прочие.
Интересувам се от история, религия, мистика, древни практики и обичаи.
Обичам народната музика, танци и гайди.  Heart Eyes

По повод шоколадЪТ, който присъства в почети всеки пакет – отказвам го периодично. Сега съм във фаза в която не ям.  bowuu Ако ям предпочитам да е над 85% какао. Любител съм на кафето и бялото вино.  Crazy  Crazy
Другарчето да не се чувства длъжно за нещо. Само споделям!  Peace
Харесвам практични неща и тези, които носят някаква символика. Прахосъбирачите предпочитам да са малки и дребни.  Blush Големите няма къде да ги слагам.  Embarassed Имам си няколко такива малки бухалчета, които сама съм си купувала и ми стоят около книгите.
Любител съм и на камъните. Освен, че си купувам, взимам и от местата на които съм била. Тях пък си ги редя в едни кръгове.  Heart Eyes

Почети няма нещо, което да не може да ме зарадва особено, ако е от сърце.  Heart Eyes

Деси, много хубави снимки от Кукленският манастир.   bouquet

Бъбли, преди време имаше един младеж в книжарницата.. Дали даже не бяха и двама.  newsm78 Но за единия съм сигурна, защото няколко пъти ме е обслужвал.

Лу, "101 отбивки" и аз ще си я взема. Отдавна следя блога и фейсбук страницата им и ги харесвам.  Flutter Отделно, че обичам такива книги.. И корицата е много хубава.  Flutter



... Мисля тези дни да продължа с даровете и се чудя нещо кифленско в мой стил ли да ти взема или пък нещо handmade, или пък и двете Crazy Я си кажи веднага какво искаш Hug За книгата разбрах - претенции нямаш, ще се доверя на шестото си чувство Peace

Ти сега прочете, че си купих червило и дай да ме засипваш с декоративни козметики. #Silly Значи, ако смяташ да ми слагаш в пакетчето лак или сенки, слагай и себе си вътре, че да ме намацотиш.   Mr. Green

Калииииии, и аз мога да ти измия чиниите.  bowuu
Обаче после ела да гладиш в нас.  Sick

# 400
  • Мнения: 2 491
ДУ, другарчета Hug

Не успях вчера да се разпиша, но в работата беше ад, а след това ходихме на гости и много закъсняхме Rolling Eyes Не съм спала цяла нощ, малкият го боли гърло и стомах Tired, да видим...
А трябва и да ходим на РД надалеко, а ми е притеснено...Как да е...Мрън Confused

С малко закъснение ...Кали, ЧРД на ТМ, да ти е жив и здрав!

Миле и твоята майка да е жива и здрава!

Нелко, приятни емоции ти пожелавам и лек път!

На всички, които ще ходят някъде, приятно пътуване!
А на останалите хубави почивни дни Hug, а на работните(Кали), приятна работа Hug

# 401
  • Мнения: 5 405
Хелоу  Hug

Кали, и аз съм работна днес, нИ сЪ притистискай, не си сама Grinning  Grinning

Слънчево да ни е на всички   Hug Hug Hug Hug Hug

# 402
  • София
  • Мнения: 4 899
Калииииии, и аз мога да ти измия чиниите.  bowuu
Обаче после ела да гладиш в нас.  Sick
Има сделка  Mr. Green !
С гладенето нямам никакви проблеми, особено ако паралелно гледам и CSI  Laughing
Това ме подсеща, че трябва да пусна истинска пералня.
А аз като твое другарче от минала игра много се развълнувах като отново прочетох интересите ти. Спомням си как ти търсех нещо хем практично, хем старинно... че и нещичко за РД тогава  Heart Eyes
И после как се видяхме на живо. Беше толкова, толкова хубаво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мери, лекичка да ни е работата  Hug

А някой да желае нещо конкретно от промоцията на Сиела, да си каже да пусна един глас.

Вече наистина отивам да измия чиниите  Crossing Arms

# 403
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Кали, Мери, и аз днес съм в офиса, ама днес имам време да ви чета и оттук  Mr. Green
Спорна работа на работещите и лек пък и приятна почивка на неработещите!

Честит празник! И аз се присъединявам към чудесното пожелание на Камиче! А дано се случат и половината неща  Peace

И аз много се впечатлих от корицата на "101 отбивки" и мисля да си я закупя за себе си  Blush
 

# 404
  • Кърджали
  • Мнения: 10 282
Добро утро!
Не съм писала много много, но тия дни ми е много лошо и ако има как няма да стана от леглото, че изправя ли се...и ми става още по - лошо. Ще се поглезя още ден -два и после трябва да се стегна че Краси заминава на курс и няма да го има две седмици. Следобед ще си ходим на село, та ще ви наглеждан през телефона.
Опитвам се да измисля какво да взема на моето мило другарче. Още ми е мъгла в главата, но се надявам да измисля по - скоро.
Аз продължавам да не се разпознавам в нито едно жокерче. Явно ще се изненадам.

Общи условия

Активация на акаунт